11

@Faro no jeśli zatwierdziłeś już plan transferowy Barcelony na nadchodzące okienko to chłopaki powinni wziąć się do roboty.

4

@LAMC_10 trzy wypłaty

20

Deco do Uliego Hoenesse po zakupie Gordona


10

@FabianekMrozek nawet presezon się nie zaczął a Ty już narzekasz na transfer który nie doszedł jeszcze do skutku.
To jakiś final boss speedrunu xd

5

@Eto'o9 R10 nie no on istnieje, jest taki gościu naprawdę

37

Gordon już od dziecka był kibicem Barcy. Takich zawodników potrzebujemy którzy od zawsze chcieli tu grać a nie najemników

19

@Batys o cholera, cena brzmi jakby ktoś z rodziny Cie strzygł albo pani Grażynka która głównie robi trwałe innym Grażynkom xD

6

@Azazel_Pazuzu ciekawe skąd miałeś na to pieniądze złodzieju

0

Mówcie co chcecie ale moim zdaniem Neymar na 9tke u nas to słaby pomysł

1

Niech kupią Alvareza i Haalanda a później sprzedadzą Alvareza do premier league żeby się rozwijał

1

Ten Gortat dobry bo wysoki, będzie miał kto skakać przy różnych

6

@Frimpong poddymiasz lepiej niż sprzęgło w aucie 70 letniej Bożenki

33

zawsze podoba mi się jak Rambla co roku powtarza żeby nie wierzyć w każdą plotkę i że pismaki mają pożywkę w okno transferowe. Po czym komentuje każdą plotkę transferową.

2

@Zoker to nie moja wina, że kobiety mnie nie chcą tylko to wina kobiet, tak?

2

@Zoker ja licze na cyce

1

@clyde ja byłbym najszczęśliwszy jakby wyszedł tylko na PC ten dodatek ( ͡° ͜ʖ°)
@lithotripter nie wiem w sumie ale akurat tutaj nie ma co się dziwić, przecież to sytuacja win-win. Zainteresowanie jest ogromne wokół W 3 nadal, a dodatek wymaga mniej nakładu pracy niż pełnoprawna gra :D

10

@Faro No Barca akurat bardzo narzeka na młode talenty. Nie pamiętam kiedy u nas grał młody talent.

0

@Kgorecki2500 no i jeszcze tutaj trzeba oznaczyć @clyde i @bartekvisca

5

@Zoker te GOTY to można czasem trafić w absurdalnie niskiej cenie, więc na Twoim miejscu bym kupił na promce i ograł, do 2027 jeszcze trochę czasu a te dodatki są genialne.

15

Oficjalnie :) Wiesiek 3 z nowym DLC

1

@MesQueUnClub_87 z tego co się orientowałem to jeszcze nie

37

Wszyscy tam zdrowi xdd

5

Absolutny goat Polak 100%

0

@MessiForeverTheBest to znaczy, że nie załapią się do europejskich pucharów

3

@Encore chyba @July_6_BcN jest w Warszawy ale ona nie pali szlugów na kucnięciu na przerwie. To nie wiem czy się nadaje do żabki

4

@Katalończyk 99 nie no transakcje bezgotówkowe są mega wygodne. Chodzi tutaj o priorytety, mają nakład sił żeby sprawdzać bliki osób prywatnych na 20 ziko, ale jak w Wypiździewie Dolnym przetarg na budowę ławki na rynku wygrywa szwagier wójta, a przetarg jest na 1.2 mln to już tego nie prześwietlą xD

1

I bardzo dobrze, to właśnie takich gagadkow państwo polskie powinno łapać, a nie synów prawników którzy jadą 300km/h po mieście pod wpływem

18

Oo rm.pl szukają nowych redaktorów

3

Wiecie, że pierwotnie to dziś miała być premiera GTA VI? xd ale ten czas leci

11

@bartekvisca nie ale usłyszałem to od wielu matek innych ludzi w CSie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?