0

@barteq Alonso wejdzie

25

A wy chcecie go sprzedawać. Na wylocie to Ansu i Ferran a nie zawodnik który daje liczby.

0

@MateuszGotowka99 Ten potężny Ferran to nawet z karnego nie trafia . Jeden mecz mu się udał i nic więcej .

3

@Encore czym będą rzucać jak spadną z ligi .

0

@SinMistico A ilu fanów Barcelony gra lub grało w realu .

0

@fenix1983 Ten kto da więcej.Stawiam ligę angielską.

0

@zeko0 Niech jeszcze zacznie kartki pokazywać to będzie +. Szczególnie smerfom

3

@Donnie_Darko Zaraz LM a ty o papieżu który zmarł w 2005 roku. Jeśli nie ma się dowodów to się żadnych spekulacji nie powinno robić.

0

@Puyolex Może Jeremie Frimpong ofensywny prawy obrońca

0

On do sędziego coś się żucał czy do rywala ? Potem się dziwi dlaczego go nie szanują.

0

@kulek22 Maja więcej kasy to lepsze chipy kupują

1

@kulek22 Kupili dobrego chipa

1

ja tu dałem under 5.5 ,kartki i kornery i zaczynam się martwic

0

@tbas Ja to bym chciał wiedzieć czy takie podstawy dla piłkarza jak przyjęcie piłki , celny strzał czy prowadzenie piłki on ćwiczy na treningach bo z jego gry wychodzi jakby zapomniał.

0

@Solmyr Floriana w Barcelonie bym chciał kiedyś zobaczyć

0

@barto_8 a ja mam over 2.5 bramki w meczu a na to się nie zanosi.

0

@Gappeq W jakimś toważyskim albo jak liga będzie rozstrzygnięta.

0

@Cziken26 Znajdzie się taki co mu odetnie prąd i zejdzie . Przez właśnie takie zachowania plus pysķówki jest tak traktowany .

2

@cris2706 Savić nie jest czarny

0

Inny sędzia by dał po tej pyskówce dałby drugą żółtą i do widzenia .

0

A ja uważam że pan Tebas powinien się podać do dymisji bo jest po prostu ch.... jak ten cały fundusz. W innych krajach to jest jakoś spokój a ten co chwilę wywiady które szkodzą nie tylko Barcelonie ale całej lidze.

0

Niech oni oboje lepiej zostaną w Las Palmas . Torre też był sprowadzany jako wielki talent a ile dostaje minut każdy widzi. Spokojny rozwój jest dla nich lepszy .

1

On im chyba wymienił chipy ale na gorszej jakości .

1

Powinien wpuścić Balde to by trochę szarpnął na skrzydle

1

@MichalZZZ Nie oglądałem .
Mój ulubiony serial akcji to BANSHEE i z czystym sumieniem polecam

1

@MichalZZZ Zależy kto co lubi .
Tulsa King jest nowe coś jak Rodzina Soprano i mi się to podobało.

0

Murray zrobi niespodziankę ?

0

@tbas już wyrównała po 3

0

Przypomina się PSG.
Czerwoni to frajerzy .

1

@IronSanHybrid Mam że trafi bramkę pewnie dlatego spudłował .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?