0

@zenoowity Savic go chwycił za torbę

0

On lepiej niech Gaviego nie denerwuje bo zaraz będzie faul.

1

Dembele wypił coś przed spotkaniem.

0

@tristan87 To wszytko jest robione od dupy strony. Przyjdzie beton który będzie kolejnym który powoła tych samych piłkarzy i będą grać to samo gówno . Jeśli miałby przyjść trener to taki który będzie miał sztab ludzi którzy by obserwowali piłkarzy nie tylko z ekstraklasy ale też z niższych lig żeby znaleźć utalentowanych piłkarzy którym się chce grać. Powinno się co roku zapraszać na jakiś obóz najlepszych na swoich pozycjach i robić selekcję. Tak ja to widzę .

0

Ludzie zapomniałem że dziś gra Real i teraz zobaczyłem dopiero wynik. Niech jutro tylko Barcelona wygra i będzie idealnie .

0

Tulsa King mega serial . Zostało 2 odcinki pierwszego sezonu A już został zamówiony drugi.
Polecam

0

@ArterkHD żuć monetą

0

o ja jebie co tu się dzieje

0

@msmsms To drugie

0

Balde na skrzydło to może coś ruszy

4

jesteśmy dziadami

1

Dembele jakiś rekord chce pobić tymi piłkami w trybuny

1

@SkilledHydra16 On chce zostać legendą albo nie wyżył się w domu .

5

@Firestone Złoto

0

Trener Smerfów zapomniał chyba swojej różdżki

0

Newcastle nie ma kiedy tracić pkt tylko akurat jak się ich ma w kuponie

0

@Faro Jego nawet na ławce nie ma

0

Ansu jak na razie tragedia. Niech się obudzi bo zaraz zejdzie .

0

Wiecie jak to mówią Real gówno gra ale wygrywa.

0

@czółkovsky Na koniec kariery to już lepsze USA przynajmniej w turbanach tam nie chodzą.

0

Świetna pierwsza połowa gospodarzy. Nie żałuję że włączyłem to spotkanie.

2

Różowa czupryna z asysta . Jak chce to potrafi.

0

Lakers to tylko LeBron i nic więcej. Myślałem że zmieni barwy ale podpisał nowy kontrakt .

0

@takisobiektos Dlaczego LeBron zszedł kontuzja ?

1

@tomek8756 Nawzajem zdrowych i spokojnych świąt

0

@gumaz Nie będą bo gości brak

0

@tristan87 Najlepsze lata .

2

98 milionów euro za 17-letniego Vitora Roque to są żarty. Taniej by było stworzyć swój własny klub w Brazylii albo taki kupić jak to robi MC w innych krajach.

0

@Recha_0684 Na przyszłość sprawdź do kogo piszesz bo pomyliłeś osoby.

3

@DaPidejpi Mario Balotelli miał być wielki Ale coś nie wyszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?