Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Sulimo Nie po to Ter Stegen robił przeszczep włosów, żeby teraz w kasku grać.
1
@bartas97 1. Wavin Flag
2. Carnaval De Paris
3. The Cup of Life
Reszta nie ma podjazdu
0
@LionelM95 Skóry nie gniją
0
@LionelM95 Wiem, że można karabinem z małym kalibrem, a co do strzelby to pierwsze słyszę.
0
@LionelM95 Łukiem albo małym kalibrem?
0
@ObiwanKenobi Polecam samemu najpierw sprawdzić jakie jest prawo obowiązujące. Przypominam też ze rozporządzenie MUSI być wydane w granicach i na podstawie aktu prawnego wyższej rangi oraz nie może być z nim sprzeczne, bo wówczas nie obowiązuje. Tego uczą na WOSie w podstawówce człowieku.
"Sąd podzielił też stanowisko RPO, zgodnie z którym stosowanie uregulowanej w rozporządzeniu granicznym procedury zawracana cudzoziemców do granicy godzi w prawo cudzoziemców do ubiegania się w Polsce o ochronę międzynarodową (status uchodźcy), a tym samym narusza art. 56 ust. 2 Konstytucji RP i art. 18 Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej, które prawo to gwarantują."
https://bip.brpo.gov.pl/pl/content/wsa-rpo-pushbacki-sprzecznosc-prawo-polskie-miedzynarodowe-uzasadnienie
Jeżeli ja udaję wielce oświeconego, to mam nadzieję, że Ty tylko udajesz nierozsądnego.
0
@ObiwanKenobi Widać, że dalej brniesz w niewiedzę, ignorancję i głupotę. Wiele po Tobie się nie spodziewałem skoro usprawiedliwiasz łamanie prawa, które dane państwo samo ustanowiło.
6
@Kgorecki2500 Dawno nie było nalotów NATO na Belgrad.
9
@Firestone It’s not football. It’s LaLiga.
0
@Szklaner c) Czysto w piłkę
0
@ObiwanKenobi Szanuję za samokrytykę, bo faktycznei dostrzegam, że Ty nie wiele rozumiesz. Ci ludzie mogą i przypłynąć wpław Bałtykiem i nie musiałbyś zadawać głupich pytań. Zgodnie z prawem masz obowiązek dokonać administracyjnych procedur wobec nich, bo takie jest prawo powszechnie obowiązujące. Nikt nie kazał Polsce podpisywać umów międzynarodowych ani tym bardziej uchwalać ustaw o ochronie cudzoziemców.
4
@PatrykBarcelona Wyślij mi klucz na PW to sprawdzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kynio302 Dodatkowe białko w sałatce? Super
6
@ranger3120 Nie stosowałem i działa.
1
@TheNekro94 I tak będą rozdarte serca.
0
@ObiwanKenobi No to ten żart tym bardziej nie ma sensu.
Nie, ale zgodnie z Konwencją Genewską czy własną ustawą o ochronie cudzoziemców mamy obowiązek rozpatrzyć wnioski a nie dokonywać pushbacków.
"Natomiast zgodnie z art. 330 ust. 1 pkt 1 i 8 u.o.c. wydanej już decyzji w przedmiocie zobowiązania do powrotu nie wykonuje się, jeżeli cudzoziemiec choćby zadeklarował zamiar złożenia wniosku o udzielenie ochrony międzynarodowej. Od tego momentu cudzoziemiec ma zatem prawo pozostania na terytorium państwa członkowskiego"
https://bip.brpo.gov.pl/pl/content/wsa-rpo-pushbacki-sprzecznosc-prawo-polskie-miedzynarodowe-uzasadnienie
4
@AdiKingu96 Bo on kocha Barcelonę, ale boi się zagadać.
2
@gumaz Ja byłem, ale zawsze za niewinność, więc się nie liczy.
0
@draxidox Żart żartem, ale która umowa międzynarodowa zobowiązuje właściciela kina do przyjęcia bez biletu osób deklarujących chęć ubiegania się w kinie o ochronę międzynarodową?
21
@Popitek12 Odbyć stosunek z 5 najpiękniejszymi mężczyznami, żeby wystawić swoją heteroseksualność na próbę.
1
@barcelonaLM Przyjedź do Białegostoku... Na wszystkich Orlenach Niemcy wykupili mi diesla. Taki dobrobyt mamy w kraju, że aż pod wschodnią granicę przyjeżdżają tankować za dojczmarki.
1
Wspaniały to był mecz, nie zapomnę go nigdy.
4
Najpierw Ramos gra w jednej drużynie z Messim, później strzela gola na wagę zwycięstwa Barcelony po podaniu wychowanka Barcy, który go kiedyś wyprowadzał na boisko. Niesamowite uniwersum.
3
Ramos pokazał naszym leszczom z ataku jak się wykańcza akcje. Zawsze miał Barcelonę w sercu, ale bał się zagadać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
uj że był faul, ale jak tego Lewy nie strzelił...
0
No i Raphinhe chyba po nowym roku zobaczymy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LM10GOAT Aby zastanowić się nad dychotomią dobra i zła.
3
@Katalończyk 99 Czyli nie tylko ja mam La Ramblę w zakładkach zamiast głównej xD