Korsain
Dołączył/a: kwiecień 2015
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez bloku nie da się wygrać. Ten element dzisiaj leży i kwiczy
0
Wszyscy, byle nie rasizm jeśli chodzi o ZP
0 klasy i 99% chamstwa powinno być także brane pod uwagę..
2
Mina Pickforda bezcenna.
KARMA wraca :)
0
Za tłusty był ten tort bo grają od niechcenia ;/
2
Watkins smarknął.
Koeman lubi to :D
4
Wszystkie stykowe akcje gwizdane pod Anglię.
Ha tfu!
Hiszpania musisz :)
0
Przecież ta Holandia nie ma kim atakować xD
1
Prześlizgną się przez tą Holandię, na bank :v
2
MATKO BOSKA CO ZA GOL!!
YAMAL JEST PIĘKNY!!
0
Życzę Anglikom dojścia do finału. Jeszcze bardziej będzie cieszyć ich porażka :)
0
I tak się ślizgają :v
7
Kriszczjanu jaki piękny, hahaha xDD
9
Jeden z gorszych turniejów jakie oglądałem. Kozackie mecze można policzyć na jednej ręce, reszta to gniot..
2
Fajnie ten Kante popierdziela, trochę tak jakby go krokodyl gonił :D
0
Ronaldo to nawet z autu by strzelał :D
0
@Gibbon_FCB zarówno pod jedną jak i drugą bramką : D
0
Kolejna setka Francuzów..
Czyli Portugalia w półfinale xD
2
Kolo Muani lubi takie setki, hahaha
1
Niemcy w białych strojach więc wiadomo na czyją korzyść będzie gwizdane xD
4
I tak się będą ślizgać jak w 2016 :]
0
Ronaldo zrobi SIUUU i cała chwała spadnie na niego
XD
1
Kasa na Nico? Wystarczy żeby Laporta przeszedł na dietę xD
6
Ależ przyjemnie słucha się Świecickiego. Fajna odskocznia od głosu podnieconego Worka :)
0
ZP loading, w sumie lepiej żeby dostał Jude niż męczennik ;)
3
Taki wielki chłop a jak się turla ;)
2
Takiego gó*wna jakie zaserwowali Włosi to już dawno nie widziałem :v
0
@Damian11 Holandia-Argentyna na poprzednim mundialu i show Mateu Lahoza ;]
0
Co za dzicz :v.
0
Tak się strzela karne, Panie Lewy :)
0
@Korsain czyli przechodzimy do historii xD