Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri musi odpocząć i trzeba znaleźć dla niego zastępstwo . Może Torre by mógł coś wnieść . Pamiętam że Alberto Moleiro był łączony z Barcelona i mówiono że to talent ma jak Pedri . Nie śledzę jego gry ale może udało by się go wyrwać za rozsądne pieniądze . Problemem może być oczywiście Tebas
1
@Kessie ja myślałem że to jakiś kabaret .
0
Nie prowadzimy 2-0 żeby to ścoągać
0
I do widzenia pajacu. Kosił aż się doprosił.
0
@Arczi87 Pedri to niech dziękuję Marcowi że obronił sam na sam po jego podaniu. Zdobył Pedri bramkę ale widać że potrzebuje odpoczynku.
1
"Jestem zaskoczony, że Dani mógł coś takiego zrobić"
Xavi nie wie że dopóki sąd nie wyda wyroku nie powinien tak mówić.
0
@Emhyr Ma dobry sezon we Włoszech . Zobacz jak grał w innych klubach to nic specjalnego.
0
@Roobo Zmęczenie robi swoje. W jakiś meczu on musi dac mu odpocząć.
0
@zeko0 Myśle że Alonso czy Garcia by sobie poradzili ale pozostali to mogli by mieć ciężko.
1
Życzę Ansu dobrze ale tragiczny mecz w jego wykonaniu.
0
@Kalipso Wtedy byli Araujo, De Jong czy Lewandowski.
2
On tego młodego nie wpuści. Nie rozumiem Fati kopie się po czole ,przyjąć piłki nie potrafi A trener nie chce zaryzykować i dac szansę podobno jak sam mówił uzdolnionemu zawodnikowi.
0
Wpuścił by tego młodego do ataku bo jak narazie to lipa.
0
@robsons23 Już tego Brazylijczyka tak nie obrażaj . On jakieś liczby chociaż robi. Jak nie zwycięska bramka to asysta .
4
Jak nie kontuzje to nie rozumiem zmian .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co zrobi teraz Gavi odda a może bramka albo asysta.
0
@Rewolucja123 Możliwe że zejdzie A wejdzie ten młodziak. Dembele też ma straty kiedy mógłby podać.
0
Najważniejsze to nie stracić bramki.
6
@Kessie Widzę Roberto i mam obawy
0
Ferran marnuje cały czas swoje szanse a jakoś nie słyszy się by chcieli go sprzedać czy wymienić. Kessie nie imponuje na razie ale raz że rozegrał nawet 3 spotkań pod rząd w podstawie przez może trudniej mu się zgrać z reszta a dwa jego pierwszy sezon się nie skończył.
0
@LS Tak sypie od czwartku
0
Jak widzę co się dzieje za oknem i czytam jak ludzie muszą wcześniej wstawać i brać się za łopatę żeby odśnieżać to cieszę się że mieszkam w bloku. Przypomina mi się filmik o Karkonoszach. Trzymajcie się ludzie.
1
Z Juve to tylko Vlahovic i Chiesa są wagi uwagi. Wojtek też nie będzie miał problemów znaleźć nowego klubu.
0
@Kgorecki2500 Wszystko pięknie ale nie mamy kasy.
1
Kessie zostaje .
4
Po co brał tego młodego skoro nie da mu zagrać.
0
@Technik Powiedzą że to tylko nic nie znaczący pucharek. Mecz się jeszcze nie skończył a real jest nieprzewidywalny .
0
@agaFCB Ferran za to dalej takiego szuka.
1
2 asysty może się w końcu przebudził.