Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dobra, niech teraz jeszcze szukają literek „Ę” na koszulki w sklepie klubowym, bo nawet z „W” były przecież kiedyś srogie problemy. ;)
0
Zarąbista ta oferta Superbetu ze strony głównej, 5,50 na Barcelonę. Z innego meczu została czy jak? :P
0
@BISHBASHBOSH No widzisz, a ja zdanie „można oceniać go jedynie w całokształcie” zrozumiałem, że co wszystkich jego występów w pierwszej drużynie. :P
6
Nadal nie rozumiem, po co to ciągnął, skoro później sam mówił, że zdecydował o odejściu na starcie sezonu. A już późniejszy cyrk z odchodzeniem i nieodchodzeniem to głowa mała. Pogubił się ewidentnie i kto wie, czy teraz nie pracuje z jakimś psychologiem.
24
Nie dadzą mu pismacy ogłosić samemu, muszą być pierwsi. Coraz mniej rzeczy zaskakuje, bo wszystko muszą rozpowiadać wcześniej – końce karier, zwycięzców nagród itd.
Tym większe uznanie dla Szczęsnego, że zaskoczył praktycznie wszystkich zakończeniem kariery. Nie kojarzę, żeby ktoś go uprzedził.
1
@gaucho104 Dlatego jest dopisek „Relevo:”. ;)
0
Zapomniałem, że powiększyli ligę z 10 do 12 zespołów. I teraz mają bardzo nietypową sytuację – więcej drużyn w pierwszej niż w drugiej lidze.
0
@BISHBASHBOSH No nie, tu oceniamy mecz z Osasuną, a nie żadne „całokształty”. ;)
2
Nie może być. Przecież sympatyczny red. Rico pisał w sobotę, że nie ogłosili jeszcze transferu Szczęsnego tylko z powodu „problemów technicznych LaLigi”, a równie sympatyczny red. Miguel ps. OnlyFans zapewniał wczoraj po badaniach, że to sprawa killu godzin.
Jak mógłbym im nie wierzyć?
3
„Można gdybać, czy nie powinien lepiej blokować dośrodkowania przed pierwszym golem”.
Uważam, że tutaj nie za bardzo jest o czym gdybać. Powinien, Koundé dał się ograć bardzo łatwo jak na swoje standardy.
2
@Ryoumen 50 mln na przystosowanie Montjuic? Klub mówił o kilku milionach. Skąd taka liczba? Przecież to jest absurdalnie dużo.
0
@Campeon87 Co za różnica? Wymierna, w euro. ;)
Pomijając już to, że gdzieś coś mimo wszystko poszło nie tak, skoro „maksymalne przyspieszenie” i tak spowoduje mniejsze lub – chyba niestety – większe opóźnienie.
A przede wszystkim to są już całe zmarnowane lata, choć tu oczywiście trudno winić obecny zarząd.
0
Z tym stadionem to nie uwierzę już w żadną datę, póki nie zabrzmi na nim pierwszy gwizdek. Przepraszam, panie Laporta, ale nawet i w ten grudzień nie wierzę, a wygląda na to, że klub też już powoli nie wierzy. Mnie nie zdziwi nawet marzec.
Zapowiadano – chyba na wyrost i niepotrzebnie powrót na jubileusz w listopadzie, a teraz, po „maksymalnym przyspieszeniu przebudowy”, mowa już co najwyżej o „drugiej połowie sezonu”. To ja nie wiem, wobec czego nastąpiło „maksymalne przyspieszenie”. ;)
2
Uwielbiam te rozprawki z życia szatni Barcelony, wymyślone z d... przez tego czy innego pismaka. :)
0
@Pawlik321 Nie rozwiązywałoby to problemu z płynnością meczu. Taki przykładowo mecz hokeja czy koszykówki z płynnością nie ma wiele wspólnego.
0
Jak ten gość musi być przytrzymany, żeby w ogóle musiał oglądać powtórkę sytuacji tego wejścia Llorente, by dać czerwoną? Niby wiadomo, że większość hiszpańskich sędziów jest, jaka jest, ale litości. Jak on wytłumaczyłby nawet samemu sobie, że tylko żółta?
0
@Pustelnik Dość kuriozalne byłoby żądanie walkowera za dokończony mecz, nawet jeśli to Real. Mogli nie grać.
Oczywiście nie piszę tego dla usprawiedliwienia tych wieprzków, broń Boże.
0
@sylweste.r Bardzo wątpię. Przypuszczamy, że prostu nie piszą, bo i tak nikt tego tam nie zapamięta i nikt prawie nie wie, co to zmienia.
Nawet inaczej – oni tam w Hiszpanii potrafią nawet dodawać swoje akcenty/kreseczki do obcych nazwisk czy jmion, które czyta się inaczej („Martín Braitwaite”, „León Goretzka” i inne takie wynalazki z d..., bo akurat po hiszpańsku tak kładą akcent).
0
@prodigy Taki urok hiszpańskiego, gdy ktoś przetłumaczy dosłownie bez kontekstu. Sam dałbym to w dodatkowym cudzysłowie, bo brzmi dość kuriozalnie po polsku. ;)
7
Czasem łeb boli od tego, jakie pokłady wszystkiego, co najgorsze we wnętrzu człowieka, może wydobyć kopanie dmuchanej szmacianki po trawie. Albo raczej to, że można sobie to kopanie szmacianki wziąć za pretekst do zwykłego chuligaństwa...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Pytanie, czy w Nike o tym domknięciu coś słyszeli. :P
0
No to niech walczy, szansę akurat właśnie dostał i na razie niczego wyjątkowego nie pokazał. Ot, cała historia.
1
„A jednak Valentin Pizarro Gómez postanowił tego nie robić”.
A skąd to wiemy? Są jakieś nagrania? Może mu powiedział, a ten to zlał i tyle. Główny decyduje.
0
@creativeopinion To jest jakaś sroga kombinacja problemów sztabu medycznego, marnej komunikacji i milczenia samego de Jonga. Mieszanka wybuchowa.
0
To wtedy niektórzy będą się pluć, że wyzdrowiał na koszt Barcelony tylko po to, żeby odejść. :P
0
Jak mawiał śp. Paweł Zarzeczny, „to nie wywiad, to rozmówka”.
Życzę de Jongowi wszystkiego najlepszego, bo narobiło się wokół niego tyle różnych dziwnych historii, że niektórych nie przekonałby nawet sam Duch Święty, co jest prawdą, a co nie.
3
„Wiesz... ja siedzę daleko i czasami nie jest to najlepszy widok”.
Taki przykładowo Xavi widziałby wszystko najlepiej nawet z tunelu. :)
1
@Czarny_ck To tak do końca nie jest. Nie karze się podwójnie, ale przy próbie zagrania piłki. Gdyby to było np. pociągnięcie za koszulkę albo kopniak gdzieś w kosmos, byłaby czerwona.
1
I to jest właśnie jedna z tych rzeczy, które doprowadziły Barçę na skraj przepaści. Najlepiej wszystkim podnosić pensje, gdy do końca kontraktu jest jeszcze dwa czy nawet dwa i pół roku kontraktu, albo fdy ledwie zdążą parę razy kopnąć dobrze piłkę, ale są z La Masii.
Z całym szacunkiem dla Raphinii, ale... no nie, nie teraz.