14

Sam ojcem nie jestem, ale kiedyś usłyszałem jedną piękną poradę dla ojców. Bądź takim ojcem, że jak twoje dziecko coś spieprzy to pierwsze co pomyśli to: o nie, muszę zadzwonić do taty, zamiast: o nie, oby mój tata się nie dowiedział.
Najlepszego i powodzenia w tej trudnej roli.

0

@mkord ekstraklasę trzeba podzielić na województwa i potem grać play-off

1

Jak patrzę na reprezentacje USA to mam coś takiego, że jest to trochę "oszukane" (nie wiem jak to określić), bo to to tak jakby nie było reprezentacji poszczególnych krajów europy, tylko reprezentacja europy jako całość. I dla zabawy zacząłem się zastanawiać jak wyglądałaby wyjściowa 11 dla "United Europa Nations"
i wymyśliłem sobie coś takiego
Courtois
Dumfries - Gvardiol - Saliba - Mendes
Pedri - Rice - Vitinha
Lamin - Kane - Mbappe

P.S nie obchodzi mnie sytuacja polityczna obu regionów, nie musicie mi tłumaczyć, że to nie jest "oszukane".

0

Nie zaznam spokoju w tym okienku transferowym, dopóki nie usłyszę, że sprowadziliśmy klasowego ŚO i PO.

6

Koniec, tweet turnieju.

0

@Zoker Korea zawiodła, miało być 1;1

0

@Zoker Chcesz nazywać się ekspertem i nie wstałeś na Ghana vs Panama?
Mi tam w robocie w tle leci jak jest czas i warunki. W sumie to od deski do deski to tylko Ćwiąkałę oglądam.

0

@Kaisuj Chciałbym przypomnieć, że Gordon jeszcze nie zagrał sekundy w FCB.

0

Pierwsza runda mundialu za nami, które "gadające głowy" u was najczęściej widać i słychać? U mnie w '22 głównie meczyki, ale w tym roku Kanał sportowy. Fajnie się odrodzili.

0

@ricardo0705 Wydaje mi się, że już nawet teraz to dla niego za dużo. Ale jak chcą grać w 10 to ich sprawa.

0

@KierownikLucas Dopóki nie dostrzela tych 1k goli to nie ma opcji, że zakończy karierę

0

Przykro się patrzy jak starzeje się CR. Powiedzieć, że za nim nie przepadam to nic nie powiedzieć, ale już mi się zaczyna robić go szkoda jak jadą z nim. Chłop, chyba nie widzi tego, że jego styl gry i to na czym głównie bazuje/bazował nie pozwoli mu się "pięknie zestarzeć" w futbolu. Z szacunku do samego siebie powinien zejść ze sceny, bo tak to ludzie będą pamiętać tylko te ostatnie sezony.

0

@KamQiX Sorki, skrót myślowy, że właśnie nie ogarnięci studenci.

@Roobo To niezły wariat. U mnie też było mnóstwo historii, że mieliśmy wcześniej pytania i odpowiedzi, ale nie ważne z jakiego źródła to pierwsze co to zbierało się kilka osób i weryfikowaliśmy odpowiedzi. Ale to zazwyczaj przed kolosami. To co piszesz w trakcie to w 100% rozumiem zwątpienie we własną wiedzę. Ja nawet bez "podpowiedzi" od prowadzącego sam siebie podważam.
@RafiVeB Najgorzej. Ja nawet bez "podpowiedzi" od prowadzącego zawsze wątpiłem w swoją wiedze i podważałem poprawne rozwiązania. Wchodzisz do sali i nagle pusta głowa.

1

@Roobo XD co to za gówno uczelnia, że nikt nie zweryfikował odpowiedzi? (Albo to oczywiście kolejna nie prawdziwa historia, żeby zebrać tylko reakcje)

0

@Zoker Ja niestety nie byłem odpowiedzialny w weekend. Zachlałem i nie wstałem obstawić . A tak na serio to trochę się nawarstwiło bo do dzisiaj magistra musiałem oddać itp. Od dzisiaj wracam z podwójną siłą.

0

@xVENUMx Za sam dysk dasz tyle co ten zestaw. Sam zestaw też nie jest jakiś wybitny i raczej nie ma co kupować.

8

@draxidox A od uderzenia i tak szlaban połamany xD

0

Gdyby Polacy zagrali taki mecz jak Szwedzi to w meczykach i KS łeb by im na lewą stronę wywaliło i zaczęliby się zastanawiać czy w finale Argentynę dwoma walimy czy Francję czterema.

1

@Eklerek Ciekawe co tan Szarls na nowych hamulcach wymyśli. PP 0,2 przed Antonelim

3



hahahahah, niezłe dymy.

0

@gohan77 TVP Sport ? o.O

0

@MesQueUnClub_87 Francja, Francji już nie ma. Wydaje mi się, że brakuje tam motywacji, ale zobaczymy.
@Frimpong Niemcy, zawsze mocni, ale wydaje mi się, że brakuje im tej jednej perełki. Zobaczymy, jestem ciekawy ich formy.
@Kidd aż tak?

1

Im bardziej czytam o drużynach na mundialu, to nie widzę innej opcji niż wygrana Hiszpanii. Wiadomo turniej rządzi się swoimi prawami, a piłką są dwie, no ale dla mnie Hiszpania zdecydowany faworyt.

0

@MichuZ44 Ale Adison mówił, że bolid jest drugi najlepszy w stawce? Co to się staneło? jednak nie jest?

1



ciekawe rozwiązania.

0

@BorzyKrzys To nie są żadne protesty, tylko zwykły samosąd i wandalizm. Mają pełne prawo protestować, sprzeciwiać się polityce migracyjnej, działaniu policji czy innych służb, ale nie usprawiedliwiajmy niszczenia miasta.

1

@Comentateiro Drogo, w polskim Wrocławiu po dyszce widziałem, ale to na takim targu co jest tylko raz w tygodniu, w niedziele.

3

@Lordzi Raczej tylko dla ciekawych drużyn, ale wszystko wyjdzie w praniu. Tego jest tyle, że nie ma opcji oglądać wszystkiego od dechy do dechy.

0

@Herato Di Maria

0

@Zbyszard Mówisz jej, dla ciebie nie stosowałbym kremu corega, aby drobinki ciągle wchodziły pod protezę i mógł do Ciebie przychodzić na wizytę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?