6

Tak będą wyglądać mandaty w nowej kadencji Sejmu:

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 195
KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 156
KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI 65
KW NOWA LEWICA 26
KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 18

KO + 3D + NW = 247
KO + 3D + KWiN = 239

https://danieljanus.pl/wybory2023/
https://mkostyk.github.io/wybory2023-client/#

10

@Kapitan hawk Nawpuszczajmy więcej tych Polaków do Polski to będziemy mieli codziennie takie ataki.

9

@Mankind why not both

0

Konfederacja straciła właśnie mandat? Modele pokazują 18 mandatów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@nioton @Sysia11 Wytłumaczy, ekspertka ds. politologii, geopolityki i gospodarki.

4

@_barti Witold Tumanowicz, chłop chciał rejestr homoseksualistów wprowadzić.

https://natemat.pl/508054,witold-tumanowicz-z-konfederacji-bedziemy-rejestrowac-pe-ow

4

Wojtyła przegrał z Pęcherzem w 96 okręgu

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/senat/wynik/okr/96

8

Z moich obliczeń wynika, że jeżeli Konfederacja będzie zdobywać co 4 lata - 8 nowych mandatów to samodzielną większość (235 mandatów) obejmą po wyborach w 2131 roku.

https://zapodaj.net/plik-NzVgaj70g6

9

@Destroyer_of_Worlds Tylko chłopaków z baraków brakuje

15

@barcelonaLM Jeszcze 12h temu Samuel Pereira myślał, że nie zostanie wyrzucony z roboty.

1

@MesQueUnClub96 Bo liczą Ci sami co marsz Tuska.

2

@Kidd Pakt senacki póki co prognozowane 60, pewne mają 57

0

@kuz Skacze w dal

0

@Kidd Będzie więcej. Prawdopodobnie 60+

1

@MesQueUnClub96 Prawda xD

6

@hayek Kaczyński jak go zobaczy na posiedzeniu sejmu to zejdzie na zawał.

4

@fotohobby Nad Nowogrodzką podobno dym jakby Papieża wybrali, a to tylko lewe faktury palą.

6

@kuz Ja przed chwilą widziałem jak pod moim domem jechały już buldożery w stronę granicy. Tusk będzie płot rozwalał.

0

@Azi Będzie jeszcze inny. PiS straci 2 mandaty prawdopodobnie.

1

@against_modern_football Przed chwilą w wiadomościach mówił coś o przyzwoitości. Ten sam Marek Jakubiak xD

3

@Kgorecki2500 Szkoda, też mu kibicowałem.

0

@barcelonaLM Dziambor prawdopodobnie nie

3

@BorzyKrzys W Buenos Aires to za te rozdarte serca. Btw, nie wiedzą ze mają tam zwolennika

https://zapodaj.net/plik-DttvV5agVp

8

@zadafcb Tusk ich zastąpi

2

@KamQiX PiS większość konstytucyjna, tak naprawdę stronka w końcu pokazuje niesfałszowane, oficjalne wyniki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?