Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 ten na koniu, w tym hełmie i ten rockman zajebiste, polowałbym pewnie na nie.
Trzeba się wybrać do LS kiedy.
1
@Karol145 zaraz to za oddychanie będzie trzeba w knajpach płacić
1
@LeszekFCB mi się przypomniało jak kiedyś przed świętami Bożego narodzenia wracałem z roboty, mroz jak ch@j, ja czapka, szalik, rękawiczki a i tak zimno było, a tu gość w krótkich spodenkach, podkoszulku i czapce xddddddddd
0
Penalty a favor del PSG
1
@LeszekFCB zaliczam się do tych drugich :)
2
@Karol145 nie ma czegos takiego jak darmowa woda, najpierw trzeba komuś zabrać, żeby później komuś dać :)
1
@Kgorecki2500 fajna :D
Która to seria jest? Bo z Marvela już jakieś były kiedyś, ale jej nie kojarzę, żeby w tamtej serii właśnie była
3
Widzę, że jednak ta prohibicja ma być częściowo na razie w niektórych dzielnicach Warszawy i w ogóle taka myśl mnie naszła, że aktualnie największym przeciwnikiem KO jest KO XD
Dla mnie pomysł prohibicji jest dobry, ale oczywiście nie mogli go wprowadzić bez problemu, powiedzieć, że to ograniczy interwencję policji itd. Tylko musieli odwalać jakieś rzeczy pokroju blokowanie posiedzenia rady miasta, teraz wielu osobom będzie się to właśnie z tym kojarzyło.
Następny przykład - tvp, ogólnie gdzieś tam śledzę prawicowe media/dziennikarzy/wyborców i jest tam jedna osoba, która kompletnie rujnuje wizerunek tej telewizji - Wysocka-Schnepf. Do innych dziennikarzy nie widziałem aż takich przypierdolek jak do niej.
To samo jakieś dziwne akcje z pozowaniem z workiem ziemniaków.
1
@Safrani @Cross999 jutro wracamy do tradycji, czyli do rocka XD
0
@Ryse z przytupem zaczęli sezon widze
2
Co to EA odwaliło, że jak zmienisz VPN to można kupić 15k FP za 3 zł xdddddd
1
@Cross999 mi się tam akurat podoba bardzo XD
To może jutrzejsza propozycja przypadnie ci do gustu.
2
Jako, że mamy piąteczek dzisiaj to propozycja będzie bardziej imprezowa. Singiel został wydany przez portugalskiego producenta w 2017 roku.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
22
Eric Garcia - napastnik, boczny obrońca, środkowy obrońca, defensywny pomocnik, na bramce by też pewnie radę dał xd
2
Dobra ja zacznę:
Gramy beznadziejnie, już po mistrzostwie, rashford do zmiany, Uszatek na sprzedaż, a Flicka zwolnić.
0
@Kgorecki2500 to najlepsze czasy przegapiłeś xd
0
Where Lewandowski
1
@FcPortoFan1999 bardziej mi chodzi, że takie słabe drużyny które w „normalnym” formacie nigdy by się nie dostały będą grać, też lubię takie przypadki jak Panama z 2018, no ale bez jaj.
0
@FcPortoFan1999 już widzę jak na takich mistrzostwach będą grać jakieś Tajlandie, Indie czy inne Chiny, dramat z tych ich pomysłami, a i najlepiej to róbmy MŚ co rok
1
@Walpiano ja go pamiętam z Fify 15, ile padów zostało rozwalonych przez niego xd
1
@FcPortoFan1999 zróbmy od razu dla 200 krajów, dodatkowo reprezentacja Katalonii, krajów Basków i Śląska.
2
@Bolton ja zawsze kartki sędziego lubiłem, bo jak sobie mecze graliśmy koło domu to musiałem z bloku kolorowego wycinać XD
2
@Bolton też od cholery miałem tych BravoSportow, ale niestety później mi mama je spaliła, bo się walały wszędzie xdddd
Kuzyn je przechowywał gdzieś w szafce i do dzisiaj chyba je ma, przynajmniej nią z 4 lata temu i to w dobrym stanie i w dodatku z gadżetami.
3
@Bolton u mnie też właśnie takie świadome kibicowanie to zaczęło się za Martino, wcześniej identyfikowałem się jako kibic Barcy, karty z nich zbierałem, plakaty piłkarzy miałem, ale nie śledziłem jakoś ich meczów. Właśnie za Taty zaczęło się oglądanie.
1
@spiderman1899 kurde to spory czas już, ja wtedy to na świat ledwo przyszedłem xd
2
@MirusAmisz jaswojemu kuzynowi to zawdzięczam jedynie niechęć do Chelsea, bo gdy byliśmy mali to się żarliśmy która drużyna jest lepsza.
2
@BillyButcher to ten ziomek którego Bosak z partii wywalił? xD
6
Jak zaczęła się wasza przygoda z kibicowaniem Barcy, bądź innemu klubowi, bo nie tylko Barceloniarze są na La Ramblie.
U mnie to było tak, że dostałem od cioci koszulkę Realu kupiona na Bernabeu, była to chyba z sezonu 09/10 lub 10/11, dokładnie nie pamiętam, ale miała sponsora Bwin na pewno. Była to moja pierwsza koszulka klubowa, wcześniej chyba miałem jeszcze tylko Messiego z Argentyny (albo później to było, nie pamiętam dokładnie), w każdym razie koszulka Realu Madryt była moją pierwszą koszulką jakiegoś klubu. Zbiegło się to w czasie z klasykiem, gdzie Real dostał wpierdziel 5:0, ja albo zobaczyłem gdzieś ten wynik, albo widziałem w telewizji, nieważne zresztą, jako mały szczyl uznałem, że Real to ładne cieniasy, że dostają 5:0, a Barca to musi być mega mocarna, że tyle potrafiła wygrać.
3
@michal26 Netanjahu robi herbatę z wody po parówkach
2
@PepGardiola rozkład jazdy dobrze znany