2

@JimMorrisonFCB Antypolak i zdrajca. Wybierać zagraniczny majonez, tfu.

5

@michal26 Nie rób nadziei, że może być rząd KO+3D bez lewicy.

11

@michal26 Ale co wędkę na Twitterze zarzucili to ich xD

10

@hayek Prawda jest taka, że w tej sytuacji lepiej żeby zarobił aborcję lekarz z Polski niż lekarz z Niemiec czy Czech. Głupotą jest utrzymywanie zakazu aborcji, gdy każdy kraj z którym graniczymy na nią pozwala. Przecież do aborcji nikt nie zmusza. Kto nie chce ten nie robi. A jak ktoś chce zrobić to jaki problem dokonać jej w Niemczech, Litwie czy Czechach? Po prostu oddajemy nasze pieniądze Niemcom, Czechom i Litwinom.

0

Dudu jakiś szczęśliwy i dyplomatyczny. Może już wie, że może od Jarka się oderwać i być sobą.

0

@Pawlak1992 x4 tak

11

@kamilop Zmęczenie PoPiSem i niechęć do skrajności Lewicowo-Konfederacyjnych. To wystarczyło.

2

Czemu mi nikt nie powiedział o tym komitecie? Zawsze chciałem żeglować przez 7 mórz i rabować statki kupieckie...

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/komitet/29648?elections=senat

0

@okiemtypera_lucaxx95 No można, dlatego śmieję się z obu partii.

0

@Zoker Tak, bo Szymon Hołownia był jedynką u nas. Więc był w teorii silniejszy niż Young Truskolaski

0

@Salchent Na szczęście jestem piwniczakiem i jedyny kontakt z kobietą jaki miałem to z mamą przy porodzie.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Wyborcy Konfederacji mają tendencje do bycia niewpuszczanymi do lokali wyborczych, bo nie ukończyli jeszcze szkoły podstawowej.

5

Komentarz usunięty

0

@Azi Przy takim wyniku PiS bardzo bliski samodzielnej większości.

7

@tristan87 Hitler w grobie się przewraca

0

@michal26 No, ale takich powiatów jest sporo jeszcze. Spokojnie.

0

0

@michal26 Zobacz ile głosów w Gdyni zliczono :D

1

@michal26 W którym miejscu masz podane ile % głosów zostało zliczone w danym powiecie? Bo patrzę np. Białystok i tylko 15k głosów na stronie PKW jest. Toż to nawet 20% nie jest.

edit. a dobra widzę. https://zapodaj.net/plik-qYzUW1SodP

0

Na stronie PKW PiS już poniżej 40%

2

@Pawlak1992 Gówniana sprawa.

2

@Sinirsey Konstytucyjną czy większość do postawienia Tuska przed Trybunałem Stanu?

1

@arsenallondyn0 Co chwilę pada, też tak miałem. Po chwili wraca.

3

@Crystal37 Po Twojej analizie myślę, że spokojnie większość konstytucyjna jest w zasięgu PiS.

0

@michal26 Póki co ziomek strzela celnie tymi przewidywaniami.

1

@michal26 A to nie jest tak, że najpierw wyniki z małych komisji spływają? Przecież ostatnio PiS miał 50% w pewnym momencie.

0

2

@KamQiX Przecież większość uznała to referendum za marną tubę propagandową i nie wzięła udziału w tym cyrku. Więc należy uznać wolę większości i olać referendum.

6

@takisobiektos Ale zobacz jakich ciekawych rzeczy się człowiek dowiedział, np. to, że Sysia już wyjeżdża do Niemiec, bo PiS przegrał. Już szybciej bym ją o Argentynę posądzał.

Albo że ludzie pracyjący w urzędach to same Jordany Belforty i trzepią hajs na biedakach. Oczywiście tylko wyborcy PO siedzą w urzędach, bo jak inaczej.

1

@Sysia11 przez płot też mieli nie przechodzić a przechodzą. Więc kontrolę na granicach to pikuś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?