July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiesz co boli najbardziej? Gdy jesteś sobie w Barcelonie a nie możesz iść na mecz. Także czekaj kolego na superpuchar.
0
Beka to jest jak całą noc mi się śni jakaś piosenka a potem gdy wstaje słyszę że leci ona w radiu
1
Oooooooo takkkkkk
0
Douglas jest ponad wszystkich, ok?
1
No elo pysiu xD
0
Podobno w Albanii jest najlepsza kawa ale miesiąc po niej nie śpisz.
0
Jestem połączeniem Suareza i Messiego :)
0
Bienvengut! (mam nadzieję że dobrze to napisałam)
0
Czy ktoś z was oglądał/czytał Jądro Ciemności i chce mnie uświadomić o co w tym chodzi bo sprawdzian jutro a streszczenia z neta do mnie nie przemawiają???
6
Czy to Baloo czy nie hahaha :)
2
Zlubiłam screena
0
Młodzi potrafią nieźle wypić także już sobie ich wyobrażam skoro byli jeszcze lepsi :)
3
Lecz się tym czym się otrułeś xD
1
Ale niestety zostawiają swoje odchody i nie dają spać
0
Nie zdziwiłbym się a co najwyżej zdziwiłabym się.
0
Ale jednak zmieniły kształt
0
To Twoja autentyczna przygoda?
1
I potrafi być człowiekiem a nie zimnym chamem jak niektórzy.
1
Jest... Bzyczenie muchy
9
No bo nie jest okrągła. Teoria o okragłości ziemi była kilkaset lat temu. Obecnie wiadomo że jest ona spłaszczona na dwóch biegunach a jej powierzchnia nie jest idealna (góry, doliny, depresje itp)
0
Z patyczkami do uszu jest jak z przekraczaniem prędkości gdy ogranuczenie jest do 20km/h każdy wie że nie powinno się tak robić ale jednak zdecydowana większość tak robi.
0
Zlał ich niczym mistrz nart i słowa - Kamil Stoch
2
Nie pytajcie mnie o kolana, dobra? ~ A.Milik
0
Nie ma to jak przygotowywać się na mundial w domu
19
Wszystkiego najlepszego wszystkim dzieciom i każdemu kto się czuje dzieckiem :)
0
Oby nie proroczy
17
Czekam na fale hejtu ale powiem wam, że jakoś nie uważam że nasza reprezentacja zajdzie jakoś super daleko na mundialu. Obawiam się blamażu. Obym się myliła i była miło zaskoczona.
1
Zimnego Lecha ;) (oczywiście takie piwo)
13
Nie wygląda źle :)
1
Jak oni pięknie wyglądają