0

Przede wszystkim wtedy byli tacy piłkarze jak Puyol, Xavi czy Iker, którzy starali się jakoś złagodzić w sporach.

0

It can't be football. It has to be something else.

4

Właśnie uświadomiłam sobie jak stara jestem bo jak sama szłam do Komunii ok.10 lat temu to dostałam takie rzeczy jak biżuteria czy aparat.

0

Śmiem twierdzić że ten klub, który po ostatniej kolejce będzie miał najwięcej punktów :)

1

Mega inteligentny gościu, ma świetną wiedzę i przy tym potrafi niepostrzeżenie ukąsić.

13

To akurat napawa optymizmem. Super że oni i ich rodziny potrafią się razem bawić :)

1

No chyba nie xddd jak sama przechodzę tą "wymówke" to staram się unikać innych właśnie po to żeby nie doświadczyli mojego wrednego małpiostwa XDDD

2

PMS też się liczy?

0

A to prawda że jak się zdaje rozszerzenie z polskiego to pisze się tylko wypracowanie??

0

Ale super że mam jeszcze rok żeby tą lalke zrozumieć. Niby jestem w trakcie omawiania ale nic z niej nie kumam

0

Na pewno w Botidze kupisz zaraz przed meczem. Jeśli chcesz trochę taniej warto poszukać wcześniej w sklepach takich jak np. W okolicy Sagrady Familii tam idzie się dogadać ze sprzedawcami zwłaszcza jak okażesz im zainteresowanie kupnem.

0

Ale pod stadionem czy ogólnie na mieście?

0

Everytime it was great :)

1

Nie wiem czy to nie jest tak że oni są z tego zwolnieni że mają coś w rodzaju dyspensy

0

Póki co jestem na klasie prawno -europejskiej

1

Dla mnie liga mistrzów skończyła się z chwilą gdy Barça odpadła. Reszta mnie nie obchodzi bo szkoda nerwów

0

Luzik :) prawo się studiuje???

0

Z tego co wiem to chyba nie ale sprawdź w linku poniżej
http://www.rp.pl/artykul/344733-Czy-wyrok-Sadu-Najwyzszego-wiaze-inne-sady-.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czy w was też hymn Realu budzi złe emocje?

1

To jest prawidłowe podejście do sprawy haha

0

97 ale jesteśmy w trakcie ładowania

0

Mój obiad jest dopiero w trakcie przygotowań ale żeberka, kapustka i ziemniaczki :)

0

A mleko lejesz zimne czy podgrzane?

0

Szczęściarz :)

1

Polecam pizze z kurczakiem, ostrymi papryczkami i cebulą..... Rewelka

0

Może się zdziwisz ale przyznaje Ci rację

1

Visca el Barça

0

Hahahah internet bywa omylny xddd

2

Hahahaha to ciekawe xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?