Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barca szuka prawego obrońcy,może się zgodzi
4
Jan Vertonghen pozycje środek obrony, lewy obrońca ,defensywny pomocnik.Najwyższa wartość rynkowa: 22,00 mln €
Serge Aurier pozycje prawy obrońca,prawy pomocnik,środkowy obrońca.Najwyższa wartość rynkowa: 6,50 mln €
Za kupno ty dwóch myślę że wydamy max 34 mln € a wydają się dobrym rozwiązaniem
0
Transfer Claudio Bravo do FC Barcelony jest już przesądzony. Kataloński klub zapłaci za bramkarza 10 milionów euro oraz odda Jonathana dos Santosa, który powiedział już "tak" tej operacji. Portero ma dołączyć do katalońskiej drużyny tuż po Mistrzostwach Świata, gdzie jest kapitanem reprezentacji Chile.
Czyli jednak nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem jak redbull94 myśli
0
Claudio Bravo wartość rynkowa 6 mln euro. My chcemy zapłacić 10 i do tego Dos Santos. Sztuka negocjacji jest nam nieznana. Dużo bardziej wole Navasa z Levante
0
Kolejny obrońca nam ucieka,szkoda może Jan Vertonghen będzie dobrą opcją, jak sądzicie ? Może grac na środku i na lewej obronie.
0
Nawet terminator nie pomógł , Alves tego nie przewidział
1
Wyjdzie drożej niż za Niemca, gdzie tu logika ?
0
Barca zaakceptowała ofertę Chelsea (33 miliony euro + zmienne) za Cesca.
Powodzenia Fabregas, zarząd to idioci
6
Jak poinformowało RAC1, Arsenal Londyn złożył ofertę FC Barcelonie za Pedro. Nie wiadomo na jaką kwotę ona opiewa, ale kataloński klub nie chce pozbywać się swojego zawodnika.
Po prostu tego nie rozumiem żeby gorszy zawodnik został a lepszy odchodził. Nawet Adama prezentował się lepiej od Pedro w tym sezonie
22
inny klub pewnie by to zrobił ale Barca to organizacja charytatywna
0
Mimo wszystko typowa 9 by się przydała.
0
Nie pisze za ile odchodzi
Jak informuje Tuttosport na swojej piątkowej okładce, Alexis ma umowę z Juventusem Turyn. Według tych informacji podpisze on 5-letni kontrakt i będzie zarabiał 4,1 miliona euro za sezon
0
Jak informuje Mundo Deportivo, wczoraj do FC Barcelony wpłynęła oficjalna oferta Chelsea Londyn za Cesca. Opiewa ona na 33 miliony euro plus 3 miliony euro zmiennych. Ogłoszenie trensferu może nastąpić przed Mistrzostwami Świata, a nawet jeszcze dziś.
A do tego Alexis ma iść do Juventusu. Złe wiadomości na początek dnia.
0
Widocznie nie chce być rezerwowym tylko graczem pierwszego składu
0
Ja to info podałem z innej stronki, nie wiem jak się tam kluby dogadały. Za gościa który kończy się kontrakt powinniśmy dać mniej,dogadać się z zawodnikiem a za 10 by go nawet puścili
0
Jeśli tak to Fabs powinien zostać.
0
BILD: Pomocnik Sevilli, Ivan Rakitić, podpisze 5-letni kontrakt z FC Barceloną i będzie zarabiał 8 milionów euro rocznie. Transfer: 20 milionów.Informację potwierdził dziennikarz Sky Sport @DiMarzio.
0
Jak można taka beznadziejną umowę podpisywać, czemu niby Barca ma się dzielić kasą z Arsenalem ?
2
Powinni brać zawodników z Juveni A a nie kupować z poza klubu. Przecież Barca B ma być miejsce do ogrywania się najzdolniejszych.
1
Jest dobrym piłkarzem ale go po prostu nie lubię.Pamiętam jego zachowanie z meczu z Barcą i jego bloki.
0
oby rudy nie był tym wzmocnieniem
4
Nie wierze w to , ze pójdzie do smerfów i to za tak małą sumę. Luis miał wprowadzić rewolucje a nie pozwalać odejsć jednemu z naje lepszych piłkarzy. Co oni biorą że są tak beznadziejni, nawet sprzedać nie umieją.
0
Niestety ale ten zawodnik trafi prawdopodobnie do Arsenalu za niecałe 10 milionów euro.
0
czemu nie,silny,wysoki, dobry technicznie.
0
Według brytyjskiego TalkSport – jednej z największych sportowych stacji radiowych na świecie, Bayern Pepa Guardioli może być możliwym miejscem odejścia Cesca Fàbregasa.
1
Pomimo licznych spekulacji, że prawy obrońca Tuluzy - Serge Aurier - jest bardzo bliski przenosin do Arsenalu, agent zawodnika - Stephane Courbis - twierdzi, że Kanonierzy nie kontynuują podjętych w maju wstępnych rozmów na temat transferu Iworyjczyka.
Jeszcze jest nadzieja ze Zubi się nim zainteresuje
0
Boże widzisz i nie grzmisz . Zarząd zachowuje się tak jakby był na haju i miał na wszystko wyjebane. Dają 36 po co się targować jeszcze powiedzą mniej.
0
Miejmy nadzieje ze ta kwota to bujda ,bo inaczej z zarząd Barcy będzie ostatnimi frajerami. Ni mogę pojąć czemu Fabregas jest wystawiany na sprzedasz a Xavi który ma już końcówkę kariery i słabiutki Roberto zostają.
1
Gość który nie wiadomo kiedy wyleczy kontuzje ma być wzmocnieniem Barcelony. Mam nadzieje że niedojdzie do tego transferu.
0
Marquinhos jest bardzo młody na dodatek nie grał zbyt wiele w PSG. Za Alvesa chciałem Auriera ale on już będzie piłkarzem Arsenalu. Na środek Benatia i Vertonghen który może grać tak samo jako lewy obrońca. Tylko ta cena za piłkarza Romy to duża przesada,max 35. Myślę że ci trzej zawodnicy dali by sporo jakości naszej obonie a także wspomogli by przy stałych fragmentach .