1

2 asysty może się w końcu przebudził.

1

Portugalczyk mi się źle kojarzy .

0

Piłkę w niego wycelować to może się obudzi

0

@Survier Specjalnie dla ciebie
sezon 21/22
36 spotkań 11B i 6A
Sezon 20/21
30 spotkań 5B i 6A
Sezon 19/20
21 spotkań 2B i 2 A
To są jego ostatnie 3 sezony w Hiszpanii . Statystyki pisałem z meczów ligowych ponieważ PK można nabić bramki z 3 ligowcem a tak przedstawiam jak sobie radzi najwyższej klasie rozgrywek . Przeciętny zawodnik już wolę takich nie kupować .

0

@doc Po co on Barcelonie. To nie jest napastnik który daje liczby. Na 14 spotkań jedna bramka. Kupić żeby siedział jak Boateng to sensu nie ma.

0

Ja bym chciał żeby Alarcon wyszedł w pierwszym składzie z Lewandowskim u boku. Żeby nie było nie widziałem spotkań w jego wykonaniu ale może odpali i zostawi po sobie na tyle dobre wrażenie że Barcelona nie będzie wydawała niepotrzebnie pieniędzy na kupno piłkarzy z zewnątrz.

1

@VamosRakieta Jak gość musiał robić syf w szatni że nagle grają lepiej. Tym wywiadem sam sobie zaszkodził.

10

Jak się nie ma pieniędzy to się szuka w rezerwach . Płacenie za piłkarzy tylko po to żeby zagrali kilka minut w sezonie nie ma sensu.

6

Ja bym im pokazał środkowy palec i sprzedać holendra gdzie indziej .

0

@Gaz ale ja chcę jeszcze ligę Europy i kolejny superpuchar

1

@Kapitan hawk Złota myśl trzeba ją zapisać.

1

Gavi jak na złotego przystało. 2 asysty i bramka A tu Jeszcze mecz się nie skończył.

0

@Sau_Ron Jeszcze Alonso

1

Barcelona robi ich jak chce. Numer 10 to pasuje ale Gaviemu. Robert asysta i bramka. Nie można się do czegoś przyczepić. Po zwycięstwo.

1

@Klaudiaa8 Może tak ale wiesz to Napoli

1

Cieszmy się że mamy takiego bramkarza i do tego w formie. Nie wiem czy tylko ja tak miałem ale jak podchodził Robert do 11 do się bardziej denerwowałem niż reszta. Jutro piątek więc udanego weekendu ludzie i oby w niedzielę była wygrana Barcelony.

0

@Piter777 Takie na siłę pchanie Hiszpanów do pierwszej 11.

0

@avanes Może za bardzo kombinuje. Niepotrzebnie daje na siłę tego Alonso na ŚO skoro ma Erica. Ok nie był nieomylny ale według mnie to i tak lepiej wyglądało.

0

Kupić tego Luisa to skrzydła będą żywsze.

1

@sokot Niestety bez Dembele jest lipa. Nie wiem czy nie lepiej dac Balde na skrzydło zamiast tych co weszli.

0

@blakkudium Spalony niestety

0

Robercik druga .

0

@DonMatteo901 Niech tak gra co mecz A ja nie będę narzekał byle tylko wygrana .

2

@barteggg08 Mogłeś postawić wczoraj na awans Realu Madryt to może by się im nie udało.

0

A teraz Ci Robert odpowiada .

0

@Faro Fati i Ferran nie pokazują kompletnie nic. To że Robertowi narazie nie idzie to nie znaczy że tamci to wybawiciele . Ile goli ma Robert a ile tamci. Modne jest jechanie po polaku Ale nie pisz takich bzdur.

0

@Peciak W sumie chciałbym to zobaczyć i minę prezesa Atletico

0

Stać ich to niech mu dają . Żeby tylko od tych pieniędzy mu się w głowie poprzestawiało. Z Bvb do Anglii to oprócz Haalanda to kojarzę tak na szybko takie postacie jak Kagawa czy Mkhitaryan którzy też byli top w Niemczech a jakoś sobie nie poradzili.

53

Villa, Suarez za darmo a oni nam odjebali jeszcze akcje z francuzem . Nie dla interesów z tym klubem.

1

Tebas to żabie gówno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?