3

Wiecie, że pierwotnie to dziś miała być premiera GTA VI? xd ale ten czas leci

11

@bartekvisca nie ale usłyszałem to od wielu matek innych ludzi w CSie

4

@TR3YWAY i jak się sprawdza? ja zawsze używałem wazeliny

3

@Kgorecki2500 ja w domu jem zawsze

3

@Tasde przecież to on sam to wrzucił, "WscieklyIRozjuszonyManlet" to jego konto na wykopie. Mówił mi.

18

Dominacja genetyczna, jak mawiał klasyk

1

@lajcior co ciekawe w zeszłym sezonie w Madrycie żaden piłkarz nie grał

9

Czy Real już połączył brak powołania zawodników z Madrytu do reprezentacji Hiszpanii z Negreirą?

25

Który tam dzisiaj wziął l4 @Luciano99 ?

42

@Zoker przecież to jest powszechne, że te najzwyklejsze robaczki zawsze są pierwsze do komentowania i ustawiania żyć innych. Znamy ten model Janusza zgreda który komentuje jak powinna się modelka ubrać czy umalować, jak powinien Lewandowski grać w reprezentacji, ile powinien wpłacić charytatywnie Cezary Pazura.
Nieodłączny element szarego, zwykłego, polskiego Janusza xD

1

Wróciłem właśnie z takiego małego wyjazdu weekendowego, też zawsze bierzecie 4 pary nadprogramowych gaci w przypadku jakbyście się zesrali? xD
Mi się akurat przydały

0

@marcin62 no tutaj pozwolę sobie zaprosić @Encore do rozmowy

1

@clyde ale fajnie, już odpalam moje ps5 żeby to pobrać

22

@Luciano99 to wygląda obrzydliwie naprawdę, zbiera mnie wręcz na wymioty. Jak można mieć tylko jedno piwo do pizzy...

27

@marcin62 nie ma mniej zabawnych ludzi na świecie niż pranksterzy

5

@Kamiloza91 owoc żywota twojego Jezu

5

@Eklerek nie wiem jak można marnować wolne na odpoczynek i relaks zamiast np. Robić remont

5

@VegetaPolska dawaj, zrób to tutaj. Obiecuje, że nie będzie z tego gorącej dyskusji

3

@Transu96 a dlaczego bawarska machina chodziła rok w rok? Lewy nie miał z tym nic wspólnego rozumiem?

3

@NeroTFP1 pamiętam jak raz wyszedłem na siłownie, spociłem się jak świnia, zmęczyłem, wszystko mnie bolało, masakra. Ale jak już wyszedłem z domu to było trochę lżej.

2

@Starrk tak jak napisałem wyżej, nie wiem kto był lepszy, ciężko coś takiego stwierdzić. Po prostu chciałem wskazać na to z jakim kalibrem mamy do czynienia.

27

Luis Suarez odszedł z Barcy mniej więcej w podobnym wieku w którym Lewy do niej przyszedł. Przypomnijmy, że Luis odszedł bo już praktycznie nie domagał fizycznie na ten poziom.
A Robert odkąd przyszedł rypał tak, że teraz porównuję się go z Suarezem w prime.
Chory zawodnik z Robercika. Nie wiem który jest/był lepszy ale Lewy jest absurdalną maszyną.

5

Witam i pozdrawiam

0

Michniewicz na 9tke

12

@Bolton tak, jeśli masz gdzie zakopać ciało

8

@Raphinha11 powodzenia byku, oby obyło się bez słów z jej strony "przed tranzycją sama trochę grałam w piłkę"

9

@Roobo wprost powiedział, że problem z dzietnością wynika z tego, że młodzi ludzie nie piją już tyle alkoholu. Nie uważasz, że temat jest trochę bardziej skomplikowany niż "he he no nie ma wódy to mniej dzieci he he".
Ale nie oszukujmy się, będziesz go bronił za wszelką cenę i nic Cie nie przekona prawda?
Mentzen ma poglądy zgodne z Twoimi więc musisz go bronić, nie może wyjść na to że osoba z Twoimi poglądami się myli albo gada głupoty.

9

@Roobo "ale ma rację przecież" zawsze to czytam jak polityk powie jakąś turbo głupotę.

12

@gumaz to już wiemy w jaki elektorat celuje Konfederacja xD

7

widzę, że Arbeloa próbuje nafarmić propagandy ile się da jeszcze przed odejściem. Norma z kontraktu mu została do wyrobienia xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?