KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś porównanie raphinii z Dembele jeśli chodzi o wszystkie ważne w ataku statystki typu kluczowe podania udane dryblingi itp?
1
@messi564 i tak się odbije od tego sociedad
15
@pt9 tak jak wielu zawodników, kontuzje go wykończyły, żadnej filozofii w tym nie ma
7
@MrShakira nie zapominaj o torre kupionym z racingu, który wykręca chore liczby
3
@MesQueUnClub96 Iga prędzej czy później będzie numerem 1 kobiecego tenisa. Barty jest niesamowita ale jest bardzo szklana
0
@cules100pro tyle, ze te obracanie wokół piłki bramek nam nie da. Najważniejsze są bramki i asysty
2
@cules100pro chyba raphinia mimo wszystko. Jest bardziej konkretnym zawodnikiem, anthony natomiast ma więcej magii w sobie
1
@matirix20 jeden z najlepszych skrzydłowych w lidze w tym sezonie. Bardzo dobry zawodnik
1
@Kondziubarca Shakira top
6
Piękny jest widok Igi na 2 miejscu w rankingu a jeszcze piękniejsze jest to, ze patrząc na barty, ktora bardzo mało gra to jest szansa w przyszłości na 1 miejsce
1
@MesQueUnClub96 coś pięknego
0
Taylor 1:0 prowadzi z nadalem
13
Wiem, ze to nierealne ale wyobraźcie sobie mine pereza jakby Laporta dogadał się po cichu z Mbappe. Madryciarze by się zesrali
0
Jak nadal wróci jeszvze w tym secie to nie mam pytań
5
@Kapitan hawk większość, przynajmniej 5 takich komentarzy widziałem
0
Ciężko będzie wrócić rafie przy dobrym serwisie fritza
0
@Encore lubię bardzo ale chciałbym żeby młodzi wchodzili w ich buty a fritz z Alcarazem to moi ulubieni młodzi zawodnicy
0
@mekston i pięknie
0
@kamiVeB tam chyba nie ma czerwonej bo nie było prostej nogi ale pewien nie jestem
0
Fritz z przełamaniem, jazda!
0
Guardiola? Top!!!
0
@Allbi co napisał?
0
@ElKamil gość mówi z dupy do Wardegi czy jest zwyrolem. Dla mnie to totalna odkleja
1
@eltores wreszcie i my możemy się uśmiechnąć po jakimś meczu
27
Mbappe już chyba wie gdzie warto dołączyć
0
Nie No Obama czemu…
0
Gdzie tam spalony był?????
0
Chyba karny co sądzicie?
0
Ale akcja lo panie
0
XDDDDDDDDDDDDDD