KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Litman kończył mu się kontrakt
0
@PatrickoBarca rzetelny informator Ajaxu podal, że ma być coś na linii Ajax-Barca
1
@sowa20 Emerson w Betisie. Wague w Barcy B. A Roberto to nominalnie srodkowy pomocnik
0
O której prezentacja De Jonga?
26
@DonElPatron podsumowanie tego sędziego
0
@Kettger jak to miało być śmieszne to ci nie wyszło
22
Już walic to, że Argentyna przegrała ale ten sędzia to jakiś żart
0
@jakubkuba07 co grają?
1
@patrykzmc2000 wolałbym Kimmicha
2
@ViscaBarca123 a Olmo ?
Calkiem dobrze radzil sobie na Me
1
Jalal Bounouar: Hakim Ziyech nie jest zainteresowany dołączeniem do Sevilli. Marokańczyk chciałby dołączyć do dużego klubu z Premier League bądź La Ligi.
Warto dodać, że w jednym z wywiadów przyznał, iż jego największym marzeniem byłaby gra w Barcelonie lub Arsenalu.
0
Jeżeli kupimy De Ligta trzeba będzie sprzedać lub oddać w rozliczeniu za Neymara Umtitiego.
1
@kewin hhahahahaa
0
Gdzieś wyczytałem, że Barca ma zaoferować 120 mln za Lautaro Martineza
2
Patrząc na wasze składy na najbliższy sezon. Naprawdę myślicie, że Suarez będzie grzał ławe?
0
@Veb1233 jako Kacper mam bardzo ciężko
4
@gumaz niestety prędzej czy później zagra dla Realu Madryt
23
@jedrek7000 każdy wie, że chodziło ci o wiek. To ty teraz próbujesz robić z siebie mądrego
0
@format1977 on ma dużo więcej informacji niż my. Więc myślę, że to jaki on klub powie w tym będzie grał De Ligt
0
@jacobFCB to chodzilo bardziej o to, że jego nazwisko będzie jednym z celów transferowych
0
@bartoszekkk dzięki
0
O której konczy się ten program Domenecha?
0
@Criss18Barca tak czy siak Suarez by grał
17
@Criss18Barca najbardziej chciałbym De Ligt + Neymar
0
@Goh Moise Kean
5
@BarcaInfo ma gość rację
0
@Coutinho007 śpo
0
@dv7wisnia dzięki wielkie
0
Mecz Argentyny będzie w Tv?
0
@BarcaInfo to już raczej pewne?