0

@ViscaBarca123 Ponawiam swoje pytanie. Czy Jandro Orellana z naszej Drugiej drużyny jest już gotowy na grę w pierwszej drużynie, czy to jeszcze nie ten czas?

2

@BARCA_FOR_EVER La liga > > > Ligue 1

6

Zdecydowanie w Emersonie podobała mi się wczoraj przede wszystkim gra w defensywie. Fajnie byłoby mieć Desta mocnego w ofensywie i Emersona, który jest lepszy od Holendra w defensywie

1

@Coutinho007 pewnie tak. Co nie zmienia faktu, że Veratti jest u nich najlepszym pomocnikiem zdecydowanie

0

@jeyx77x gdzie jest twoim zdaniem ta młodzież?

1

@BarcaInfo jeśli stracą Włocha to będzie to duży dla nich cios

3

@ViscaBarca123 mógłbyś powiedzieć jak aktualnie twoim zdaniem wyglada Orellana z drugiej drużyny? Jest to piłkarz, który mógłby już grać dla pierwszej drużyny czy jeszcze nie ten czas?

0

@jeyx77x niby tak

0

@BarcaInfo chciałbym ci zadać pytanie. Czy uważasz, ze Orellana z Barcy B jest już gotowy na granie w pierwszej drużynie barcy czy niekoniecznie?

6

@pax Po części Busquets i po części Alba

0

@BarcaInfo coś dużo ostatnio tych dyskomfortow mięśniowych

0

Chciałbym się zagłębić trochę w skład naszej ukochanej Barcelony. Ciagle pisze się o Ericku Garcii, ewentualnie o Depayu, lecz naszym ogromnym problemem jest środek pola co pokazał dzisiejszy mecz. Busquets parametrami fizycznymi i szybkościowymi jest lata świetlne za innymi. To na prawdę jest ogromny problem patrząc na to, ze jedynym naszym w miarę zmiennikiem do środka pola jest Riqui. Pjanica ciężko skomentować jakkolwiek aby nie dostać bana, Roberto kontuzjowany i tak się zastanawiam. Dlaczego Koeman nie sprawdzi sobie Orellany. Chłop jest jednym z najlepszych zawodników Barcy B w tym sezonie. Od kilku lat trzyma równy, dobry poziom. W pomocy mamy tak ogromne braki, że szczerze mówiąc nie wiem czy nie wolałbym już Orellane niż Busquetsa na psg. Chłopak może nie ma takiego doświadczenia, ale jest młody i nie dostawałby tak szybkością jak sztanga. Jak sobie wyobrażę zawodników psg i Busquetsa to aż mi się niedobrze robi

0

@avanes jeszcze nie zauważyłeś, ze na ich stronie pełno trolli i osób robiących sobie jaja?

1

@messi564 zgadza się, kiedy tylko mogłem oglądałem jego mecze w bradze i robił wrazenie, problemem jest tylko głowa bo talent jesy

0

Błagam nie spalony

0

Kocham go!!!!!!!!!!!!

0

Imponuje mi w tym meczu Emerson szczerze mówiąc

0

@BarcaInfo Skręcona kostka i wyleczy w tydzień?

0

Koeman jednym pomocnikiem chce grać?

0

@Kubix93 kontuzja u nas Araujo zmienia diametralnie naszą sytuacje, kontuzja Di Marii za dużo nie zmienia w psg

1

Z mocniejszym rywalem wychodzi słaby Busquets. Największy szrot nam Juventus odsprzedał. Kontuzja Araujo dla nas to tak jakby w ataku kontuzji doznał Messi, w pomocy De jong. Kluczowy zawodnik obrony. Breitsreit to nie wiem co on tu robi. 100 razy wolałbym Trinaco

0

@Seledynowy ledwo zszedł z boiska, faktycznie nie wyglądało poważnie. Grymas bólu na twarzy Araujo tez jakby mu palca odcięli

0

@jeyx77x chłop nie mógł o własnych siłach zejść z boiska a ty prosisz o spokój

0

Nie wierze w to po prostu

1

Nie No to są jaja

7

Cały skład git ale Braithwaite denerwuje. Już wolałbym Trincão

0

@Encore zdecydowanie mój ulubiony piłkarz

1

@Zoker rockyourenglish

0

@LukaszFan nie skomentuje nawet tego

0

@Krzychuuuu14 a gdzie ja napisałem, ze mowie o Depayu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?