KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@snake99 Ramos racja, ale jaki spalony???
0
@kacpros nie wyprostowana noga w kostkę Garcii
0
Ci sędziowie to żart!
0
Szkoda, że my nie gramy na pałe
0
@Chwytliwy Dembele to jednosezonowiec, Sancho kolejny sezon potwierdza ze jest super zawodnokiem
0
@kuz przez jeden sezon. Sancho robi to juz 3 lata
4
Ja to bym chciał Ronaldinho w Barcy. Myślę, że i tak zjadłby tą ligę.
3
Zastanawia mnie po co powoływany jest Collado, jeżeli w ciągu miesiąca zagrał 4 minuty.
7
Jedyne pozytywy wczorajszego meczu to Ansu i Arthur. Ten drugi wszedl na boisko i zanotowal 2 kluczowe podania ktore stworzyly najlepsze sytuacje w tym meczu. Co do Ansu to zauważyłem, że spodobała mu się jedna sztuczka techniczna i wczoraj kilka razy w gąszczu obrońców ją wypróbował
0
@HansLanda żaden Neymar tylko i wyłącznie Sancho
11
Widać, że Mądry facet
0
@Katalonbar i Jadon powinien być naszym celem na lato!
1
@ViscaBarca123 okej. A Michal Zuk, talent pokroju wspomnianej trójki czy jednak nie ta półka?
0
@ViscaBarca123 własnie widzialem,ze crack. A jakbys mial porownac Fati,Kubo czy on, ktory z nich zapowiadal się najlepiej?
0
@KacperVEB @ViscaBarca123 co powiesz na temat Lamine Yamala Nasraquiego?
0
Jest ktoś kto dobrze zna i odnajduje się w młodzieżowych sekcjach Barcelony?
0
@BarcaInfo o kogo byś powalczył będąc na miejscu włodarzy FC Barcelony?
0
@LaSTeR haha 0 honoru. 28 latek. Jak Messi zakonczy kariere to Neymarek będzie po 30. Czyli tez bardzo prawdopodobne ze koniec kariery, patrząc na jego życie po za boiskiem
0
@Cobra303 to są jednosezonowcy. Sancho zjada ją już 3 sezon
0
@Cobra303 no i za 4 lata będziemy myśleć nad kolejnymi wynalazkami za 200 mln. Wolę kupić młodego Sancho, który od 3 sezonów zjada bundeslige niż Neymara, który wypiął się na Barcelonę, ciągal ją po sądach,miał sporo kontuzji i jego życie pozaboiskowe jest tragiczne
3
@ToshyFCB Sancho,Thiago,Kimmich
1
Boże ludzie mało się nie zesrają z tym Neymarem. Naszym celem powinien być Sancho, a nie gwiazdeczka
9
@Avada Kedavra widzę, że ty nie załapałeś ;)
2
Jedyne aktualnie sesnowne opcje to Oyarzabal i Chukwueze ale czy kluby zgodzą sie na sprzedaż?
0
@VeB77 jest dobry
1
@Chwytliwy +100 żaden Neymar. Tylko i wyłącznie Sancho
0
@Kengo Mbappe!!!
0
@BlaseR9 Mats,Arnold,Van Dijk,Umtiti|Lenglet,Robertson,De Jong,De Bruyne,Kante,Messi,Mbappe,Neymar
Trener: Jurgen
0
@pax to teraz ocen jak możesz Messiego
14
Komentarz usunięty