0

Zarząd FC Barcelony planuje w ciągu kilku najbliższych dni skontaktować się z Valencią w sprawie transferu Jérémy Mathieu. Prezydent z Mestalla oczekuje za niego 20 milionów euro (klauzula), a Katalończycy chcą zmniejszenia tej kwoty.
Po tym transferze to Zubi powinien stracić głowę, miejmy nadzieję że do niego nie dojdzie

0

W takim tempie to będzie więcej niż 4-0

0

On sam chciał odejść do smerfów

0

Siedział na ławie

6

Jak oni w tym studiu pierdolą aż głowa boli.Majdan ekspert chyba w rzucaniu bananami

0

Zacznij stawiać u buka bo masz farta

0

Czarne Lenie trafić na 4-0 już nie chcieli.Gratuluje tym co trafili.

0

Jeszcze jeden,dawać żabojady

1

Fakt Di Maria też umie padać

1

Jak poinformował beINSport, Xavi podjął decyzję o opuszczeniu FC Barcelony i przeniesieniu się do Kataru, gdzie ma grać dla Al Sadd. Mówi się, że pomocnik miał rozmowę z Luisem Enrique, który powiedział mu, że woli zreorganizować pomoc. Warto dodać, że beINSports ma bardzo dobre źródła w Katarze.

1

dobrze że nie radio maryja

0

Jeszcze 2 prosze

0

Hiszpan ma występować w El Arabi. Też sobie wybrał kierunek,jak już chciał dorobić to do USA

1

WŁOCHY La Gazetta dello Sport pisze, że nowy szkoleniowiec Manchesteru United, Louis van Gaal jest zainteresowany sprowadzeniem Arturo Vidala. Juventus chce jednak za Chilijczyka fortuny - 30 milionów euro.
Ni wieże w tą cenę , jeśli by tyle chcieli to każdy z najlepszych klubów by to spokojnie dał.

1

Pięknie teraz tylko wygrać z Realem .

0

do Arabów ,chce pojeździć na wielbłądzie

2

Cała Mafia dziś świętuje

0

Te ich niewykorzystane okazje się zemszczą

0

Bardzo fajny skład ma Barcelona Ter Stegen bramkaZ obrońców odszedł Puyol ,pewnie odejdzie Alves i możliwe że wymienią Adriano bo już wiek. Czyli zostanie po 1 zawodniku na formacje defensywna: Montoya-Pique-Bartra-AlbaPomoc: Odszedł Cesc za gówniane pieniądze ,Dos Santos zostanie włączony w transfer Bravo,Afellay,Song mają odejść i możliwe że Xavi. Sergi Roberto powinien pójść na wypożyczenie.Zostajemy z Iniesta,Marcherano, Busquests no i wraca RafaAtak- Cuenca ,Tello zostaną sprzedani, możliwe że PedroZostanie ; Messim, Neymar,Alexis i Deulofeu.Więc zakupienie nowy dobrych a nie przeciętnych piłkarzy to konieczność

0

Jak informuje stacja "beIn Sport", Xavi Hernandez odejdzie po mundialu z FC Barcelona

0

No to skoro tak to niedobrze, chociaż piłkarz jak kobieta zmienny jest, przykładów podawać nie muszę.

0

Roma sobie jaj z ludzi robi, na pewno jeśli by Barcelona dogadała się z piłkarzem puścili by go za mniej. Co do Belga on może grac też jako lewy obrońca . Nie mam numeru do Zubiego by bym podesłał mu piłkarzy których Barca powinna kupić, nie było by wtedy wstydu że DM musi grać na stoperze.

0

Oboje są do wyjęcia tym bardziej Belg bo koguty nie grają w Lm. Mathieu jest wiekowy to nie jest obrońca na lata ,zdarzają mu się głupie błędy, plus że jest wysoki ale według mnie za mało zwrotny.Nie lepiej zainwestować te pieniądze w kogoś młodszego i lepszego niż kupować obrońce na max 3 lata .

0

gdzie ja napisałem że ich chce ? Benatia,Vertonghen to moje typy ,które by się na środek sprawdziły.

0

Wiem że jest średniakiem chciałem znać zdanie kolegi wyżej. Jeszcze gdyby był młodszy można by było powiedzieć że pod skrzydłami Lucho się rozwinie ale gość ma 31 lat i nie widzę go jako wzmocnienie czy uzupełnienie składu. Co jeśli których z podstawy będzie miał kontuzje Mathieu to nie ta jakość której potrzebuje Barcelona a dla nie go Barca to wysokie progi.

2

Skoro Mathieu jest według ciebie taki dobry to czemu żadna z najlepszych drużyn go jeszcze nie kupiła?

0

Gość który połowę sezonu siedzi na ławce ma być wzmocnieniem Barcelony. Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać do tego jeszcze Mathieu . Jak na razie to Barca ma przerąbane bo wszyscy widzą ze potrzebujemy obrońców i będą tylko podnosić cenę. Niech się oni nie cackają tylko najpierw sprzedadzą niepotrzebnych piłkarzy as potem zaczną wielkie zakupy, bo obudzimy się w ręką w nocniku. Jak Zubi nie potrafi sprowadzić piłkarzy to nich odejdzie a nie robi wstyd.

0

Jest tyle lepszych ale tylko On według Zubiego bo nie wierzę że trenera jest odpowiedni. Cyrk w Barcelonie

1

to musieli bym nam dopłacić za Pedro

0

Jeszcze nic nie wiadomo, umowy nie podpisał także wszystko możliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?