Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo każdy chciał obrońce na lata a nie w tym wieku. Zubi wszystkich zaskoczył.
0
On jest wypożyczony z opcją wykupu za 10mln jeśli się nie mylę
1
Kiedyś każdy piłkarz z klubu odejść musi . Xavi ma 35 lat a Alves 31, nikt chyba nie chce żeby Barcelona stała się drugim Milanem.
1
Może zamiast szukania talentów w lidze przekrętów zacznie szukać w lidze niemieckiej.
0
Skoro wszystko ok to skąd ta opuchlizna ?
0
Zróbcie kolor strony taki jaki był, nie mogę się skupić na tekście przez ten róż
0
PSG bedzie miało problem na PO bo mają Van der Viela , Auriera i jeśli kupią Alvesa to będzie trzech zawodników na prawej stronie. Ktoś będzie musiał odjeść.
0
Gdyby Piszczek był młodszy i nie tak kontuzjowany to tak.Ale ma swoje lata, trzeba myśleć o przyszłości.
0
Mogło być gorzej u nas transfery odpowiedzialny był Zubi
0
PSG może go odkupić po sezonie i prawdopodobnie to zrobią chyba za 10 mln. Jeśli go nie kupią to Barcelona powinna to zrobić. Rok temu mając szanse kupna najlepszego prawego obrońcy ligi francuskiej za małe pieniądze kupiła Douglasa
0
Dogadać się z PSG żeby nam Auriera odsprzedali. On powinien rok temu trafić do Barcelony.
0
No dobrze ale zgadzasz się że lepiej teraz wydać na nich te pieniądze niż potem dawać grupą kasę
0
Kontrakt Dybali wygasa w 2016 roku więc dogadać się z zawodnikiem i można go mieć za darmo . A Vietto kupić i wypożyczyć do Villarrealu na sezon albo 2, niech się dalej rozwija. Lepiej kupić taniej i wypożyczyć niż potem płacić grubą kasę przykładem jest Chelsea która ma na wypożyczeniu kilku młodych zawodników.
0
Też go chce ale tak jak pisał sniapek ten zawodnik ma niesamowity potencjał. Prawdopodobnie zostanie królem strzelców ligi francuskiej. Gdzieś czytałem z nim wywiad że w przeszłości chciał grac w Barcelonie,ale dobrze wiemy ile piłkarzy tak mówiło a potem gdzie poszli . Mam nadzieje że Real tego zawodnika nie kupi
1
są tacy piłkarze którzy po takich faulach na koledze drużyny potem tak w gościa wejdą że mu się odechciewa grać. Nie rozumiem czemu tego tu nie było, tym bardziej że to towarzyski
0
Polska reprezentacja zaczyna dobrze grać jak mecze pokazuje Polsat. Dziwny zbieg okoliczności.
0
Mila wejdzie w drugiej i pośle zwycięskie podanie albo sam strzeli.
0
Jak tego nie wygrają to będzie to wina Pereza
0
Nie tylko w Polsce korupcja. Albo wziął w łapę albo kobieta mu nie dała dlatego taki aktywny
4
Niech mi ktoś powie za co Dongou dostał czerwo w pierwszej połowie i czy było zasłużone.
0
Po raz kolejny Barcelona wyjdzie na frajerów płacąc Arenalowi za swojego wychowanka. Arsenal bierze za darmo ,Barcelona płaci.
0
Lacazette z Lyonu,młody,silny, tylko ten wzrost.
0
Stracić pkt u siebie z Łotwą to czeski film
0
Niech się Czesi ogarną bo to wstyd przegrać z Łotwą , jeszcze u siebie.
1
coś czuje że Samper wskoczy do pierwszej drużyny.
0
Rok temu go nie chcieli, szejk a kasy żałuje
0
Fabregas to dla mnie zagadka . Nie mogę pojąc jak piłkarz tak nagle może zgasnąć w drugiej części sezonu jeśli pierwszą ma dobrą. Z drugiej strony Fabs przynajmniej ma jakiś wkład w sukcesy swojej obecnej drużyny, asysty czy gole . U nas Iniesta w tym sezonie jak na razie w lidze 0 asyst i goli co na ofensywnego pomocnika to tragedia.
0
Tak narzekacie na Niemca a niepamiętanie błędów Valdesa. Jego kiwka w pucharze z Realem to jeden z wielu. Także nie skreślajcie go, jest młody, poprawi się.
0
Można spróbować Patrica z Barcy B. Nie orientuje się jak ostatnio gra ale gorszy od Douglasa nie będzie.
0
Kolega wyżej napisał jakbyś nie zauważył że ci dwaj zawodnicy nie będą kosztować fortuny co jest śmieszne . Może jakimś cudem PSG sprzeda Włocha ale nie za drobne. Luis trafił do nas za naprawdę grubą kasę i sądzę że gdyby nie to że pogryzł to zapłaciliśmy więcej albo wcale byśmy go nie kupili