0

Nie rozumiem dlaczego nie gra Diego Alves ? Ten Guaita to same szmaty wpuszcza. Dobrze że Barcelona go nie kupiła bo to byłby dramat

0

Dziękujmy Bogu za takiego trenera bo to co szkot robi z diabłami to jest nienormalne. Drużyna która co roku walczyła o mistrzostwo teraz morze nie zagrać nawet w LM. Właśnie oglądam ich mecz i to jest tragedia. Żaden zespół nie jest samograjem zawsze potrzebny jest trener.

0

Fakt nie na temat, powinno być jakieś osobne miejsce do komentowania różnych wydarzeń. Może admini coś wymyślą

0

W szkółce mamy wiele perełek, bardzo fajne są artykuły na necie opisujące ich. Tak naprawdę jakby się uprzeć to żadnego transferu z zewnątrz Barca nie potrzebuje, tylko trzeba by było zaufać młodym.

0

Dla niego lepiej by było gdyby odszedł i grał regularnie w innym klubie. On ma 25 lat jaki jest sens go wypożyczać ? Gdyby był młodszy i z większym talentem to Tak ale nie jeśli jest za słaby.

0

Po co oni kupują nie mogą brać z niższej kategorii wiekowej ? Przecież Barcelona B ma się tylko utrzymać, jej zadaniem jest dalszy rozwój talentów ze szkółki. Chcą wzmocnić klub to niech zmienią trenera bo ten to tylko hamuje młodych

0

Czemu Barcelona go nie zakontraktowała przynajmniej roczna umowa. Dużo kasy to on by chyba nie chciał a te jego strzały to była poezja.

0

Dobra Frank skoro tak twierdzisz to zaryzykuje w zakładach na ciebie 10 zł.

0

Jordi Casas tylko przysporzył kłopoty klubowi który podobno kocha. Jak Barca będzie miała przez to problemy to go chyba tam zlinczują .

0

Ja bardzo chętnie zobaczyłbym mecz Katolonia vs Baskowie

0

Luis przyjmę cię z otwartymi ramionami, jak będziesz chciał gryźć to na GB .

0

Nie sędzia zaspał tylko nie chciał widzieć

0

Wprowadzili by powtórki bo to są jaja.

0

Bernat radzi sobie dziś naprawdę nieźle

0

Ciesze się podwójnie. Raz że Barca wygrała mecz a dwa że dzięki jej determinacji zarobiłem.

0

Komentator dobrze to powiedział Fabregas gra na swojej pozycji są okazje bramkowe. Może trener to zrozumie że mając najlepszego rozgrywającego nie wysyła się go do ataku

0

No kurde nie było mnie chwile przed komputerem a tu 2-3 dla Barcy. Dobrze zrobiłem że na live na nich postawiłem. Co do Pedro cieszę się że gra jak dawniej.

0

Bramka kontaktowa

0

Jakby ktoś chciał pograć to kurs na Barce na live 3.25

0

To jest koszmar

0

Dobrze że Pedro strzela, żeby jego dyspozycja byłą taka sama na ligę i LM.

0

Niech się oni obudzą, grają u siebie przy wspaniałym dopingu.

0

Powinni poćwiczyć te wolne

0

Gracze Barcy nie chcieli MC to dostali ją. W próbnym też Barca wylosowała drużynę szejka . Nie chciałem City bo grają ładną piłkę i wolałbym żeby przeszli dalej. Teraz to oczywiście całym serduchem za Barceloną.

0

Coś mu się w główce porobiło, pewnie dlatego że za dużo z Niemcami przebywa. Chciał grać a poszedł do zespołu w którym gra tylko jak są kontuzje.

0

Niech gra rezerwa i tak awansujemy bo wygraliśmy pierwszy mecz 4-1. Jakoś nie wierze żeby nam władowali 3 gole

0

To mógł się za ten Real obrazić

0

Rozkręcił się chyba na dobre a to jest jego 1 sezon w Europie.

0

Przewidywany skład wg Sportu/MD:
Pinto; Montoya, Piqué, Bartra, Alba; Song, Busquets, Iniesta; Alexis, Cesc, Neymar. Różnią się czymś ?

0

mi się wydaje że to gazeta Tacie podaje skład albo mamy kreta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?