KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@_komar 2:2 bedzue
0
@Kitek1640 jakby się normalnie odezwał to wątpię, ze dostałby żółta. Finalnie się tego nie dowiemy
0
@Messibestplayerintheworld tyle, ze dest wcale dużo w tym sezonie się nie nagrał
2
@Cule1234 Milla płacze i cycka tez jak nie było tak nie ma
0
@Kitek1640 chłopie już ci tłumaczę. Czy był karny czy nie sędzia dopatrzyl się przekroczenia jakiejś granicy sędzia - zawodnik. Nie wiem czemu miałby ja anulować skoro Pique dostał kartkę za protesty
0
Nie rozumiem jednego. Jaki jest sens wystawiania Alvesa w podstawie skoro Dest wreszcie jest w formie
5
@Kitek1640 czemu mieliby mu ja anulować?
0
@jedrek7000 kto to ferdynand
0
@Nazio87 Mars to od tylu sram
0
Już myslalem ze gol
2
VAMOS MEMPHIS!!! Tak się strzela
0
Błagam wsadz to
4
Ci sędziowie to takie klauny są ze szok
3
inwalidzi w żółtych strojach
2
Dragowski mógłby przyjść
0
@krefi10 to tamten strzał nawet jakbt bramkarz stał w tym miejscu ciężko byłoby obronić, takie coś jak Dembele wchodzi raz na 100. Nie ma co bronić Stegena bo większość naszych straconych bramek taki Courtois by obronił z palcem w tyłku
2
Szkoda, ze bramkarz to pozycja gdzie Xavi nie zmieni Ter stegena w przyszłych meczach. Bardzo chętnie bym zobaczył na tej pozycji jakiegoś młodego bramkarza z barcy b
0
@Mixtape XDDDDDDDDDDDD
0
@krefi10 Mocno? Chyba dziura w siatce. Chłop z takiego konta to wiadomo, ze będzie po długim ladowal, ledwo ten strzał leciał ale Marc to kołek i zastyga w miejscu od dłuższego czasu
8
Ależ my mamy ręcznik na bramce niesamowite
6
Co w bramkę to gol hehe
3
Jak dla mnie po przerwie Torres lub Depay za Gaviego i dest za alvesa
0
@Woland10 Torre kupiony chyba można już faktycznie się go pozbyć
5
Gavi do zmiany
0
Oczywiście De Jong trafi w jednego gościa na całej bramce
0
@barcowy1899 wole Araujo
0
@ViscaBarca123 wiesz może czy jest gdzieś transmisja do obejrzenia?
4
Aj ci bliscy przyjaciele. Jeden mówi jedno drugi kompletnie co innego
0
@Rekker szkoda, ze nie ma gdzie obejrzeć
0
@Slazzy Baby to 50/50 chłopie, tym bardziej taki niszowy turniej