Korsain
Dołączył/a: kwiecień 2015
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pełen ster na Ligę Mistrzów xDDDDD
1
Na tak słabą Barcę wystarczyły 2 kucnięcia Valverde.
Xavi, proszę odejdź. Miej godność!!
3
Tak jak pisałem, jeszcze dwumecz z Napoli i wakacje pod gruszą :D
4
Bye bye CDL :)
Bye bye Xavi :)
2
Araujo-kiedyś człowiek skała.
Za Xaviego człowiek szklanka.
I tak pół składu xD
0
Christensen też niezły wylew..
5
Pan Pilkarz Lamine Yamal
2
Liga zaklepana przez real, więc jeszcze baty od Napoli i wakacje xD
0
W lidze fawelarzy by strzelił skorpionem :D
1
Gdybym stawial domy na to że Barca co mecz straci gola już bym otwierał kolejne osiedle xDD
1
Pedri mógł piłkę w ręce złapać, w końcu rąk się w LL nie gwiżdże :v
5
Yamal to jest taki kot,że jak oni spier***ą jego potencjał to ja wychodzę i nie wiem kiedy wrócę..
4
Dajcie im już ten puchar, to i tak nie ma sensu..
2
Lata mijają a real wciąż bez potrójnej korony :D
1
@draxidox tak samo widoczny jak maestro miliona asyst Pedri :]
28
Wciąż w tym roku bez porażki. Xavi stworzył potwora.
4
2 gole przewagi? A po co to komu?
XDDDDD
1
@abram3k szpitala nie liczę
4
Przypominam że gramy podstawową jedenastką :v
8
Roberto przy Romeu to pierdolony wirtuoz futbolu..
2
Mam złe przeczucia XD
1
Na tym etapie nie ma już słabych drużyn? Jest, Barcelona :v
0
Ruszyła maszyna. Nikt nas już nie powstrzyma :D
0
Ucięcie końcówek trytytek TOP :]
0
Kiedyś "ogórki", średniaki do bicia a teraz co kolejkę niewygodny rywal..
Barcelono, co Ty robisz? :(
0
@Cobra303 nie, po prostu w tym sezonie obrona Barcy jest niedołężna więc to nie jest żaden problem aby strzelić im bramkę czy mocniej przycisnąć doprowadzając do wylewu xD
0
@adi7adi8 ale nie przeciwko Barcelonie niestety :D
2
Mallorca całym zespołem na swojej połowie. No kto by się spodziewał :)
1
@insp1re Ray Donovan, serial na skyshowtime
0
Newcastle na kuponie :v