Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@KamQiX Konfederacja wywróci ten stolik na szczęście.
4
Redaktor w TVP to już chyba widzi, że idzie wiatr zmian i jakiś mniej ofensywny jest.
1
@LukaszFan Nikt inteligentny nie brałby udziału w takiej dziecinadzie jaką zrobił PiS z referendum.
5
Co tak cicho w TVP o referendum? xD
7
Ale co się naczytałem Konfederatów na La Bambie to moje
3
Konfederaci następnym razem niech i w gimnazjum zrobią sondaże to będzie 40%
5
Duda z pierwszym komentarzem po wygranej Opozycji
0
Nic się nie zmieniło. Za PiSu przegrywamy z Mołdawią, za opozycji też..
3
Podobno wielu wyborców Konfederacji nie wypuszczono z domu, bo musieli przyrkę na jutro odrobić.
6
Rozpocząć Noc Oczyszczenia!
10
Za minutę ogłaszam rozpoczęcie Igrzysk Śmierci na La Bambie. Gramy do ostatniego osobnika bez bana.
1
Ostatnie 10 minut spokojnej La Bamby. Później już tylko chaos, zniszczenie, pożoga.
3
@barcelonaLM Najlepiej do 2024 przedłużyć.
2
@norbi77 To tak jakby powiedzieć, że w Korei Północnej jest demokracja, bo ostatnio mieli 99.78% frekwencji.
6
Jeszcze 40 minut i na La Bambie wypłynie więcej syfu, niż z Czajki do Wisły.
18
@MarioVeB! Przecież Bologne to Bolonia, normalnie można po Polsku napisać.
0
@KrychaFCB enhancer for youtube lub opera gx z wbudowanym adblockiem
16
@mr Barca Dokładnie. Należy też obawiać się wirusa, bo nie wiadomo czy jest w odwrocie.
9
Dobrze, że jest @draxidox. Nie muszę w ogóle twittera włączać, bo cały twitter jest na La Bambie.
5
@takisobiektos Ten też niech wie, że jest obserwowany
4
@DaPidejpi vs @Lionel_Messi10 wyzywający się od mulciaków
https://www.imdb.com/title/tt0824188/mediaviewer/rm2518409217/?ref_=tt_ov_i
1
Ale mObywatel dzisiaj doskonale działa... logowanie ładuje się już 10 minut. Dlatego plastik zawsze będzie lepszy niż aplikacja.
3
@pt9 Nie bluźnij
3
@Criss18Barca Bracia ze Wschodu tylko czekają na podobne rozwiązania.
5
@tomek8756 Sasha Baron Cohen
https://www.hollywoodreporter.com/wp-content/uploads/2017/11/img_bd77ebbfb096-1.jpeg?w=1296&h=730&crop=1
5
@koziar Nie wiem o czym mówisz
0
Już zszedł? Meh, czekałem na jakiś apel czy manifest.
4
"Nic się nie zmieniło. Ludzie myślą, że głosują na którąś z opcji... że mają jakichś wybór. Ale zawsze wybierają to samo - korupcję. Głosują na tych samych złodziei w różnych przebraniach. I za każdym razem wierzą... że akurat tym razem będzie inaczej."
~ Johnny Silverhand, Rockerboy
2
@Crystal37 Już zgłosiłem za spam, bo za każdym razem jak odświeżam stronę pojawia się ten post.
17
Chyba pewniaczki sobie nawzajem podsuwali xD