0

@hayek A ten jeden 1% to kto zjadł? Bo suma daje 99% :D

1

@Wojtah Chłop zawinięty w dywan w bagażniku, czeka teraz na buciki z betonu i jedzie na wycieczkę nad jezioro.

0

@Encore No i bardzo dobrze, po to są sądy a nie polowania na czarownice w internecie. Będzie wyrok sądu to będą winni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Wraca człowiek do domu o 22:20, nie zdązy nastawić meczu, wchodzi na La Bambe a tam narzekanie, że nas cisną, jesteśmy słabi i nie wyjdziemy z grupy. Myślę sobie, no trudno przegrywamy już 3:0. Odpalam mecz a tam 70 minuta, prowadzenie Barcy na wyjeździe... na dodatek większe posiadanie piłki i więcej strzałow. Niesamowite.

6

@Emhyr Barca ma takie długi, że aż prezesowi na jedzenie nie starczy?

9

@tristan87
"Mąż Twój wielbił porządek i pełne szkło
Narzeczoną miał kiedyś, jak sen
Z autobusem Arabów zdradziła go
Nigdy nie był już sobą, o nie"

5

@adi7adi8 W realiach polskiego jutuba 16 lat to już stara baba.

6

@marcin62 No właśnie specjalnie nie okrywałem folią i teraz czekam, ale coś nie działa.

97

Przerąbane jest być facetem. Kończysz 13 lat i już musisz konkurować z dwudziestoparoletnimi youtuberami o dziewczyny w twoim wieku.

23

@Kuba_1 Nie strzelił, ale też się nie połamał. Coś za coś.

15

@_barti Mam teczki w których bardzo znany użytkownik La Rambli skutecznie zdiagnozował problemy zdrowotne jednego z kibiców Realu Madryt, a na dodatek uprzejmie wskazał temu jegomościowi drogę na notatnik.

https://zapodaj.net/plik-3sNOppvL8j

20

@Popitek12 Jedno jest pewne - @VegetaPolska jest czysty.

69

Dobre xD


0

@BartqRKO Na strumyku też tak mogę? xD

23

Mikrofony jak ten jeden ruski z twojego teamu w csie.

1

@sidi12843 Co ten IDELTI odwalił...

0

Chłop już 9 lat temu wiedział co go czeka


0

Ale na głośniki hicior wlatuje


6

@Peciak Mało mnie obchodzą wojenki o marsz i ogólnie kampania polityczna na La Bambie, ale zawsze mnie śmieszą podobne stwierdzania jak:

"Obrońcy demokracji, którzy nie akceptują demokratycznie wybranych rządów"

Ciekawe czy w 1933 też ludzie mówili, że skoro Hitler wygrał wybory to należy akceptować jego rządy, bo przecież to ludzie go wybrali.

0

@AduŚ07 Możesz zacząć sam dodatek i wtedy nie musisz rozgrywać fabuły albo po prostu grać od początku i w pewnym momencie dostaniesz telefon rozpoczynający dodatek.

0

@Malkey95 Każdy nóż jest miotany, więc wystarczy wydropić lub kupić u sprzedawcy broni białej. Ja np. kupowałem na badlandach na południu mapy, ale często z przeciwników wypada nóż punka, który ma fajne statystyki,

2

Przechodzę teraz Cyberpunka od nowa, żeby w DLC zagrać z postacią budowaną od zera. Pierwszy raz skusiłem się na build oparty na rzucaniu nożami... Nigdy w życiu nie czułem większej przyjemności z przechodzenia tej gry, a przechodziłem ponad 10 razy różnymi buildami. Polecam każdemu kto jeszcze nie grał.

5

@AlexDark00 Tak, ale dopiero po osobach głosujących na Lewicę, Konfederację i Trzecią Drogę.

9

@Rastafarnianin Sprzedać póki coś wart.

6

@_barti Na Piłsudskiego

10

@MesQueUnClub96 i w tym tylko kilka sensownych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Montjuic Najnormalniejszy użytkownik La Rambli.

9

Pycha kroczy przed upadkiem.

1

Jeszcze jedna Legia, jeszcze jedna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?