12

Na tym polega jego plan. Z resztą inni związani z nowoczesną nie lepsi. Wczoraj w minęła 20 poseł Rabiej też się nieźle zbłaźnił.

0

No to niestety zdarzają się tacy egzaminatorzy... A ta moja to jeszcze nie jest taka zła jest duet babka od nas i z sąsiedniego liceum co mało kto u niej zdaje.

0

Moja babka od polskiego już po pierwszym dniu ustnych oblała 5 osób więc mam nadzieję że w przyszłym roku też będzie mnie uczyć i nie będę miała z nią matury ustnej.

0

Jednak wolę Tito w wersji dojrzały pan :)

0

I to tymi u nóg....

0

A jakie to ma znaczenie?

1

To powodzenia na chemi :)

0

Tak wiem szalony pomysł :) ale nie widzę niczego na czym bym znała się na tyle dobrze żeby robić to przez całe życie.

1

Hahahaha współczuje. Zawsze można było nie zdać i sb to odroczyć xD

0

Właśnie słyszałam że studia dziennikarskie to strata czasu a może właśnie tu ktoś ma jakieś doświadczenie.

1

Piosenka "już za rok matura" nabrała dla mnie teraz znaczenia. Zaczyna się czas, że w końcu trzeba się na coś zdecydować np. Jakie rozszerzenie wziąć na maturze i mam do was zapytanko: na jakie studia warto iść jeśli jedyną rozsądną opcją jak dla mnie jest zostanie komentatorką sportową bądź po prostu dziennikarką sportową?

0

Na pewno nie bierz noclegu na przedmieściach Barcelony. Jest niby taniej ale sprzątną ci wszystko zwłaszcza jak usłyszą polski język. Lepiej zapłacić więcej i mieć spokój psychiczny że nic złego się nie stanie.

0

Powiem wam co czuje: No fajnie nie jest bo była szansa na sezon bez porażki w lidze. Osiągnięcie naprawdę trudne. Ale...Ale sezon bez żadnej porażki byłby nudny. I taki też dla mnie trochę był, zwłaszcza że niestety (albo i stety) nie miałam możliwości obejrzenia meczu z Romą, więc jedynym zwrotem akcji w tym sezonie była dla mnie nic nie znacząca porażka z Espanyolem. Wiadomo liczą się trofea i tu nie mam żadnych zastrzeżeń. Wygraliśmy ligę a moim zdaniem jest to najbardziej miarodajne osiągnięcie. Oczywiście Liga Mistrzów to jest prestiż ale wystarczy jeden gorszy dzień i bye bye. Puchar króla to tylko wisienka na torcie więc nad nią nie będę się rozwodzić.



Więc tak w skrócie tym co wielce rozpaczają powiem: porażka jest wliczona w zwycięstwo bo gdy nie przegrasz to ta wygrana tak dobrze nie smakuje :)

0

Jazdaaaaa!!!!!

0

O to ja też tak zrobie :)

2

Coutinho to jest jednak kocur co by nie mówić :)

0

Nie no tak serio to znajdę którąś z koszulek Barcelony i będę nią jutro wkurzac hala dzieci :)

0

"Ten wynik nie jest już taki zły "- wciąż jest panie komentatorze

2

Chyba się rozchoruje bo wstyd wyjść z domu jutro...

0

No nie no. Tak być nie może!!!!

0

Albo uczył się od nich :)

0

Kolejna kwestia godzin xD

1

Coś się kończy coś się zaczyna...

1

Nie ci to może znajdą się następni. Winnego zawsze spotka kara, prędzej czy później.

3

Jest dokładnie tak jak mówisz generale. Niektórzy nie potrafią pogodzić się z tym, że nie mogą już kraść i istnieje możliwość że zostaną ukarani.

0

Jaki piękny :) też taki chce na 18

0

Hahahaha a u mnie nic xd

0

Heh dla mnie w sumie też

0

Jak jesteś tego świadomy to znaczy że nie jest z Tobą źle

1

Czyli istnieją jeszcze porządni faceci na tym świecie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?