KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jestjakjest chciałbyś bo? Masz jakieś pozytywy? Bo ja średnio
0
@Herato Maguire za Hazardem
0
@lucca87 Atletico i Napoli to nie topka
0
@Xxxbarca4ever nie mamy problemów ze słabymi drużynami w la liga. Na wyższe cele i lepszych rywali to nie wystarczy
0
@Jestjakjest ktoś wie coś więcej o nim?
0
@Xxxbarca4ever @Cule1234 kurde to xavi alemany i Laporta powinni się spiąć żeby go wygrac
0
Ile Marsylia sobie życzy za Kamare, wie ktoś?
0
@Mow_mi_Douglas hotel? Trivago
1
Ale ten baba fajnie se radzi
0
@PodkarpackiKibic ale jeśli jest wątpliwość co do czerwonej kartki to chyba musiał dostać na słuchawkę
0
@JimMorrisonFCB No zobaczymy, może seta wygra
0
Jak dobrze, ze komentatorzy to tez sędziowie piłkarscy
1
@MesQueUnClub96 ja to się obawiam, ze hurkacz umoczy z Johnsonem
0
@JimMorrisonFCB jeśli mówisz o brooosbym to myśle na luzie
0
@PodkarpackiKibic mówiłbym to samo, przecież nie napisałem, ze nic nie było tylko nie było to wejście na czerwona kartkę. Sędziowie zdecydowali podobnie ale co ja tam wiem
0
@Marcin91fcb nie, po to nie zagrał dest, żeby zagrac z realem
0
@Yiamuiaijahaima nie trafił prosta noga w nogę Viniciusa. Ładnie podkoloryzowane, żółta max
0
@kamilo0066 całym sercem za Alcarazem
1
@Encore @JimMorrisonFCB @Colon @kamilo0066 jeszcze Tsitsipas w papę od Brooksbyego mowie wam
1
@kamilo0066 gael jest groźny
0
@The_Man mistrzostwo nie jest możliwe? No chyba, ze Real weźmie Mbappe a my nie kupimy żadnego cracka to wtedy zgoda
0
Monflis jest groźny
0
Co wam podoba się aż tak w Raphini. Nie oglądam aż tyle leeds i jestem ciekaw
0
@lucca87 nie wiem co ludzie widza w tym raphini. Ja do niego przekonany nie jestem
0
@Medium munar coś ostatnio nieprzyjemny jest do grania
0
@Jakchcesz przecież do riquiego tez asysta. Czemu tego nie zaliczają?
1
@Kitek1640 tak jeśli wygralibysmy klasyk
0
Dembele 3 asysty
3
@AllBundy bo Ferran potrafi chociaż rywala minąć i nie dostaje patelni od messiego
0
Ale to się pięknie oglada