July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iwańskiemu nie przeszło przez gardło gdzie grał Ter Stegen...
0
No właśnie też mi się wydaje że to przysłowiowy pic i fotomontaż, ale wolę się upewnić bo może mi coś umknęło.
0
Herbata bez cukru jeszcze jakoś ujdzie ale kawy nie przełkne.
0
Słuchajcie takie pytanie trochę z innej beczki: jak byłam 2 miesiące temu w Barcelonie to przewodniczka gadała, że w parku botanicznym, w miejscowości w której mieszka babcia Piqué, Geri i Shakira wzięli ślub. Ktoś ma na to jakieś dowody bo mi informacja o rzekomym ślubie wcale nie obiła się o uszy?
0
Zapomniałeś o samobóju Cionka. Bądź co bądź strzelony przez Polaka.
6
Polska strzeliła 3 przypominam
0
Pewnie to całkowicie tego nie wyleczy ale może złagodzi ataki.
0
Moja mama to ma. Jak jest atak to ścisła dieta i przechodzi. Też podobno aloes pomaga ale to zależy czy jest się w stanie to połknąć.
1
Stłuczenie ale nie zdziw się jak paznokieć ci zejdzie. Wśród "moich" piłkarzy to ostatnio plaga.
2
To co zrobił Neuer było piękne. Sprawiedliwość jednak istnieje
4
A to czy nie zbawi to się okaże. Nigdy nie wiadomo co mu odwali i czy nie zostanie nagle najlepszym pomocnikiem w historii.
0
Sorki nie usłyszałam twojego ironicznego tonu :)
0
Wygląda tragicznie jak jej wzór do naśladowania (D.A.M)
1
I tak najlepszy był Maradona...
0
Może być przeciw i być od nich uzależniony. Jedno drugiemu nie przeczy
0
Chyba na wytrzeźwiałce....
1
Dobrze. I tak Argentyna przechodzi jeśli Chorwacja przynajmniej zremisuje ale też jeśli wygra.
1
Tak jak już wszyscy wspominali Fabiański, ale jak dla mnie również Piszczek.
1
Prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym jak kończą a nie zaczynają...
0
Bardzo możliwe
2
Coś w tym jest. Liczyłam że tym razem jego udział również zakończy się po pierwszym meczu. Cóż nie przekonuje mnie on jako bramkarz. W meczu z Japonią uważam że trzeba dać szansę innym.
0
Proponuje Stefana Horngachera :)
0
Musi się okazać że przynajmniej dwie drużyny w naszej grupie są na całkowicie na dopingu to im odwalą walkowery... Chyba
0
Fajnie że mam zasade w trakcie meczu telefon z dala ode mnie i się jej trzymam. Moim zdaniem zabrakło walki, dużo było na odwal się.
2
Powiem wam tak: spodziewałam się że możemy dzisiaj przegrać. Nie spodziewałam się natomiast że będzie to porażka bez walki.
#juzzaczterylata #polskabedziemistrzemswiata
0
Jak myślicie kto w bramce dzisiaj?
5
Mam nadzieję że Thiago nie jest takim d*pkiem i nie pójdzie do Realu.
0
Podobny list do fify napisałam mając 12 lat...
0
Grosik jest bardziej efektywny gdy wchodzi z ławki
0
W mazowieckim też xD