0

@Gavinho duze umiejętności :))

0

@Sau_Ron Albert Posiadała

9

Mój przyjaciel został nowym zawodnikiem Radomiaka Radom. Duma niesamowita

3

@kowal3 silny wybiegany dm tez jest potrzebny w kadrze

2

@masq z tych 3 Theo najlepszy ale nie do wyjęcia

0

@tomek8756 niech legie przywrócą

2

@Qexi to zes odleciał

1

co przypierniczyl chłop

0

@Kapitan hawk po prostu bardzo duża nieskuteczność i pech bo 2 słupki byly

1

@Janiama 3:2 barca

1

@kamiVeB w ofensywie nic nie pokazał. W defensywie oprócz jednej sytuacji bardzo dobry. Czerwona kartka to po części jego zasługa

1

@q1 szkoda tylko, ze na lewym wahadle

3

@IronSanHybrid w punkt nazwał Rosjan

0

@Janas11224 dałbyś link do tego czołgu, który przejechał osobówkę?

0

@Popitek12 taka sama jak i przedtem. Vesely wygra turniej

0

@JimMorrisonFCB tak tez typowałem

0

@kewin tak jak typowałem. Vesely za mocny

0

@JimMorrisonFCB teraz tylko ograć ruska i po final

1

@JimMorrisonFCB @kuz @Deviler wybaczcie, dopiero teraz zobaczyłem jak to zabrzmiało. Chodziło mi o komentarze odnośnie tematu wojny, nie o samej wojnie. Oczywiście to teraz najważniejszy temat.

3

Wojna wojną ale Hubercik ogrywa właśnie Sinnera

0

@tomek8756 już usunął

0

@PatrykBarca No i sam sovie odpowiedziałeś, ze w słabym United grzeje ławę

0

@mekston nie ma sensu jechać. Indiana i tak wygra Hubert

0

@msmsms skończymy na 2 miejscu

1

@lukas10 Azpi fajnie, christensen neutralny wystep

0

@PatrychoO dimitrov to kasztan

6

Ale taki rudiger by siadł do Araujo

0

Chciałbym Renato u nas gość jest niesamowity jeśli gra

0

@lucca87 bramkarz Leeds

0

@Rust_Cohle szkoda, ze puścili donnarume

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?