Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A będzie tak jak 18.03.2012 wtedy też zaliczył Ronaldo asystę
http://www.livesports.pl/mecz/E9YMTPgG/#szczegoly-meczu
0
Wstydzili by się .
0
Sędzie nie dość że ślepy to głuchy.
0
Bayernowi wolno więcej, gdzie ta sprawiedliwość
0
Obronił, Bravo.
1
Tego pierwszego jeszcze nie widziałem , genialne.
28
Atak mamy niesamowity, gdyby pomocnicy prezentowali taką samą grę to miażdżylibyśmy każdą drużynę. Ale jest idealnie pierwsze miejsce w lidze, finał pucharu króla i prawdopodobnie kolejna faza LM. Luis Enrique poprawił grę Barcy , nie jest tak schematyczna są kontry , gole ze stałych fragmentów gry czyli to z czym Barcelona miała do niedawna problemy.
0
Może bramy nie strzelił ale asystę zanotował i pomógł drużynie a nie machał rączkami jak zawodnik pewnej drużyny
1
FC Porto 3 - 1 Bayern
PSG 1 - 3 Barcelona
Wyniki bardzo dobre, dużo bramek i ładnych akcji ,nie to co wczoraj.
Mam nadzieje że Niemcy tego nie odrobią a Barca jeszcze postrzela na CN i przejdzie dalej.
0
Rudy nie ta bramka
0
Suarez razy dwa, tak się gra. Jeszcze niech Leo coś trafi
0
Quaresma dwie bramy, Niemcy dostają baty
0
To jest Real oni kary niedostaną a nawet jeśli to małą. Perez da kopertę i nic nie będzie. Sędzia wczoraj dał popis oby nie sędziował już żadnego ważnego meczu.
0
Jakby zrobili operacje wcześniej to by już dawno grał. Mam nadzieję że będzie wzmocnieniem dla drużny.
0
No to w MC będzie zmiana trenera. Coś im nie pomogły te wielkie transfery
0
Jak Rakitic męczy to co robi Iniesta. Myślałem że za niego generał wejdzie
2
Dani ,nowy kontrakt z wyższą pensją czeka
0
Rudy zrób że coś
0
Ale jebnął . Trzeba uważać bo się jeszcze rozpędzą
0
Neymar do Leo i bum
0
I się chłop odblokował, najpierw asysta teraz brama. Może jeszcze jednego strzeli.
0
Nie mieli nic co gadania , brakło meczy i aktywowała się klauzura . Thiago chciał odejść ,Bayern wpłacił kasę i tyle.
0
Nikt go nie oddał ,sam opuścił klub bo dostał ofertę od Guardioli. Klub i trener popełnili błąd z ilością meczy i dopuścili do aktywacji klauzury a Pep złożył Thiago ofertę którą przyjął . Nikt mu nie mówił że jest niepotrzebny i że ma odejść , sam podjął taką decyzje. Z reszta ja go z powrotem nie chce skoro on mówił że mógłby grać dla Realu .
7
Może na Auriera by wystarczyło, w zeszłym sezonie najlepszy obrońca ligi francuskiej. Silny,szybki, dobrze wrzuca . Co myślicie dałby rade w Barcelonie ?
1
Może dobrze że Baca go nie kupiła, liga portugalska nie jest wcale silna. Mangala poszedł do MC i jakoś nie widać po jego grze żeby był wart kasy jaką City za niego dało.
0
Włoskie kluby zawsze chcą kupić tanio, dają oferty śmieszne i jeszcze uważają że to i tak dużo. Przypomina mi się ta oferta Juventusu za Alexisa i to gadanie że nie jest więcej wart. Wracając do Interu skoro ich nie stać to niech kupią kogoś innego. Może Kucharczyk się zgodzi .
1
Na Sampera z Barcy B liczę najbardziej, ma to coś.
3
Ancelotti prosił każdego z nich żeby złapali karki.
0
Granada już wpakował bramkę Celcie ,no nie wierzę
1
Barcelona 74 pkt
Real 67 pkt
Po dzisiejszym meczu Realu niech tak zostanie.