0

Iwańskiemu nie przeszło przez gardło gdzie grał Ter Stegen...

0

No właśnie też mi się wydaje że to przysłowiowy pic i fotomontaż, ale wolę się upewnić bo może mi coś umknęło.

0

Herbata bez cukru jeszcze jakoś ujdzie ale kawy nie przełkne.

0

Słuchajcie takie pytanie trochę z innej beczki: jak byłam 2 miesiące temu w Barcelonie to przewodniczka gadała, że w parku botanicznym, w miejscowości w której mieszka babcia Piqué, Geri i Shakira wzięli ślub. Ktoś ma na to jakieś dowody bo mi informacja o rzekomym ślubie wcale nie obiła się o uszy?

0

Zapomniałeś o samobóju Cionka. Bądź co bądź strzelony przez Polaka.

6

Polska strzeliła 3 przypominam

0

Pewnie to całkowicie tego nie wyleczy ale może złagodzi ataki.

0

Moja mama to ma. Jak jest atak to ścisła dieta i przechodzi. Też podobno aloes pomaga ale to zależy czy jest się w stanie to połknąć.

1

Stłuczenie ale nie zdziw się jak paznokieć ci zejdzie. Wśród "moich" piłkarzy to ostatnio plaga.

2

To co zrobił Neuer było piękne. Sprawiedliwość jednak istnieje

4

A to czy nie zbawi to się okaże. Nigdy nie wiadomo co mu odwali i czy nie zostanie nagle najlepszym pomocnikiem w historii.

0

Sorki nie usłyszałam twojego ironicznego tonu :)

0

Wygląda tragicznie jak jej wzór do naśladowania (D.A.M)

1

I tak najlepszy był Maradona...

0

Może być przeciw i być od nich uzależniony. Jedno drugiemu nie przeczy

0

Chyba na wytrzeźwiałce....

1

Dobrze. I tak Argentyna przechodzi jeśli Chorwacja przynajmniej zremisuje ale też jeśli wygra.

1

Tak jak już wszyscy wspominali Fabiański, ale jak dla mnie również Piszczek.

1

Prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym jak kończą a nie zaczynają...

0

Bardzo możliwe

2

Coś w tym jest. Liczyłam że tym razem jego udział również zakończy się po pierwszym meczu. Cóż nie przekonuje mnie on jako bramkarz. W meczu z Japonią uważam że trzeba dać szansę innym.

0

Proponuje Stefana Horngachera :)

0

Musi się okazać że przynajmniej dwie drużyny w naszej grupie są na całkowicie na dopingu to im odwalą walkowery... Chyba

0

Fajnie że mam zasade w trakcie meczu telefon z dala ode mnie i się jej trzymam. Moim zdaniem zabrakło walki, dużo było na odwal się.

2

Powiem wam tak: spodziewałam się że możemy dzisiaj przegrać. Nie spodziewałam się natomiast że będzie to porażka bez walki.
#juzzaczterylata #polskabedziemistrzemswiata

0

Jak myślicie kto w bramce dzisiaj?

5

Mam nadzieję że Thiago nie jest takim d*pkiem i nie pójdzie do Realu.

0

Podobny list do fify napisałam mając 12 lat...

0

Grosik jest bardziej efektywny gdy wchodzi z ławki

0

W mazowieckim też xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?