0

Boże ten chłop jest żałosny

0

Nasz CRACK!!!!!!!!

0

O kurna dembele

0

Gahahahaahahaahhahah

1

Coś czuje ze będzie ciężko

1

Bohater!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Niech Ter Stegen strzela

6

Nie mamy za bardzo ludzi od karnych

3

Dla mnie Ter Stegen MVP

0

Ale mamy farta xddd

0

Dawać te karne bo zara na zawał zejdę

0

Ci to nawet faulować go nie potrafią

2

Araujo to jest król zdecydowanie

1

@arkasath a ty czego się spodziewasz? Ze chłop który cały sezon nie gra wejdzie na pół h i ci mecz wygra?

0

@Jacu327 za to strzelcy w barcy tez bardzo pewni

0

@Firestone tylko Trincão który to 10? 11? 12? Mecz znika?

0

Kolejny mecz dla Konrada, po raz kolejny Koeman daje dupy

0

Powie mi ktoś dlaczego ten trener nie wziął na ten mecz Konrada?

2

Pan profesor Ter Stegen

5

Dawno nie widziałem tak żałosnego sedziego

0

Moriba Puig i Konrad na boisko ale mi się marzy

10

Sędzia z okręgowy wzięty

1

Nosz kur ten sędzia to nie wiem skąd oni go wzięli

0

Hahahahahahahahahahhahaha

0

To niezła ręka :/

0

@Ratamahatta ja zawsze w niego wierzylem

0

Do tych co mówią ze dembele kontuzja bo nie biega. Wydaje mi się ze chłop po prostu zrozumiał, ze musi odpowiednio dysponować swoim zdrowiem i siłami

0

@szymonekk co? XD

0

Frenkie jest piękny !

0

@BarcaInfo asy z rekawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?