JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston Wiadomo, on jest 3 polki wyzej.
0
@Coutinho007 Pytanie co ma lepsze przelozenie na wyniki.
0
@Coutinho007 I tak juz w pierwszym swoim sezonie zrobil wynik ponad norme.
1
@TR3YWAY Ja tylko gacie zdejmuje.
Zdejmowanie butow byloby niestosowne.
5
@MOLESTA Drewniany Brytol strzeli w pol sezonu wiecej bramek niz Pedri podczas calego swojego pobytu w Barcelonie.
0
@Faro Jaki dal fun wczoraj od wejscia na boisko poza strzelonym farfoclem? Bo nie wygral chyba ani jednego pojedynku.
1
@rocky5 No przedstawiasz lanie i bicie po pysku jako jedyna sluszna metode wychowawcza powolujac sie na przyklad swojej ex, ktora nie byla lana.
1
@Faro Bedziemy wszystkie mecze wygrywac z bramkostrzelnym i wszedobylskim Yamalem na skrzydle.
4
@rocky5 Musze pamietac zeby nie wysylac dzieci na wakacje i dodatkowe zajecia, bo nie beda mialy do mnie szacunku.
1
@AbelKabel A dlaczego nie mozna znalezc innej alternatywy dla bicia i straszenia?
2
@MichuZ44 Ale moglaby cos zjesc.
1
@Kgorecki2500 Dziala na mnie lepiej niz Braveran.
5
@Hellrider Przede wszystkim trzeba czytac duzo o wychowaniu i poszerzac swoja wiedze na ten temat, bo wielu mysli, ze dziecko jakos samo sie wychowa.
1
@Rastafarnianin Ale bym zjadl taka gieta.
3
@Ojciec5tkidzieci Przede wszystkim straszenie dziecka sprawia, ze staje sie ono mniej ufne w stosunku do rodzicow i bardziej zamkniete w sobie.
Nigdy nie rozumialem tego typu koszmarkow wychowawczych i swiadcza one najczesciej o bezradnosci i niekompetencji rodzicow wychowujacych dziecko.
My swoje dzieci wychowujemy w taki sposob zeby mialy do nas pelne zaufanie i mogly na nas liczyc w kazdej sytuacji dlatego wlasnie o wszystkim nam mowia, nawet kiedy zrobia cos "zlego" np. uderza brata, wezma cos czego nie powinni, porysuja krzeslo kredkami, itp.
1
@Comentateiro Strasznie ślisko dzis w Poznaniu... przed chwilą jechałem i trzeba było zachować dużą ostrożnosc... wielka tragedia :(
4
@karolup On ma ciagle czerwone.
1
@hayek, a zrobili chociaz jakies konkursy z nagrodami?
2
@MichalZZZ footyfull :)
1
@hayek, jak tam sytuacja? Byly juz jakies prowokacje i latajace kostki brukowe?
2
@MatBac1991 Ja poprosze burbona tego co ostatnio @Witekk10 pisal.
9
@ChampionLW Miliona rorusznikow serc.
13
@kamilop Ja widze, ze jest grubo ponad milion
3
@hayek Popcorn masz?
1
Jak to jest mozliwe od strony prawnej? Moze ich znowu ulaskawic?
@Aragorn33
5
@gravis_jg Tak, razem z Mbappe ale dopiero latem.
3
@Mario96w Boat City
1
@hayek W drodze od 1 w nocy? To oni furmankami jada?
8
@gumaz Vegeta by zagral z babciami w swoja gre.
0
Bedzie gdzies transmisja ze szturmu na sejm?