0

@kuz a weź obstawiasz mecz to ci taki Hradecky strzeli samobója

0

zgadza się. Prawda @Rewolucja123 ?

0

@ViscaBarca123 kto twoim zdaniem wyróżniał się najbardziej?

0

Komentarz usunięty

2

@AmigoBlancos akurat co jak co ale Benzema trzyma poziom

1

Boże boje się, ze ta kontuzja może zniszczyć karierę Fatiego. Mam nadzieje jednak tak się nie stanie

2

Boże tak szkoda Fatiego

1

@equwesta proste ze tak gość pobiera 50% pensji klubu, a co tam zróbmy z niego superrezerwowego!!!

0

@Rewolucja123 hahahahha nie No nie mogę z tobą chłopie. Może sprawdź czy ty meczów za Guardioli nie oglądasz

0

@ObiektywnyKibic121 jego to 40 letni Joaquin by 3 razy przegonił

0

@Rewolucja123 jaka grę do przodu gościu? De Jong tez nie gra wybitnie ale lepiej od Busquetsa. Za nim tez przemawia wiek. Sory lepiej inwestować w młodego gracza niż dziadka, który parametry motoryczne ma na poziomie 80 letniego dziada

0

@Rewolucja123 bo jest ich 100 razy więcej???
Może chwalmy go ze poda piłkę na 5 metrów do kolegi

8

@TylkoBarca7273 raczej na 45 min bo znowu będzie trzeba wprowadzić Pjanica bo kapitan nie będzie nadążał

0

@Rewolucja123 to ty jesteś zaślepiony albo chcesz zgrywać eksperta i aby powiedzieć coś przeciwnego do innych. 99% ludzi widzi jakim jest klocem, jego kariera w Barcelonie powinna się zakończyć.

2

@Rewolucja123 a za co hahahaha może za dobra grę?

4

To niezły Busquets w każdym meczu będzie grał bo kiedyś był dobry.

0

@cules100pro hahahahaha to najlepsze co dzisiaj zobaczyłem.

1

@Cobra303 nie jest i nie będzie obrońca. Fizycznie jest przeciętny, ma słabe warunki jak na obrońcę. Często gubi krycie. Moze rozegranie ma świetne ale na obrońcy nie ma co

1

Ludzie tak narzekają na obronę we wczorajszym meczu. Przypomnijcie sobie, ze na pomocy grał Busquets a na obronie De Jong, który co jak co ale na nią się nie nadaje

4

Alena XDDDDDDDD

5

Hahahaha Busquets zostaje

0

@bixmix jak to wyglada u Lewego?

0

@Rewolucja123 messi nie odpocznie w lm

0

@Rewolucja123 niższa nota niż Trincão?

0

@Coutinho007 masz racje dlatego napisałem nie musi a nie nie będzie

2

@Kamiloza91 przypominam ze 1 mecz mniej mamy wiec wcale 8 być nie musi

1

@kryhaa bardzo słaby mecz Barcelony, szczególnie pierwsza połowa. W drugiej po zejściu Busquetsa jakoś zaczęło to wygladac

0

@damiano996 a mam pytanko myślisz ze jest szansa na utrzymanie?

2

Jedyne o co proszę to brak Busquetsa i jak najszybsze wprowadzenie Araujo za Piqué.

0

@damiano996 Hahahahahah najlepsze co dzisiaj przeczytałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?