0

@kewin Muzaj I Kwolek a brak Hubera I Komendy

0

@michal26 napisalem tych, którzy swoją grą zasłuzyli na awans. Nie biorę pod uwagę jakich mają konkurentów.

0

@soczeq co ty gadasz jedyni, którzy zasłużyli to Bednorz, Kłos , Huber I Komenda

6

Bednorz zasługuje na pierwszą drużyne

0

@BarcaInfo super transfer jakby się udało. Jak myślisz De Ligt trafi ostatecznie do Juve?

1

@ViscaBarca123 wywalone na tego gościa. Wybrał kase

0

@jedrek7000 zero kultury! Ręce w kieszeni

0

Jakiś czas temu powiedziałem, że wiem, gdzie zagra Matthijs De Ligt w przyszłym sezonie. Podtrzymuje to wszystko. Czytałem o tym, że są problemy w negocjacjach z Ajaksem, ale zobaczymy. Nie mogę powiedzieć więcej na ten temat, zainteresowane strony mogą jedynie coś ogłosić. Koniec końców to piłkarz decyduje o tym, gdzie chce grać i kiedy to ogłosić. Mogę was jednak zapewnić, że wiem, gdzie będzie występował.


Właśnie miałem konwersację z kibicem Juve. Nie zwróciłem wcześniej uwagi na to zdanie: "zainteresowane strony jedynie mogą coś ogłosić. To by pasowało Juve I De Ligt

1

Ma ktoś link do cytatu Bartomeu z przed pół roku gdzie mówił, że wie gdzie zagra De Ligt

0

@BarcaInfo idealnie za 3 lata

0

@kerouac wydaje mi się, że to nie fejk

2

Jose Mourinho:
"Myślałem, że Greizmann chce wygrać Ligę Mistrzów, ale chyba się myliłem - ktoś opuścił Liverpool na rzecz Barcy, aby to wygrać „zapomniałem jego imienia :)”.


0

@chudym czasami zdarzają się takie sytuacje

0

@czosnekfcb nie przesadza. To co on dzisiaj gra to porażka jakaś

0

Ten Heynen ten dobry. Nie widzi co ten Kwolek odwala?

0

Czemu Muzaj, który zawsze ryzykował raptem zapomniał jak się serwuje?
Kwolek to nie wiem za co on gra. Ani ataku ani przyjęcia. Warunki też przeciętne

1

Kocham Goretzke !!! Znaczy Bednorza

1

Czy oni nie potrafią zaryzykować mocną zagrywką?

0

Nie wiem co się stało z chłopakami. Kompletnie inna drużyna

0

@kewin I wszystko jasne

1

@Wajper raczej napewno gorszy

0

Wie ktoś co się stało z Bartkiem Lemańskim? Jeszcze w tamtym roku grał w reprezentacji

0

@Makalu konsekwencja czerwonej kartki

0

@D10SLEO a co ma być?

0

@bartoszekkk fajnie by bylo

1

Czy tylko dla mnie Bednorz wygląda jak Goretzka?

0

@Bord jaka statystyka???
nawet kolega kibic (normalny) Realu powiedział, że robisz z siebie debila. Kto się nie sprawdzil?
Arthur?
Lenglet?
Umtiti?
Dembele?
Coutinho?

0

@KacperVEB wracaj na swój notatnik I tam zgrywaj eksperta. Może jakąś oferte do młodzieżowej reprezentacji dostaniesz. Myślę, że błazen by się przydał naszej reprezentacji żeby po ewentualnych porażkach poprawić humor

0

@Bord żeby ciebie ktoś zaraz nie usunął. Przychodzisz tu I prowokujesz ludzi. Zabierasz się za tematy, ktorych kompletnie nie rozumiesz

0

@Bord kur*wa wypi*erdapaj. Od czego jest administracja? Żeby banować takie ameby. Ter Stegen,Semedo,Lenglet,Umtiti, De Ligt (?),Firpo(?) Alena, Arthur, De Jong, Puig, Malcom, Dembele, Coutinho. Z większości tych zawodników gdyby przeszedł do Realu byś się cały tydzień spuszczał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?