KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gavinho duze umiejętności :))
0
@Sau_Ron Albert Posiadała
9
Mój przyjaciel został nowym zawodnikiem Radomiaka Radom. Duma niesamowita
3
@kowal3 silny wybiegany dm tez jest potrzebny w kadrze
2
@masq z tych 3 Theo najlepszy ale nie do wyjęcia
0
@tomek8756 niech legie przywrócą
2
@Qexi to zes odleciał
1
co przypierniczyl chłop
0
@Kapitan hawk po prostu bardzo duża nieskuteczność i pech bo 2 słupki byly
1
@Janiama 3:2 barca
1
@kamiVeB w ofensywie nic nie pokazał. W defensywie oprócz jednej sytuacji bardzo dobry. Czerwona kartka to po części jego zasługa
1
@q1 szkoda tylko, ze na lewym wahadle
3
@IronSanHybrid w punkt nazwał Rosjan
0
@Janas11224 dałbyś link do tego czołgu, który przejechał osobówkę?
0
@Popitek12 taka sama jak i przedtem. Vesely wygra turniej
0
@JimMorrisonFCB tak tez typowałem
0
@kewin tak jak typowałem. Vesely za mocny
0
@JimMorrisonFCB teraz tylko ograć ruska i po final
1
@JimMorrisonFCB @kuz @Deviler wybaczcie, dopiero teraz zobaczyłem jak to zabrzmiało. Chodziło mi o komentarze odnośnie tematu wojny, nie o samej wojnie. Oczywiście to teraz najważniejszy temat.
3
Wojna wojną ale Hubercik ogrywa właśnie Sinnera
0
@tomek8756 już usunął
0
@PatrykBarca No i sam sovie odpowiedziałeś, ze w słabym United grzeje ławę
0
@mekston nie ma sensu jechać. Indiana i tak wygra Hubert
0
@msmsms skończymy na 2 miejscu
1
@lukas10 Azpi fajnie, christensen neutralny wystep
0
@PatrychoO dimitrov to kasztan
6
Ale taki rudiger by siadł do Araujo
0
Chciałbym Renato u nas gość jest niesamowity jeśli gra
0
@lucca87 bramkarz Leeds
0
@Rust_Cohle szkoda, ze puścili donnarume