Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Szczerze? Ta gala to jakiś żart nieśmieszny, ja tylko liczę, żeby wygrał tę ZP ktoś z Barcy, najlepiej Rapha, żeby dupa pękła śmietankowym XD
1
@gumaz ja lubię powyżej 30 :D
0
@FcPortoFan1999 Marsylia z tego co słyszałem ostatnio wygrała w 2011 bodajże, więc ciężko się nie zgodzić
0
My tutaj o złotej piłce, a zaraz zacznie się przełożony z wczoraj Le Classique.
0
@kuz Panowie umówmy sie, brak Lewandowskiego na 6. miejscu to jakiś żart jest
7
1. Mambeppe
2. Arda Guler
3. Czałmeni
4. Kurtuła
5. Masturbano czy jak mu tam jest
Tak to widzę
1
@spiderman1899 mnie by to nie zdziwiło xd
1
@vangoor i gyokeres czy jak to tam się pisze
10
Męczennik przed Lewandowskim
X kurwa D
1
@sergio5 szansę są 50/50, albo wyklucza albo nie.
4
@priest9999 Gerard Martin
4
Dzisiaj coś od papryczek, a dokładniej kawalek z albumu „Unlimited Love” wydanego w w 2022 roku.
Ciekawostka: John Frusciante (gitarzysta RHCP) wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że jego ulubionym gitarzystą i inspiracją był legendarny Jimi Hendrix, co zresztą słychać i widać w jego grze na gitarze.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@Munio Kto? Trumpiści? XD
Oni w swojej historii także potrafili robić demolkę.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Atak_na_Kapitol_Stan%C3%B3w_Zjednoczonych
1
Ten pogrzeb Charlieog to chyba komuś się pomylił z jakimś koncertem, a te sztuczne ognie to już w ogóle, jeszcze pozdrawiam osoby, które mi ostatnio pisały, że lewica zrobiła cyrk ze śmiercią Floyda.
1
Komentarz usunięty
1
@Kessie Martini XD
1
@Laminedependencia a miał być 10 razy lepszy xd
0
@ShawnC to było na scenie, zresztą Borysewicz miał sporo innych wybryków
1
@Comentateiro połączcie kropki i wyłączcie telewizor!
1
Jesteśmy tragiczni, kto to widział, że Barca w 12 minucie dalej jest bez bramki, dajcie spokój. Tutaj to powinno już być z 5-0.
0
@Barceloniarz987 oglądaj a nie pi#rdol
0
Atletico znowu remis xdddd
0
@adamek20151 Tylko jeśli nawet to by było maks 10h na konto, a ja zaraz będę miał 12h rozegrane xd
0
@adamek20151 tylko, że mi pokazuje, że rozegrałem na swoim koncie 11 godzin, a jemu pokazuje coś koło pół godziny więc nie kumam dalej xd
0
Ej o co chodzi XD
Kupiłem to EA Play, żeby sobie pograć 10h w to nowe FC, a teraz patrzę ile mam rozegranych godzin i mi pokazuje, że 11h XD
Jeszcze w dodatku brat gra na swoim koncie, nwm czy to też powinno doliczać do tych 10h.
0
@ShawnC ja tutaj publikuje i komentuje czasem tylko ciekawe propozycje muzyczne w mojej ocenie, a nie zachowania podczas koncertów, jakbym miał nie wstawiać piosenek od zespołów, których członkowie zachowywali się jakoś nieprzyzwoicie/źle to chyba w ogóle nie wstawiałbym tutaj rocka. Tamten się rozebrał, tamten się nawalił i się awanturował, tamten narkoman, a tamten jeszcze coś innego.
0
@ShawnC ale to mam ich nie słuchać, bo laska cycki kiedyś tam pokazała czy jak? Ciekawe czy jakbym wstawił tutaj coś od Lady Pank to czy byś się przyczepił, że Borysewicz jajca kiedyś pokazał przed dziećmi na koncercie.
0
@ShawnC a pokaż mi zespół rockowy który się nie rozbiera xd
5
Na dzisiaj przygotowałem aż trzy propozycje od włoskiego zespołu Måneskin, wszystkie w języku włoskim. Imo włoski najbardziej ze wszystkich języków pasuje do piosenek, nie wiem co w sobie ma, ale świetnie mi się słucha piosenek w tym właśnie języku, szczególnie rockowych.
Ciekawostka: Måneskin wygrał Eurowizję w 2021 roku właśnie piosenka „Zitti E Buoni”.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@Czyhrynski @clyde ja jedynie żałuję, że wczoraj nie pojechałem, bo pewnie jeszcze więcej byśmy z ojcem nazbierali, a tak to dzisiaj udało się całe wiadro nazbierać.