JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 Ten Jozefaciuk wydaje mi sie w lewo skrecony.
24
@barcelonaLM I oby tak dalej.
0
@HighestInTheRoom Co mowil?
1
Ech, zaraz blok glosowan, a ja nie bede mogl sledzic.
@Kgorecki2500 informuj prosze jak tam sytuacja wyglada :)
0
Podsumowujac: za odwolaniem Bosaka na pewno jest Lewica i PO.
1
Polska 2050 za pozostaniem Bosaka.
0
@tristan87 Kowal z PO.
0
@FcPortoFan1999 Grubo pojechal teraz.
1
Po narracji Kowala juz slychac, ze PO bedzie za odwolaniem Bosaka.
0
@Colon Porobilbym go kondycyjnie.
1
@Kgorecki2500 Ja nie wylapalem ani jednej wzmianki o Bosaku.
0
@Colon Niestety wypadlem ostatnio troche z tematu przez brak czasu...
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem, nie odniosla sie do tego jeszcze :)
2
@Martwy W tym wypadku pisowskiej.
1
@Colon A wczesniej Czarzasty do Sienkiewicza: "ciesze sie, ze jestem z panem w koalicji"
0
Uwielbiam jak wchodzi jakas parówka na mownice i nie odnosi sie w ogole do istoty debaty.
1
@Kgorecki2500 Ciekaw jestem, czy to przepchna.
1
@Kidd Super, ze juz jestes :)
7
@MichuZ44 Ty zboczuszku.
1
Ooo, wchodzi Donny.
0
@Nazio_87 Nie, ale juz nie mam z nim kontaktu.
3
@Kgorecki2500 Troche sie robi z nich przybudowka pisu.
0
@Nazio_87 Znalem bylego Senatora, Libickego.
1
Babeczka z Lewicy bardzo celnie teraz.
@Kgorecki2500
4
@Kgorecki2500 Sienkiewiczocepcja.
0
@MOLESTA Czasy sie zmieniaja, teraz co raz wazniejsza staje sie jednak fizycznosc i motoryka dlatego uwazam, ze to wcale nie musi byc niewypal.
0
@MOLESTA Tak, mozna sie nauczyc, ze wielcy napastnicy nie zawsze byli wirtuozami.
2
@Kgorecki2500 Skad to info?
1
@MOLESTA A czy to sa jacys wybitni technicy, bo chyba to powinno miec wieksze znaczenie niz narodowosc.
2
@Kgorecki2500 Teraz Schmeterling-Wielgus odpowiada na pytania.