0

Pedri musi odpocząć i trzeba znaleźć dla niego zastępstwo . Może Torre by mógł coś wnieść . Pamiętam że Alberto Moleiro był łączony z Barcelona i mówiono że to talent ma jak Pedri . Nie śledzę jego gry ale może udało by się go wyrwać za rozsądne pieniądze . Problemem może być oczywiście Tebas

1

@Kessie ja myślałem że to jakiś kabaret .

0

Nie prowadzimy 2-0 żeby to ścoągać

0

I do widzenia pajacu. Kosił aż się doprosił.

0

@Arczi87 Pedri to niech dziękuję Marcowi że obronił sam na sam po jego podaniu. Zdobył Pedri bramkę ale widać że potrzebuje odpoczynku.

1

"Jestem zaskoczony, że Dani mógł coś takiego zrobić"
Xavi nie wie że dopóki sąd nie wyda wyroku nie powinien tak mówić.

0

@Emhyr Ma dobry sezon we Włoszech . Zobacz jak grał w innych klubach to nic specjalnego.

0

@Roobo Zmęczenie robi swoje. W jakiś meczu on musi dac mu odpocząć.

0

@zeko0 Myśle że Alonso czy Garcia by sobie poradzili ale pozostali to mogli by mieć ciężko.

1

Życzę Ansu dobrze ale tragiczny mecz w jego wykonaniu.

0

@Kalipso Wtedy byli Araujo, De Jong czy Lewandowski.

2

On tego młodego nie wpuści. Nie rozumiem Fati kopie się po czole ,przyjąć piłki nie potrafi A trener nie chce zaryzykować i dac szansę podobno jak sam mówił uzdolnionemu zawodnikowi.

0

Wpuścił by tego młodego do ataku bo jak narazie to lipa.

0

@robsons23 Już tego Brazylijczyka tak nie obrażaj . On jakieś liczby chociaż robi. Jak nie zwycięska bramka to asysta .

4

Jak nie kontuzje to nie rozumiem zmian .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co zrobi teraz Gavi odda a może bramka albo asysta.

0

@Rewolucja123 Możliwe że zejdzie A wejdzie ten młodziak. Dembele też ma straty kiedy mógłby podać.

0

Najważniejsze to nie stracić bramki.

6

@Kessie Widzę Roberto i mam obawy

0

Ferran marnuje cały czas swoje szanse a jakoś nie słyszy się by chcieli go sprzedać czy wymienić. Kessie nie imponuje na razie ale raz że rozegrał nawet 3 spotkań pod rząd w podstawie przez może trudniej mu się zgrać z reszta a dwa jego pierwszy sezon się nie skończył.

0

@LS Tak sypie od czwartku

0

Jak widzę co się dzieje za oknem i czytam jak ludzie muszą wcześniej wstawać i brać się za łopatę żeby odśnieżać to cieszę się że mieszkam w bloku. Przypomina mi się filmik o Karkonoszach. Trzymajcie się ludzie.

1

Z Juve to tylko Vlahovic i Chiesa są wagi uwagi. Wojtek też nie będzie miał problemów znaleźć nowego klubu.

0

@Kgorecki2500 Wszystko pięknie ale nie mamy kasy.

1

Kessie zostaje .

4

Po co brał tego młodego skoro nie da mu zagrać.

0

@Technik Powiedzą że to tylko nic nie znaczący pucharek. Mecz się jeszcze nie skończył a real jest nieprzewidywalny .

0

@agaFCB Ferran za to dalej takiego szuka.

1

2 asysty może się w końcu przebudził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?