KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże ten chłop jest żałosny
0
Nasz CRACK!!!!!!!!
0
O kurna dembele
0
Gahahahaahahaahhahah
1
Coś czuje ze będzie ciężko
1
Bohater!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Niech Ter Stegen strzela
6
Nie mamy za bardzo ludzi od karnych
3
Dla mnie Ter Stegen MVP
0
Ale mamy farta xddd
0
Dawać te karne bo zara na zawał zejdę
0
Ci to nawet faulować go nie potrafią
2
Araujo to jest król zdecydowanie
1
@arkasath a ty czego się spodziewasz? Ze chłop który cały sezon nie gra wejdzie na pół h i ci mecz wygra?
0
@Jacu327 za to strzelcy w barcy tez bardzo pewni
0
@Firestone tylko Trincão który to 10? 11? 12? Mecz znika?
0
Kolejny mecz dla Konrada, po raz kolejny Koeman daje dupy
0
Powie mi ktoś dlaczego ten trener nie wziął na ten mecz Konrada?
2
Pan profesor Ter Stegen
5
Dawno nie widziałem tak żałosnego sedziego
0
Moriba Puig i Konrad na boisko ale mi się marzy
10
Sędzia z okręgowy wzięty
1
Nosz kur ten sędzia to nie wiem skąd oni go wzięli
0
Hahahahahahahahahahhahaha
0
To niezła ręka :/
0
@Ratamahatta ja zawsze w niego wierzylem
0
Do tych co mówią ze dembele kontuzja bo nie biega. Wydaje mi się ze chłop po prostu zrozumiał, ze musi odpowiednio dysponować swoim zdrowiem i siłami
0
@szymonekk co? XD
0
Frenkie jest piękny !
0
@BarcaInfo asy z rekawa