6

@KamQiX Konfederacja wywróci ten stolik na szczęście.

4

Redaktor w TVP to już chyba widzi, że idzie wiatr zmian i jakiś mniej ofensywny jest.

1

@LukaszFan Nikt inteligentny nie brałby udziału w takiej dziecinadzie jaką zrobił PiS z referendum.

5

Co tak cicho w TVP o referendum? xD

7

Ale co się naczytałem Konfederatów na La Bambie to moje

3

Konfederaci następnym razem niech i w gimnazjum zrobią sondaże to będzie 40%

5

Duda z pierwszym komentarzem po wygranej Opozycji


0

Nic się nie zmieniło. Za PiSu przegrywamy z Mołdawią, za opozycji też..

3

Podobno wielu wyborców Konfederacji nie wypuszczono z domu, bo musieli przyrkę na jutro odrobić.

6

Rozpocząć Noc Oczyszczenia!

10

Za minutę ogłaszam rozpoczęcie Igrzysk Śmierci na La Bambie. Gramy do ostatniego osobnika bez bana.

1

Ostatnie 10 minut spokojnej La Bamby. Później już tylko chaos, zniszczenie, pożoga.

3

@barcelonaLM Najlepiej do 2024 przedłużyć.

2

@norbi77 To tak jakby powiedzieć, że w Korei Północnej jest demokracja, bo ostatnio mieli 99.78% frekwencji.

6

Jeszcze 40 minut i na La Bambie wypłynie więcej syfu, niż z Czajki do Wisły.

18

@MarioVeB! Przecież Bologne to Bolonia, normalnie można po Polsku napisać.

0

@KrychaFCB enhancer for youtube lub opera gx z wbudowanym adblockiem

16

@mr Barca Dokładnie. Należy też obawiać się wirusa, bo nie wiadomo czy jest w odwrocie.

9

Dobrze, że jest @draxidox. Nie muszę w ogóle twittera włączać, bo cały twitter jest na La Bambie.

5

@takisobiektos Ten też niech wie, że jest obserwowany

4

1

Ale mObywatel dzisiaj doskonale działa... logowanie ładuje się już 10 minut. Dlatego plastik zawsze będzie lepszy niż aplikacja.

3

@pt9 Nie bluźnij

3

@Criss18Barca Bracia ze Wschodu tylko czekają na podobne rozwiązania.

5

@koziar Nie wiem o czym mówisz

0

Już zszedł? Meh, czekałem na jakiś apel czy manifest.

4

"Nic się nie zmieniło. Ludzie myślą, że głosują na którąś z opcji... że mają jakichś wybór. Ale zawsze wybierają to samo - korupcję. Głosują na tych samych złodziei w różnych przebraniach. I za każdym razem wierzą... że akurat tym razem będzie inaczej."

~ Johnny Silverhand, Rockerboy

2

@Crystal37 Już zgłosiłem za spam, bo za każdym razem jak odświeżam stronę pojawia się ten post.

17

Chyba pewniaczki sobie nawzajem podsuwali xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?