Korsain
Dołączył/a: kwiecień 2015
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lepszy byłby gavi, za dużo teraz walki..
0
bellingham to zwykły prostak, z daleka widać że angol ;]
3
Carlo tempo rzucia gumy imienia Alexa Fergusona xD
1
Cofnęli się na 5 minut i tracą bramkę..ehh
Real to bierze na 10000% ;]
0
Kylian jest najpiękniejszy XDDD
0
Kylian jest piękny! ;))
1
Czuć wał na kilometr, haha
0
@fracek13 zdecydowanie penalti a favor del real madrid! ;[
4
Chcecie żeby jutro real wtopił pkt?
To ino każdy niech postawi na madryli chociaż 50zl.
Niech ich pakt zmierzy się z bukmacherką ;D
0
Przydałby się mecz na 0 z tyłu ale jak tak patrzę na terminarz grudniowy to stwierdzam fakt że sobie trochę jeszcze poczekamy xD
1
Rekin? Jak to zwykły karp jest ;]
0
Lecimy po rekord serii bez zwycięstwa!
VAMOS!!
0
Dzisiaj nie dorysowali czubka buta więc spalonego nie ma :))
1
Liczba karnych w kolejce musi się zgadzać. Nam zabrali i dali realowi.
Tak skorumpowanej ligi dawno nie widziałem..Ha tfu
1
Corner taken quickly XD
5
Bellingham też dzisiaj ładnie czyszczony. Czekam tylko aż jego frustracja sięgnie zenitu i nazwie sędziego kupą gów*a xD
0
Alves wyszedł już z pierdla?
Przydał by się jako zmiennik dla Kounde ;D
0
Wspaniałe zakończenie wieczoru..
Danke schon, auf wiedersehn ;
1
Powinniśmy grać w 10 i takie są fakty. Ale to mnie tylko umacnia w przekonaniu że Martin jest nie tyle do zdjęcia co do wyje*ania..
1
Czyli Gerard Martin od 1' ;D
Czuję moc na tej flance..
0
Ahhh Ci nasi Mistrzowie Europy :v
0
Wstyd. Żenada. Kompromitacja.
Nie wracajcie do domu.
Wciąż aktualne XD
0
Gdyby tu stał Pena to byłoby że znowu ręcznik w bramce xD
4
Pada po byle kontakcie XD a taki muskularny
0
"Z karnego muszę, bo się uduszę"
CR7 ;)
6
Ekipa na varze dzisiaj PROmadrycka. Dzięki Wam liga wciąż żywa ;)
0
85 minuta - Barca bez celnego strzału na bramkę.
Nie kumam tego..
0
A następna kolejka to mecz na Balaidos, zapowiada się równie ciężko jak dziś.
Ale nam terminarz ułożyli xD
1
Pressing Sociedadu robi dzisiaj wrażenie mimo wszystko.
0
Ciekawe czy z rządowymi też będą sobie płuca wypluwać w każdej akcji tak jak z nami czy nogi rozłożą na znak Victorii?