July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przede wszystkim wtedy byli tacy piłkarze jak Puyol, Xavi czy Iker, którzy starali się jakoś złagodzić w sporach.
0
It can't be football. It has to be something else.
4
Właśnie uświadomiłam sobie jak stara jestem bo jak sama szłam do Komunii ok.10 lat temu to dostałam takie rzeczy jak biżuteria czy aparat.
0
Śmiem twierdzić że ten klub, który po ostatniej kolejce będzie miał najwięcej punktów :)
1
Mega inteligentny gościu, ma świetną wiedzę i przy tym potrafi niepostrzeżenie ukąsić.
13
To akurat napawa optymizmem. Super że oni i ich rodziny potrafią się razem bawić :)
1
No chyba nie xddd jak sama przechodzę tą "wymówke" to staram się unikać innych właśnie po to żeby nie doświadczyli mojego wrednego małpiostwa XDDD
2
PMS też się liczy?
0
A to prawda że jak się zdaje rozszerzenie z polskiego to pisze się tylko wypracowanie??
0
Ale super że mam jeszcze rok żeby tą lalke zrozumieć. Niby jestem w trakcie omawiania ale nic z niej nie kumam
0
Na pewno w Botidze kupisz zaraz przed meczem. Jeśli chcesz trochę taniej warto poszukać wcześniej w sklepach takich jak np. W okolicy Sagrady Familii tam idzie się dogadać ze sprzedawcami zwłaszcza jak okażesz im zainteresowanie kupnem.
0
Ale pod stadionem czy ogólnie na mieście?
0
Everytime it was great :)
1
Nie wiem czy to nie jest tak że oni są z tego zwolnieni że mają coś w rodzaju dyspensy
0
Póki co jestem na klasie prawno -europejskiej
1
Dla mnie liga mistrzów skończyła się z chwilą gdy Barça odpadła. Reszta mnie nie obchodzi bo szkoda nerwów
0
Luzik :) prawo się studiuje???
0
Z tego co wiem to chyba nie ale sprawdź w linku poniżej
http://www.rp.pl/artykul/344733-Czy-wyrok-Sadu-Najwyzszego-wiaze-inne-sady-.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czy w was też hymn Realu budzi złe emocje?
1
To jest prawidłowe podejście do sprawy haha
0
97 ale jesteśmy w trakcie ładowania
0
Mój obiad jest dopiero w trakcie przygotowań ale żeberka, kapustka i ziemniaczki :)
0
A mleko lejesz zimne czy podgrzane?
0
Szczęściarz :)
1
Polecam pizze z kurczakiem, ostrymi papryczkami i cebulą..... Rewelka
0
Może się zdziwisz ale przyznaje Ci rację
1
Visca el Barça
0
Hahahah internet bywa omylny xddd
2
Hahahaha to ciekawe xD