- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1498 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1498 Culés
5
Na dzisiaj przygotowałem aż trzy propozycje od włoskiego zespołu Måneskin, wszystkie w języku włoskim. Imo włoski najbardziej ze wszystkich języków pasuje do piosenek, nie wiem co w sobie ma, ale świetnie mi się słucha piosenek w tym właśnie języku, szczególnie rockowych.
Ciekawostka: Måneskin wygrał Eurowizję w 2021 roku właśnie piosenka „Zitti E Buoni”.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
1
@Konradowskyy przesłucham potem, bo teraz co innego leci
0
@Konradowskyy to Ci co się pucują rozbieraniem itp żeby było o nich głośno?
0
@ShawnC a pokaż mi zespół rockowy który się nie rozbiera xd
0
@Konradowskyy to każda laska w zespole pokazuje cyce na koncercie? Wow .
0
@ShawnC ale to mam ich nie słuchać, bo laska cycki kiedyś tam pokazała czy jak? Ciekawe czy jakbym wstawił tutaj coś od Lady Pank to czy byś się przyczepił, że Borysewicz jajca kiedyś pokazał przed dziećmi na koncercie.
0
@Konradowskyy tak , bo to jest pajacerka .
0
@ShawnC ja tutaj publikuje i komentuje czasem tylko ciekawe propozycje muzyczne w mojej ocenie, a nie zachowania podczas koncertów, jakbym miał nie wstawiać piosenek od zespołów, których członkowie zachowywali się jakoś nieprzyzwoicie/źle to chyba w ogóle nie wstawiałbym tutaj rocka. Tamten się rozebrał, tamten się nawalił i się awanturował, tamten narkoman, a tamten jeszcze coś innego.
0
@Konradowskyy co innego poza sceną, co innego na scenie .
0
@ShawnC to było na scenie, zresztą Borysewicz miał sporo innych wybryków
0
@Konradowskyy ja nie mówię że to było poza , tylko że mało szanuje artystów, którzy właśnie na scenie robią takie rzeczy .