KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JaroCoach tu brakuje 9. Samymi skrzydłowymi czy 10 niczego nie osiagniemy
1
@lucca87 całym sercem za Vive
6
Swoją droga chciałbym zobaczyć środek pomocy z Puigiem, Pedrim i De Jongiem choć raz od pierwszej minuty.
1
Teraz tak już na spokojnie po meczu. Najpierw chciałbym się odnieść do Alby. Najbardziej irytuje mnie w nim nie to, że ciagle szuka Messiego tylko to, ze on jak dostanie piłkę to rzadko wbiegnie z nią dynamicznie w pole karne tylko zawsze wszystko robi w miejscu. On i Griezmann najbardziej mnie irytowali w tym meczu jednak pod koniec oczywiście obaj zamknęli mi mordę. Szkoda Roberto, mimo, ze nie grał dobrego meczu. Podobała mi się gra Leo, bardzo dobry mecz w jego wykonaniu. Kolejny raz duze wrażenie robi De Jong. To jakie ten gość ma płuca jest niebywale. Trincão wcale złego meczu nie grał i szkoda mi go bo ma dużego pecha, a wciąż pokładam w nim nadzieje. Umtiti zawalił mecz, lecz mam nadzieje, ze to tylko wypadek przy pracy. Jeśli chodzi o Griezmanna, gość nie grał do 88 minuty zupełnie nic a potem jak zwykle uciszył wszystkich. Świetne wejście Puiga, mocno ożywił grę. Dobry Pedri. Ogólnie drużyna na plus, nawet pomimo tego, ze prawie odpadliśmy. Mieliśmy dużego pecha, podobało mi się tez ta walka do końca. Osobiście uważam, ze Powinnismy sprowadzić Gaye oraz Garcie.
0
Hhahahahahahhhahahha
0
@ObiektywnyKibic121 14
0
Brait za Umtitiego
13
Co jak co ale Trincão nie ma szczęścia
2
Co to za do dupy komentator wie ktoś?
0
@BarcaInfo info o Brobbeyu dobre, może to pomoc w sprowadzeniu Hallanda
2
@333tricampeones333 jak dla mnie maja racje i Trincão dzisiaj w podstawie wyjdzie
0
@Majsteer nie No lewy wali bramę za brama, w pojedynkę często wygrywa Bayernowi mecze. Rzeczywiście mały wpływ na grę
0
@Thomas99PL AKTUALNIE tylko i wylacznie
0
@Majsteer Jeśli chodzi ci o mój komentarz o Lewandowskim. To napisałem AKTUALNIE to Leo i cris pytają Roberta czy mogą się dosiąść. Taka prawda
0
@Majsteer jak dla mnie mecz na necie jest zawsze opóźniony, ta piłka chodzi wolniej
0
@AV0CAD0 ja uważam, ze więcej osób powie, ze Messi jest najlepszym piłkarzem w historii/na świecie. Jednak dopóki są osoby, które uważają, ze Ronaldo zasługuje na takie miano(a jest ich również sporo) to napisanie dwóch najlepszych zawodników w historii jest całkowicie uzasadnione
0
@Majsteer a ja bym powiedział, ze aktualnie to Leo i Cristiano dosiadają się do stołu do Lewandowskiego
0
@AmigoBlancos wszystko zależy od tego ile messi będzie grał. W lidze mistrzów dzieli ich tylko 27 bramek a wiadomo Cristiano rozegrał więcej meczów niż Leo. Jednak możesz mieć racje, obawiam się, ze Leo wcześniej może odjeść do klubu, który nie gra w lidze mistrzów
0
@AmigoBlancos ciekawi mnie jak to się skończy. Kto będzie miał więcej w lidze mistrzów i ogólnie w historii futbolu
3
To jest jakiś żart, ze kolejny mecz Barcy bez transmisji w tv
2
Znowu? Co za gowno
0
@david89 masz niżej
0
@amanter Jordi Alba. Zmiennik dla Gay(i?]
0
@monsterrize kto taki przedstawia bdb formę twoim zdaniem?
4
@FIJI bo bardzo dobrze pracuje w defensywie
5
To nie jest karny????
0
To zaskoczył teraz koeman
0
@cat_r37 to jednak rezerwy. Na środku obrony zle nie grał na początku u nas
1
Wszyscy tak wyzywają Mingueze. Zapomnieliście, ze to nie jest boczny obrońca? Nie chce go bronić jednak myśle, ze i on woli grać na środkowej obronie
0
@MaTt_BarcaFan Nikola