Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kinginiesta no ale wracają prawie po przerwie reprezentacyjnej, Yamal coś koło 2 tygodni ma, Rapha też koło tego jeszcze pauzuje
2
@wojopancer Lewy
0
@Kinginiesta no pewnie Yamal, Rapha, Szczęsny, Eric Garcia i jeszcze kilku by się pewnie znalazło. Raczej wątpię, że Flick będzie te dwa tygodnie leżał na basenie z drineczkiem w łapie.
0
@Kinginiesta no wszyscy raczej nie pojadą
7
Nasza obrona widząca mbappe:
https://zapodaj.net/plik-wQNL8gXxwJ
1
Mam nadzieję że Flick ogarnie ich przez te 2 tygodnie, bo my w tych dwóch meczach wyglądaliśmy jak jakieś kurwa Elche czy inna Mallorca.
1
A my się z realu śmialiśmy….
0
@ProMILs nie zapominajmy o Olmo i Trollaujo
2
Pierdolniecie z 3-funtowej armaty
3
Olmo znowu znakomity występ. Wyśmienity transfer to był.
1
@FcPortoFan1999 Wezuwiusz przy La Ramblie to nic
0
@beter2 jeszcze 15 minut jest
0
@NeyJr11 i araujo
0
Na nas jak są ewidentne karne to nie gwiżdżą pajace
3
@Esteban_ @Eklerek albo Barca która wydała z ponad 200 baniek na Coutinho i Griezmanna
6
Propozycja na dzisiaj: „Hurt” - Johnny Cash.
Piosenka została pierwotnie napisana przez Trenta Reznora dla rockowego zespołu Nine Inch Nails. Kawalek znalazł się na drugim albumie studyjnym grupy pod tytułem "Downward Spiral" z roku 1994 i otrzymała nominację do nagrody Grammy w kategorii "Najlepsza piosenka rockowa". Johnny Cash nagrał swój cover w 2002 roku, zmarł kilka miesięcy po nakreceniu teledysku.
Piosenka pochodzi z albumu „American IV: The Man Comes Around”.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@FcPortoFan1999 a dziękuje, a Twoje kiedy wypadają?
0
Celta widzę znowu będzie walczyć o utrzymanie, kurde tam potencjał jest na walkę o puchary co sezon, a nie o pozostanie w lidze
0
@FcPortoFan1999 dzięki XD
1
Jeśli moich poglądów nie potwierdzają fakty, to trzeba zmienić fakty
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/elon-musk-rzuca-wyzwanie-wikipedii-nowy-projekt-budzi-kontrowersje/4zs2hf6
0
@marcin62 ale którzy „fajnopolacy” biorą ją za idolkę xdddd
0
@AduŚ07 on chce tylko grać w piłkę
4
Propozycja na dzisiaj: „Owner of a Lonely Heart” od brytyjskiego zespołu „Yes”. Piosenka pochodzi z albumu „90125” wydanego w 1983 roku.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@Ojciec5tkidzieci podziwiam ludzi którzy poszli na ten syf do kina xd
0
@Starrk i to jest dobra informacja, oby dojechał tylko
0
@MesQueUnClub_87 czemu Ci się nie spodobał?
0
@Eklerek 15 meczów trzeba teraz tylko zagrać?
0
@arasz1819 wraca normalność
0
@Bobo25 nieraz już widziałem takie komentarze, na tym forum także się pojawiały
1
@AlphaNumeric szkoda że nie szanuje nas na tyle żeby dostosować się do swoich słów o nie dzieleniu rodzin przez politykę.