KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaTt_BarcaFan Nikola
0
@Krzychu1010 obaj naznaczyli mocno swoje nazwisko na kartach historii piłki ręcznej jednak mimo wszystko Karabatic osiągnął więcej, bo jeśli chodzi o umiejętności obaj na najwyższym poziomie a opinia co do tego, który jest lepszy zależy tylko i wyłącznie od tego czego oczekujemy od zawodnika. Ja jednak lekko wyżej stawiam Nikola.
0
@VamosRakieta fajnie jakby Norweg zepsuł. Muranka na podium myśle chętnie by stanął
1
@VamosRakieta Ta zesral się gaha
1
@DanielOOL bujny
0
Cieszy zwycięstwo Hiszpanii i głównych gwiazd Vive
0
@kryhaa niestety nie
0
@Rewolucja123 no i Busquets
0
@BarcaInfo Koemanowi chyba coś się odkleilo
0
W finale derby Skandynawii. Jakbym miał stawiać postawiłbym jednak na Duńczyków ze względu na większe doświadczenie choć kibicuje mocno Szwecji. To jak dzisiaj grali z Francja było niesamowite
2
Bardzo szkoda Hiszpanów, dużo szczęścia mieli Duńczycy
0
Szwedzi jak narazie mecz kompletny. Liczę mocno, ze to dowiozą
6
@Janiama to żeś chłopie odleciał. Porównać chłopa z Barcelony do gościa, który nawet w polskiej kadrze nie gra.
0
@Barca1992 dziękuje :P
0
Wie ktoś o której konferencja Sousy?
0
@PanZagadka nie chodzi o to, ze się coś zacina tylko ta piłka jakoś tak dziwnie chodzi
3
Tez tak mało płynny jest ten stream u was?
0
Niby TVP sport a zlagowany taki ten stream
0
@Naturopata skrzydłowy z tego co kojarze
1
Jeśli on zagra podstawa w tym meczu to jest zwyczajnie glupi
0
@BarcaInfo jestem ogromnym fanem Gio Reyny
2
@Janiama sam piłkarz tez ma trochę do powiedzenia. Myśle, ze gaya chciałby zostać w Hiszpanii. Moim zdaniem tez wolałby grać w Barcelonie niż np Milanie, ale mogę się mylic
5
Bez Konrada niezle
0
Nie No atleti z takim fartem nie ma szans ze tego nie wygrają
1
Czemu on nie wpuści Konrada?
0
To niezły dembele
0
@Matelel 181 :)
0
@BarcaInfo to pjanic
1
To się kondzio nagral
4
Sędziowie niezle mecz Polaków drukują