JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Prorokk Moim zdaniem powinny sie tym zainteresowac odpowiednie sluzby!
0
@Bykunn a to nie sa ser-pomidor?
2
@hayek Chwila, czyli sa w dalszym ciagu poslami tylko dlatego, ze Marszalek zlozyl odwolanie do niewlasciwego sadu?
0
@Colon Gulbis to był talent czystej wody.
0
@Peciak W sensie chodzilo mi o "analize" pracy sedziow przez real madrid TV.
1
@Peciak Przede wszystkim nie moze byc takich cyrkow jak te z wypuszczaniem filmikow o pracy sedziow...
2
@Rust_Cohle Szkoda, ze sie tak szybko skonczyl.
1
@MOLESTA The Sun - i wszystko jasne.
1
@clyde Smak Afryki i Pringles Cheesy Cheese
10
@maciar Dobrze placa chociaz?
6
@Rewolucja123 Ferran - tanszy w utrzymaniu, rok mlodszy, bardziej uniwersalny.
15
@hayek Bardzo inteligentna technologia - gdy mroz jest tak silny, ze zagraza zdrowiu i zyciu kierowcy samochod automatycznie sie zatrzymuje.
0
@tristan87 Moze to jest jego drugie oficjalne konto.
1
@Kidd Dzieki za oznaczenie, dodam do listy moich filmow do obejrzenia :)
1
@clyde Ja tez jeszcze nigdy sie tam nie spotkalem z taka sytuacja.
0
@FcPortoFan1999 Przedprzedostatnie
0
@mekston Sinner szybciutko i potem po final z Djokoviciem.
0
@skubi99 Skad wiesz, ze nie katolicki?
0
@skubi99 Gdzie tu mowa o baptystach?
0
@TR3YWAY Pieknie :)
12
@tristan87 Ciezko bylo zgadnac kto gra na ktora polowe.
0
@Herato Chyba cos mu sie stalo, bo od 5 godzin nie napisal ani jednego komentarza.
1
@MesQueUnClub96 Jak wygra to wstaje, a jak nie wygra to nie wstaje.
2
@MesQueUnClub96 A z kim zagra?
0
@NeroTFP1 Ktory byl Kamil wczoraj, bo niestety nie mialem mozliwosci sledzenia konkursu?
0
@q1 U mnie bardzo dobrze sie to zroslo. Chodzilem krotko na naswietlanie i jakies cwiczenia rehabilitacyjne robilem.
2
@HighestInTheRoom Dokladnie, kazdy wie ze najlepsza jest Da Grasso.
0
@q1 Tez mialem zlamana lodeczkowata, ale to juz dosc dawno bylo.
6
@barcelonaLM Rownie dobrze kogos moze nudzic jak 22 typow biega za pilka od bramki do bramki.
8
@Rust_Cohle Za to Pedri ma wiecej asyst czwartego stopnia i ladnie wyglada z pilka przy nodze.