4

Ale sędzia nie przeprosił naszych po meczu jak Pewien pan inne zespoły

0

no ca za tumany tam piszą. Gość strzela na potęgę ,raz się pomyli i po nim jadą. Ale jak wygrywał mecze to boski był.

5

Carlo mówił że Real wszystko do końca wygra a Luis że to prawie niemożliwe

0

Dobry i remis ale mogło być lepiej.

5

Tak będziemy świętować na koniec sezonu

2

No 11 trzeba umieć strzelać

1

No bo wraca ten w łazience idzie srać

0

Haha a my się martwili że będą emocje do ostatniej kolejki

0

Fajnie się zaczyna , Valencia brama

0

MU gra takie gówno że żal oglądać , to już nie to co za Fergusona. Jeśli awansują do LM to daleko nie zajdą , nie z taką grą.

1

Pedro z przewrotki, zatkało mnie

2

Alba powinien w drugiej połowie wejść

0

Temu Realowi to każdy zespół chce pomóc by mistrza zdobyli. Miejmy nadzieję że skończy się jak z Gatefe

0

najlepsze jest to że nie grają rezerwowym składem. Mimo że wygrali ligę to u siebie jeszcze przed meczem z Barceloną powinni wysoko wygrać żeby morale poszły do góry a tu klops

0

Nic klub nie straci jak dadzą mu szanse i tak zawodnik którego kupimy będzie mógł grać dopiero od stycznia 2016

1

Jeśli to prawda to dać szanse Samperowi , nic na tym nie stracimy a może okazać się strzałem w 10.

0

Jak Dnipro awansuje to Sevilla będzie miała łatwiej w finale

2

I Sevilla pokazuje ile warta jest liga włoska . Salah który w lidze szaleje nic nie może zdziałać. Liga hiszpańska jest najlepsza ,dwa hiszpańskie zespoły w finałach jeden LM drugi LE.

2

Żółty: Posiadanie piłki. Odkąd trenerem Barçy jest Luis Enrique Katalończycy po raz pierwszy mieli mniejsze posiadanie piłki w meczu

Ok może i mniejsze ale chyba to nie była wielka różnica. Ten mecz to była wojna i to my ją wygraliśmy. Jeśli w każdym meczu mamy mieć mniejsze posiadanie a będziemy tak grac to mają ode mnie zgodę. Pamiętam mecz z Celtikiem który prawie nie miał piłki a z nami wygrał.

0

Musisz zrozumieć że to nie są ludzie tylko zombi co nie mają mózgów

0

jaki jest powód takiej decyzji ?

4

Mam prośbę do wszystkich cieszcie się ze zwycięstwa Barcelony a nie wklejajcie tego gówna z rm.pl. Po co psuć sobie humor wypowiedziami ludźmi z problemami

5

Zemsta jest słodka . Ostrzem był Messi który rozpruł Bayern

0

Bez jaj cieszyli się jakby w totka wygrali że Juventus wylosowali a że z nimi przegrali to teraz Włosi są mocarzami . żal takich ludzi

0

Neymar zabił Niemców

0

Ja bym Ivana zostawił walczył dziś niesamowicie , Thiago kilka razy poprzestawiał

0

Co za mecz , Leo jest wielki

0

tak jest , piękna brama. CR ucz sie

0

ja to bym przed zakupem kogokolwiek dał szanse Samperowi. Jak się sprawdzi to po co kupować za grubą kasę.

0

chciałbym prawego obrońce który pogra tu klika sezonów, rozgrywającego w przypadku odejścia generała i ofensywnego pomocnika który będzie mógł zagrać też na skrzydle. Tylko żeby ci zawodnicy nie byli jak Douglas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?