KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 Ponawiam swoje pytanie. Czy Jandro Orellana z naszej Drugiej drużyny jest już gotowy na grę w pierwszej drużynie, czy to jeszcze nie ten czas?
2
@BARCA_FOR_EVER La liga > > > Ligue 1
6
Zdecydowanie w Emersonie podobała mi się wczoraj przede wszystkim gra w defensywie. Fajnie byłoby mieć Desta mocnego w ofensywie i Emersona, który jest lepszy od Holendra w defensywie
1
@Coutinho007 pewnie tak. Co nie zmienia faktu, że Veratti jest u nich najlepszym pomocnikiem zdecydowanie
0
@jeyx77x gdzie jest twoim zdaniem ta młodzież?
1
@BarcaInfo jeśli stracą Włocha to będzie to duży dla nich cios
3
@ViscaBarca123 mógłbyś powiedzieć jak aktualnie twoim zdaniem wyglada Orellana z drugiej drużyny? Jest to piłkarz, który mógłby już grać dla pierwszej drużyny czy jeszcze nie ten czas?
0
@jeyx77x niby tak
0
@BarcaInfo chciałbym ci zadać pytanie. Czy uważasz, ze Orellana z Barcy B jest już gotowy na granie w pierwszej drużynie barcy czy niekoniecznie?
6
@pax Po części Busquets i po części Alba
0
@BarcaInfo coś dużo ostatnio tych dyskomfortow mięśniowych
0
Chciałbym się zagłębić trochę w skład naszej ukochanej Barcelony. Ciagle pisze się o Ericku Garcii, ewentualnie o Depayu, lecz naszym ogromnym problemem jest środek pola co pokazał dzisiejszy mecz. Busquets parametrami fizycznymi i szybkościowymi jest lata świetlne za innymi. To na prawdę jest ogromny problem patrząc na to, ze jedynym naszym w miarę zmiennikiem do środka pola jest Riqui. Pjanica ciężko skomentować jakkolwiek aby nie dostać bana, Roberto kontuzjowany i tak się zastanawiam. Dlaczego Koeman nie sprawdzi sobie Orellany. Chłop jest jednym z najlepszych zawodników Barcy B w tym sezonie. Od kilku lat trzyma równy, dobry poziom. W pomocy mamy tak ogromne braki, że szczerze mówiąc nie wiem czy nie wolałbym już Orellane niż Busquetsa na psg. Chłopak może nie ma takiego doświadczenia, ale jest młody i nie dostawałby tak szybkością jak sztanga. Jak sobie wyobrażę zawodników psg i Busquetsa to aż mi się niedobrze robi
0
@avanes jeszcze nie zauważyłeś, ze na ich stronie pełno trolli i osób robiących sobie jaja?
1
@messi564 zgadza się, kiedy tylko mogłem oglądałem jego mecze w bradze i robił wrazenie, problemem jest tylko głowa bo talent jesy
0
Błagam nie spalony
0
Kocham go!!!!!!!!!!!!
0
Imponuje mi w tym meczu Emerson szczerze mówiąc
0
@BarcaInfo Skręcona kostka i wyleczy w tydzień?
0
Koeman jednym pomocnikiem chce grać?
0
@Kubix93 kontuzja u nas Araujo zmienia diametralnie naszą sytuacje, kontuzja Di Marii za dużo nie zmienia w psg
1
Z mocniejszym rywalem wychodzi słaby Busquets. Największy szrot nam Juventus odsprzedał. Kontuzja Araujo dla nas to tak jakby w ataku kontuzji doznał Messi, w pomocy De jong. Kluczowy zawodnik obrony. Breitsreit to nie wiem co on tu robi. 100 razy wolałbym Trinaco
0
@Seledynowy ledwo zszedł z boiska, faktycznie nie wyglądało poważnie. Grymas bólu na twarzy Araujo tez jakby mu palca odcięli
0
@jeyx77x chłop nie mógł o własnych siłach zejść z boiska a ty prosisz o spokój
0
Nie wierze w to po prostu
1
Nie No to są jaja
7
Cały skład git ale Braithwaite denerwuje. Już wolałbym Trincão
0
@Encore zdecydowanie mój ulubiony piłkarz
1
@Zoker rockyourenglish
0
@LukaszFan nie skomentuje nawet tego
0
@Krzychuuuu14 a gdzie ja napisałem, ze mowie o Depayu?