0

The Telegraph donosi, iż Arsenal zrezygnował z transferu Cesca Fabregasa i Hiszpan podczas tego lata nie wróci na The Emirates.

Wiele rzetelnych brytyjskich źródeł informuje, że Fabregas w nadchodzącym okienku transferowym na pewno opuści Barcelonę, o czym miały zostać poinformowane angielskie kluby. Z tego powodu 27-letni zawodnik automatycznie został łączony z powrotem do Arsenalu, gdyż Kanonierzy sprzedając go latem 2011 roku na Camp Nou zapewnili sobie opcję pierwokupu i mogą okupić go za 30 milionów funtów. Klub z Londynu jednak nie zamierza skorzystać z tego zapisu w kontrakcie, z czego podobno niezadowolony jest sam zawodnik.

Niechęć Arsenalu do przeprowadzenia tego transferu może wykorzystać Manchester City, który w Fabregasie widzi następcę Yayi Toure, gdyż Iworyjczyk latem może opuścić Etihad Stadium.
telegraph.co.uk

0

Marquinhos jest pierwszym wyborem dla FC Barcelony na pozycję środkowego obrońcy, ale kataloński klub szuka jeszcze drugiego defensora, który będzie tańszy i doświadczony w hiszpańskiej lidze.
Mathieu jest najlepszą opcją, ale jeśli Valencia nie będzie chciała zgodzić się na negocjacje, to klub ma w rezerwie inne nazwiska. Według informacji Mundo Deportivo, dyrektor sportowy FC Barcelony, Andoni Zubizarreta, sprawdzał możliwości transferowe Federico Fazio.

0

Jakoś inne zespołu umieją kupić dobrych zawodników a małe pieniądze. Czemu oni umieją bo mają dobrych ludzi za to odpowiedzialnych. Wiedzą że jeśli poszukają to na pewno coś znajdą . Nasz zarząd nie chce się przemęczać i kupuje tylko nazwiska. Taki Benatia by do wyjęcia za mniejsze pieniądze akurat w tego co potrzebny był stoper, wiemy doskonale kogo Zubi wtedy sprowadził. Gwiazda Bvb był do wyjęcia za niecałe 20 teraz min 35 trzeba zapłacić .

0

0

Cuadrado to nie obrońca

0

Nie mogę zrozumieć jak ktoś bez kompetencji jest dyrektorem sportowym. On musi mieć jakiegoś haka na kogoś z zarządu bo inaczej togo nie da się wytłumaczyć.

0

Pedro zostaje bo to wychowanek. W następnym sezonie znów będzie cały czas uśmiechnięty nawet mimo złego odegrania piłki

0

Wilfried Bony dobry zawodnik, silny,wysoki ,tania opcja

0

Szkoda mi piłkarzy Atletico bo grali cały mecz lepiej, aż do tego doliczone czasu. Swoją drogą to nie było tyle przerw by doliczyć 5 min max 2. Najgorsza rzeczą była kontuzja którą sprezentował Marata to był gwóźdź do trumny.

0

A to wszystko dzięki Moracie

1

Dalej mam nadzieje że klub kupi Serge Aurier . Arsenal już podobno negocjuje z francuskim klubem dają 7milonów funtów

0

Bony lepszy i młodszy .

2

Bo u Niebieskich umieją wyciągnąć za piłkarza więcej niż jest wart a u nas sprzedają taniej niż można za niego dostać.

0

Jérémy Mathieu stał się jednym z głównych celów sekretariatu technicznego FC Barcelony i może być wzmocnieniem dla pierwszej drużyny na sezon 2014/2015.
Po prostu super , kolejny co może grać na kilku pozycjach

0

Jak się czyta te ostatnie doniesienia to taki Arsenal zrobi od Barcelony lepsze transfery. Coś jest nie tak chyba z zarządem jeśli do tego dojdzie

1

Znając życie kupi go Arsenal lub jakaś inna drużyna z Anglii i po dobrym sezonie się nim Zubi zainteresuje.

5

Ja też się z tobą zgadzam ,pisałem o nim kilka komentarzy wcześniej. Silny,szybki, dobrze wrzucający piłkę , nie w trybuny na Alves. Do Barca powinna się zainteresować jeszcze Bonym ze Swansea na napad . Za dwóch przy dobrych negocjacjach wydała by 25 mln euro.

2

Tego pana nie kupią
http://www.transfermarkt.pl/serge-aurier/profil/spieler/127032
Prawy obrońca który może też grać na środku obrony albo De Sciglio z Milanu który jest bardziej defensywny

3

Ma połowę jego karty

0

Udinese zdecydowało, że Juan Guillermo Cuardado zostanie sprzedany - taką informację podało Sport Mediaset. Włoska agencja prasowa mowi, że brak porozumienia w negocjacjach z Udinese i Juventusem powoduje, że FC Barcelona może łatwo kupić piłkarza.

0

"Poza tym w latach, kiedy rozgrywane są mistrzostwa, transferów dokonuje się zazwyczaj po tej imprezie".
To on nie wie że po dobrym turnieju cena zawodników wzrasta.

1

To Edgar Ié

0

Dopiero co czytałem że Barcelona nie chce Llorente bo on nie pasuje pod względem profilu i go odrzucono. Pewnie dlatego Barca się o niego nie starała jak był za darmo. Juventus chce obniżyć kwotę i oddać nam zawodnika który do nich nie pasuje. Z napadu to wolałbym Teveza ale on rezerwowym być nie chce

0

To nie są żadne moje wymysły tylko przepisałem informacje dostępne na fb.

3

Kilka informacji na temat tego, co może wydarzyć się w letnim okienku transferowym od @RafaelH117:

1) Piłkarze, którzy odejdą z FC Barcelny (potwierdzone): Cuenca, Afellay, Tello, Dani Alves, Pinto, Song, Valdés.

2) Piłkarze, którzy mogą odejść (ale nie muszą): Dos Santos, Sergi Roberto, Alexis, Pedro, Cesc, Xavi, Mascherano.

3) Alexis i Pedro mogą odejść, jeżeli pojawi się klub, który za nich odpowiednio zapłaci. Na liście Arsenal i Juventus.

4) Xavi nie ma dobrych relacji z Luisem Enrique, więc nieporozumienia mogą doprowadzić do jego odejścia do Kataru lub MSL.

5) FC Barcelona ma porozumienie z Marco Reusem, ale nie dołączy on do drużyny jeszcze tego roku.

6) Rafinha i Deulofeu wrócą z wypożyczenia, a Luis Enrique chętnie będzie korzystał z La Masii. Przyszłość Denisa Suáreza niepewna - możliwe wypożyczenie.

7) Presezon w Europie zadecyduje o przyszłości młodych piłkarzy, jak Dos Santos, Sergi Roberto i reszta.

8) Jeżeli Deulofeu nie wykorzysta presezonu, FC Barcelona kupi wysokiej klasy napastnika, a on wróci na wypożyczenie do Evertonu,

9) Umowa z Reusem jest podobna do tej z Davidem Luizem - nie oznacza jego przyjścia na Camp Nou. Podobnie było z Hummelsem.

10) Jonathan Soriano (Salzburg) może wrócić na Camp Nou i grać na "9". Benatia, Luiz i Hummels - kandydaci do środka obrony.
Wziąłem te info z fb. Co o tym myślicie.

0

Nareszcie nr7 zszedł

0

Brawo Malaga. Cuda się dzieją ,ludzie się śmieją

0

Celta 2-0

3

No chyba ich pojebało. Za 10 to nawet średniaka ciężko kupić w tych czasach.

0

Oni grają dziś tak jakby był to mecz o pietruszkę. Cud się stanie jeśli wygrają ligę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?