Korsain
Dołączył/a: kwiecień 2015
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Nagle duet komentatorów zamilkł XDDD
1
@Culer9002 oni powinni być parą, jeśli nie będą to nie wierzę w miłość :D
3
Jęki i stęki zamiast porządnej komentatorki ale to przecież tylko laboga i ćwiąki to czego się spodziewać ;)
1
Real mówiący źle o sędziach - hipokryzja level hard ;]
1
Walka z Bilbao o top 4 będzie pasjonujące :v
0
Byle wrzutka i gol, ja nie wiem jak oni to robią :x
3
I tym o to sposobem wkraczamy na ścieżkę zwycięzców.
Trochę późno ale w końcu ruszyła maszyna naszego ogrodnika : D
17
Busquets szybciej stał niż Oriol biega xD
3
Takie sanki od tyłu i bez faulu.
HAHAHAHAHHAHAH
3
Śmietankowym by dali bez konsultacji z varem..ha tfu na tych z gwizdkiem!!
1
Mats z bimbrem w kubeczku bo na trzeźwo się nie da xD
3
@tbas w sam raz na półfinały LM :D
2
@Lama20 Napisz że Vini jest cieniem to dostaniesz bana za rasizm xD
1
@Culer9002 uraz mięśniowy. Schodził zapłakany :/
6
"Został w blokach Iniaki Pena"
XD
3
Pedri i Cancelo po kontuzjach, Gundo i De Jong grają w każdym meczu od deski do deski i widać jak oddychają rękawami, w szczególności po 60 minutach gry.
Ten sztab zajedzie każdego.
Z Napoli na prawdę już nie będzie kim grać..
0
Fajny ten De Zerbi, mocne początki meczów jak u Xaviego. Widać że ma DNA Barcy. Dawać go! :D
1
@Herato Pinto przy Peni to Pan Bramkarz. I w ogóle fajną miał kitkę :)
0
Od 3 lat nie grałem w fife na konsoli a że dostalem w prezencie to mówię zagram.
Jak żyję; takiego gówna (oprócz tego sezonu w wykonaniu Barcy) to jeszcze nie widziałem xD
Jak ktoś się zastanawia nad zakupem to lepiej wydać to na jakieś wyścigi albo inną przygodówkę :v
1
Jesteśmy najbardziej zjednoczonym klubem na świecie, bez kitu :v
Co mecz: Jesteśmy zjednoczeni! :D
0
Szkoda że Gundo nie jest czarny jak Vinicius..
3
Co mecz 2-3 stracone bramki. Ktoś przypomni sezon w którym odbywała się taka ch**nia jak teraz?
2
Ferran sabotaż dzisiaj
6
A Leverkusen wciąż 0-0
Xavi>Xabi
:v
0
Jesteśmy najsłabsi kurwa ever..
0
Kwestię awansu do 1/4 LM średnie Napoli wyjaśni już w pierwszym meczu..
1
Do segunda z nimi..
1
Milik w końcu trafił xD
2
11 goli straconych w 4 mecze!
Kryminał..
2
@JimMorrisonFCB Przy takich kapitanach jak Xavi i Roberto to faktycznie. Lost- Zagubieni xD