4

Uff, wróciły schematy.

0

@koksik2700 On lubi takie lolitki.

2

@PatrychoO wiadomo, ze dwie, co za ludzie...

0

@Kitek1640 Maly, czarny, pulchniutki, kontuzjowany - nic sie nie zmienilo.

3

@regatta52 Tak.

6

@Rust_Cohle Jeden z moich ulubionych memow, klasyk.

13

@bartekvisca Ludzie mysla, ze tabletki dzien po kosztuja tyle co rutinoscorbin :)

3

@lucas/catalan Przypomina mi sie polska grupa kolarska Mróz Supradyn Witaminy.

2

@macio_944 Scena, gdzie sa na karaoke i Chris spiewa Don't Stop Till You Get Enough zawsze mnie rozwala.

2

@NeroTFP1 To chlop jeszcze troche poskacze

1

@Stinger_ Jak dla mnie moze byc, przynajmniej bede mogl sie skupic na robocie.

0

No, Saszka, teraz albo nigdy.

0

@Kgorecki2500 Ciekawe jak Szwecja "przekonala" Orbana

4

@Encore Przedawkowal vibovit junior.

1

Czyli jednak Alcaraz w 5 setach.

1

Bedzie sie musial nameczyc Zverev zeby zamknac ten mecz.

1

@draxidox Alez oni musza go tam uwielbiac.

0

@mekston Oby nie ;)

0

@MESSIah16 Czyli nie bylo ani zolnierzy ani pociskow.

2

@mekston Z Djokoviciem byloby pewnie z 50% znajac zycie.

1

90% pierwszego serwisu, bestia.

1

Alez punkt teraz

1

@Colon Szkoda, ze ta druga akcja w tak kiepskiej jakosci, ale i tak imponujace.

1

Piekne miniecie Zvereva.

2

Zverev w gazie na razie.

0

@tristan87 A nie wiem, nie przepadam za nimi.

0

@Colon male kroczki najwazniejsze.

8

@vangoor Nie no, ja bym widzial raczej Felix-Ferran-Yamal.

4

Tradzikowy chloptas na razie slabo.

0

@Bykunn Tez je lubie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?