July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Na tym polega jego plan. Z resztą inni związani z nowoczesną nie lepsi. Wczoraj w minęła 20 poseł Rabiej też się nieźle zbłaźnił.
0
No to niestety zdarzają się tacy egzaminatorzy... A ta moja to jeszcze nie jest taka zła jest duet babka od nas i z sąsiedniego liceum co mało kto u niej zdaje.
0
Moja babka od polskiego już po pierwszym dniu ustnych oblała 5 osób więc mam nadzieję że w przyszłym roku też będzie mnie uczyć i nie będę miała z nią matury ustnej.
0
Jednak wolę Tito w wersji dojrzały pan :)
0
I to tymi u nóg....
0
A jakie to ma znaczenie?
1
To powodzenia na chemi :)
0
Tak wiem szalony pomysł :) ale nie widzę niczego na czym bym znała się na tyle dobrze żeby robić to przez całe życie.
1
Hahahaha współczuje. Zawsze można było nie zdać i sb to odroczyć xD
0
Właśnie słyszałam że studia dziennikarskie to strata czasu a może właśnie tu ktoś ma jakieś doświadczenie.
1
Piosenka "już za rok matura" nabrała dla mnie teraz znaczenia. Zaczyna się czas, że w końcu trzeba się na coś zdecydować np. Jakie rozszerzenie wziąć na maturze i mam do was zapytanko: na jakie studia warto iść jeśli jedyną rozsądną opcją jak dla mnie jest zostanie komentatorką sportową bądź po prostu dziennikarką sportową?
0
Na pewno nie bierz noclegu na przedmieściach Barcelony. Jest niby taniej ale sprzątną ci wszystko zwłaszcza jak usłyszą polski język. Lepiej zapłacić więcej i mieć spokój psychiczny że nic złego się nie stanie.
0
Powiem wam co czuje: No fajnie nie jest bo była szansa na sezon bez porażki w lidze. Osiągnięcie naprawdę trudne. Ale...Ale sezon bez żadnej porażki byłby nudny. I taki też dla mnie trochę był, zwłaszcza że niestety (albo i stety) nie miałam możliwości obejrzenia meczu z Romą, więc jedynym zwrotem akcji w tym sezonie była dla mnie nic nie znacząca porażka z Espanyolem. Wiadomo liczą się trofea i tu nie mam żadnych zastrzeżeń. Wygraliśmy ligę a moim zdaniem jest to najbardziej miarodajne osiągnięcie. Oczywiście Liga Mistrzów to jest prestiż ale wystarczy jeden gorszy dzień i bye bye. Puchar króla to tylko wisienka na torcie więc nad nią nie będę się rozwodzić.
Więc tak w skrócie tym co wielce rozpaczają powiem: porażka jest wliczona w zwycięstwo bo gdy nie przegrasz to ta wygrana tak dobrze nie smakuje :)
0
Jazdaaaaa!!!!!
0
O to ja też tak zrobie :)
2
Coutinho to jest jednak kocur co by nie mówić :)
0
Nie no tak serio to znajdę którąś z koszulek Barcelony i będę nią jutro wkurzac hala dzieci :)
0
"Ten wynik nie jest już taki zły "- wciąż jest panie komentatorze
2
Chyba się rozchoruje bo wstyd wyjść z domu jutro...
0
No nie no. Tak być nie może!!!!
0
Albo uczył się od nich :)
0
Kolejna kwestia godzin xD
1
Coś się kończy coś się zaczyna...
1
Nie ci to może znajdą się następni. Winnego zawsze spotka kara, prędzej czy później.
3
Jest dokładnie tak jak mówisz generale. Niektórzy nie potrafią pogodzić się z tym, że nie mogą już kraść i istnieje możliwość że zostaną ukarani.
0
Jaki piękny :) też taki chce na 18
0
Hahahaha a u mnie nic xd
0
Heh dla mnie w sumie też
0
Jak jesteś tego świadomy to znaczy że nie jest z Tobą źle
1
Czyli istnieją jeszcze porządni faceci na tym świecie :)