1

@Kinginiesta no ale wracają prawie po przerwie reprezentacyjnej, Yamal coś koło 2 tygodni ma, Rapha też koło tego jeszcze pauzuje

2

0

@Kinginiesta no pewnie Yamal, Rapha, Szczęsny, Eric Garcia i jeszcze kilku by się pewnie znalazło. Raczej wątpię, że Flick będzie te dwa tygodnie leżał na basenie z drineczkiem w łapie.

0

@Kinginiesta no wszyscy raczej nie pojadą

7

Nasza obrona widząca mbappe:
https://zapodaj.net/plik-wQNL8gXxwJ

1

Mam nadzieję że Flick ogarnie ich przez te 2 tygodnie, bo my w tych dwóch meczach wyglądaliśmy jak jakieś kurwa Elche czy inna Mallorca.

1

A my się z realu śmialiśmy….

0

@ProMILs nie zapominajmy o Olmo i Trollaujo

2

Pierdolniecie z 3-funtowej armaty

3

Olmo znowu znakomity występ. Wyśmienity transfer to był.

1

@FcPortoFan1999 Wezuwiusz przy La Ramblie to nic

0

@beter2 jeszcze 15 minut jest

0

@NeyJr11 i araujo

0

Na nas jak są ewidentne karne to nie gwiżdżą pajace

3

@Esteban_ @Eklerek albo Barca która wydała z ponad 200 baniek na Coutinho i Griezmanna

6

Propozycja na dzisiaj: „Hurt” - Johnny Cash.

Piosenka została pierwotnie napisana przez Trenta Reznora dla rockowego zespołu Nine Inch Nails. Kawalek znalazł się na drugim albumie studyjnym grupy pod tytułem "Downward Spiral" z roku 1994 i otrzymała nominację do nagrody Grammy w kategorii "Najlepsza piosenka rockowa". Johnny Cash nagrał swój cover w 2002 roku, zmarł kilka miesięcy po nakreceniu teledysku.

Piosenka pochodzi z albumu „American IV: The Man Comes Around”.



Miłego słuchania :)

@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@FcPortoFan1999 a dziękuje, a Twoje kiedy wypadają?

0

Celta widzę znowu będzie walczyć o utrzymanie, kurde tam potencjał jest na walkę o puchary co sezon, a nie o pozostanie w lidze

0

@FcPortoFan1999 dzięki XD

1

0

@marcin62 ale którzy „fajnopolacy” biorą ją za idolkę xdddd

0

@AduŚ07 on chce tylko grać w piłkę

4

Propozycja na dzisiaj: „Owner of a Lonely Heart” od brytyjskiego zespołu „Yes”. Piosenka pochodzi z albumu „90125” wydanego w 1983 roku.



Miłego słuchania :)

@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@Ojciec5tkidzieci podziwiam ludzi którzy poszli na ten syf do kina xd

0

@Starrk i to jest dobra informacja, oby dojechał tylko

0

@MesQueUnClub_87 czemu Ci się nie spodobał?

0

@Eklerek 15 meczów trzeba teraz tylko zagrać?

0

@arasz1819 wraca normalność

0

@Bobo25 nieraz już widziałem takie komentarze, na tym forum także się pojawiały

1

@AlphaNumeric szkoda że nie szanuje nas na tyle żeby dostosować się do swoich słów o nie dzieleniu rodzin przez politykę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?