1

He he he herbata ci stygnie :D

0

Ja oglądałam z ciocia, która Puchar Króla nazwała Miodkiem Kubusia Puchatka xd

0

Mojej koleżance kupili mózg na urodziny xd także jest jeszcze nadzieja dla tych co mózgu nie mają

1

Teraz jest na Canalu+ sport 2

0

Weź nie mów bo nie zasne

0

A Liga Mistrzów nie zakończyła się meczem z Romą????

0

To jest pomysł. Niech przyszłe pokolenia wiedzą co ich ominęło

1

No ja oglądałam wszystko do przerwy pierwszego meczu z Romą bo wtedy skończył mi się internet. Ale powiem ci pech niezły haha najgorzej jak mi smsy wysyłali podczas drugiego meczu bo wiadomo jak się nie widzi to człowiek się bardziej denerwuje

0

Serio gościu? Dobra tak serio to ja akurat ominęłam te trzy mecze od Romy do Romy, będąc tylko ma relacji smsowej. Za to gdy byłam w Barcelonie pierwszy raz zdobyliśmy ostatni tryplet. Te mecze opuściłam bo byłam w drodze do i z Barcelony...

0

Aż serce pęka i dusza krwawi

0

Kiedy on płakał i ja płakałam. Po meczu jeszcze rozmawiałam o tym z mamą i powiedziała że może i lepiej że akurat wyszła w tamtym momencie bo chyba i ona by płakała.... To jest po prostu PRZEGOŚĆ

9

Today was a Good Day :)
Barcelońskich snów

1

Dziękuje :)

1

Gdzie można obejrzeć?

0

Jakie hity polecacie na 18???

1

Na pewno nie strzeli bramki ręką xd

1

Ooo zamek w Ogrodzieńcu... Byłam tam

0

Tv Trwam to przynajmniej jest na multiplexie

4

Bajka się skończyła przynajmniej w moim przypadku

1

Noż kurcze teraz to nic nie obejrzysz tak samo i ja...

0

A Thiago za nim idzie jak na bal xD

0

Autokorekta w telefonie. Dzięki

0

Hahahah... Nie dzięki xd

0

Właśnie wróciłam z imprezy przyjaciółki na której nawaliłam się porządnie przez kolegę a na 10 mam dzień otwarty w szkole i następną 18 a pomiędzy mecz. Ma ktoś sposób żebym jutro tzn dziś przeżyła?

0

Pasuje tu piosenka "przekorny los"

0

Dokładnie tak samo uważam. Polać mu!

0

Mi się to objawia wścieklizną niewiadomo co gorsze...

0

Ja już zaczynam zbierać na kolejny powrót :)

3

Witam po powrocie z Barcelony :)

0

Mam kolege w klasie co nie zdał w drugiej liceum i się serio dzięki temu ogarnął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?