31

Nagle duet komentatorów zamilkł XDDD

1

@Culer9002 oni powinni być parą, jeśli nie będą to nie wierzę w miłość :D

3

Jęki i stęki zamiast porządnej komentatorki ale to przecież tylko laboga i ćwiąki to czego się spodziewać ;)

1

Real mówiący źle o sędziach - hipokryzja level hard ;]

1

Walka z Bilbao o top 4 będzie pasjonujące :v

0

Byle wrzutka i gol, ja nie wiem jak oni to robią :x

3

I tym o to sposobem wkraczamy na ścieżkę zwycięzców.

Trochę późno ale w końcu ruszyła maszyna naszego ogrodnika : D

17

Busquets szybciej stał niż Oriol biega xD

3

Takie sanki od tyłu i bez faulu.

HAHAHAHAHHAHAH

3

Śmietankowym by dali bez konsultacji z varem..ha tfu na tych z gwizdkiem!!

1

Mats z bimbrem w kubeczku bo na trzeźwo się nie da xD

3

@tbas w sam raz na półfinały LM :D

2

@Lama20 Napisz że Vini jest cieniem to dostaniesz bana za rasizm xD

1

@Culer9002 uraz mięśniowy. Schodził zapłakany :/

6

"Został w blokach Iniaki Pena"

XD

3

Pedri i Cancelo po kontuzjach, Gundo i De Jong grają w każdym meczu od deski do deski i widać jak oddychają rękawami, w szczególności po 60 minutach gry.

Ten sztab zajedzie każdego.

Z Napoli na prawdę już nie będzie kim grać..

0

Fajny ten De Zerbi, mocne początki meczów jak u Xaviego. Widać że ma DNA Barcy. Dawać go! :D

1

@Herato Pinto przy Peni to Pan Bramkarz. I w ogóle fajną miał kitkę :)

0

Od 3 lat nie grałem w fife na konsoli a że dostalem w prezencie to mówię zagram.

Jak żyję; takiego gówna (oprócz tego sezonu w wykonaniu Barcy) to jeszcze nie widziałem xD

Jak ktoś się zastanawia nad zakupem to lepiej wydać to na jakieś wyścigi albo inną przygodówkę :v

1

Jesteśmy najbardziej zjednoczonym klubem na świecie, bez kitu :v

Co mecz: Jesteśmy zjednoczeni! :D

0

Szkoda że Gundo nie jest czarny jak Vinicius..

3

Co mecz 2-3 stracone bramki. Ktoś przypomni sezon w którym odbywała się taka ch**nia jak teraz?

2

Ferran sabotaż dzisiaj

6

A Leverkusen wciąż 0-0

Xavi>Xabi

:v

0

Jesteśmy najsłabsi kurwa ever..

0

Kwestię awansu do 1/4 LM średnie Napoli wyjaśni już w pierwszym meczu..

1

Do segunda z nimi..

1

Milik w końcu trafił xD

2

11 goli straconych w 4 mecze!

Kryminał..

2

@JimMorrisonFCB Przy takich kapitanach jak Xavi i Roberto to faktycznie. Lost- Zagubieni xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?