Hektor16
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Nooo, a Ćwiąkała mówił, że Miodulski nie zrobił drugiego Ajaxu. Jak widać zrobił coś lepszego niż drugi Ajax
0
@draxidox A po co smycz i kaganiec jak dobrze wychowany i spokojny, zero agresji?
1
@Bykunn No w lipcu 25' mediana była prawie 7250zł BRUTTO ! czyli 5250 netto.
Ale tutaj się rodzi pytanie, jak bardzo reprezentatywne są dane, z którego to się wylicz,a bo mi się wydaj, że to dalej jest przekłamane mocno.
5
@draxidox tylko przeciętne, czyli średnie akurat przy zarobkach ma najmniej sensu. Mamy tyle pięknych narzędzi statystycznych jak mediana, albo dominanta, to nie uwzięli się na tą średnią, która totalnie nic nie mówi.
0
@Arden My jesteśmy o jednego dobrego obrońce od bycia jednym z faworytów.
Nasza kadra jest bardzo mocna. Jeden dobry środkowy obrońca, który weźmie pozostałą trójkę za fraki, ustawi i na luzie walczymy o puchar.
Przecież Kounde Cubarsi i Balde to są zwodnicy, którzy potrafią grać w piłkę, potrzeba tylko kogoś do organizacji tego chaosu.
0
@Zoker ale 1 i 5 to bym nigdy nie zgadł.
2
@Zoker Chodzi o Nuno Espirito Santo pod 6 ?
0
@Zoker Zwolniony, aa to 6 to oczywiście Ruben Amorim xD
0
@Zoker podbija podpowiedź
0
@Zoker 5 to nie Marszczerano ? a 6 to Polski Guardiola ?
edit; nie 6 to nie jest probierz,
2
@Zoker 6 to nie jest Allegri ?????
2 Pep ??
Ja pierdziele, prawie 9, siedzę w robocie i z poważną miną analizuje łyse glace xD. Piątek
0
@Zoker 4 to chyba Ten Hag,
3 to Slot
6 wygląda trochę jak Massimiliano Allegri
5 wygląda trochę jak Pep, ale ręki nie dam sobie uciąć.
i teraz kompletne strzały 1 Scholes, 2 Enrique
3
@Hosh Oczywiście, że chodzi mi o pułki piechoty walczące pod Chocimiem w 1673r.
Dobra walnąłem babola, a ty nie bądź tu taki hej do przodu, żartowniś się znalazł xD
0
@Jakchcesz STOLECki xDDDD żart z nazwiska zawsze śmieszny.
A tak na serio to pracownicy mogą mieć taki wpływ, że np. zaczęliby od posprzątania sklepu. Mi się nie chce iść do biedry, bo zazwyczaj tam jest taki chaos na pułkach, że "ciężko" robi się zakupy. Nie chodzi mi tutaj o klasyczny tor przeszkód z palet rozstawiony po całym sklepie, bo rozumiem, że często Biedronki są w za małych lokalizacjach(chociaż żabki jakoś sobie z tym radzą). Jak idę do Lidla to te zakupy są jakieś łatwiejsze i sprawniejsze. Ogólnie ja bym chętnie chodził do Biedronki bo mają spoko asortyment, ale cała organizacja i prezencja tak bardzo odpycha, że mi się zwyczajnie nie chce. Czasem jak czegoś nie ma w lidlu i muszę poszukać w innym sklepie to wolę jechać do Kauflanda, mimo że jest dalej, jest większy i pewnie będzie tam kolejka.
0
Oglądam sobie zwiastuny tego nowego Resident Evil co ma wyjść i całkiem fajnie to wygląda. Tylko problem jest taki, że ja nigdy nie grałem w RE i moje pytanie jest takie. W jakiej kolejności grać w te wszystkie RE. Czytając sobie fora i artykuły widzę różne podejścia, więc jak polecacie się do tego zabrać?
2
@misterio o super to sobie sprawdzę. Dodatkowo polecam jak oglądasz takie wykłady i masz pytanie, a z oczywistych względów nie ma jak zapytać prowadzącego, to polecam NoteBookLM. To jest AI od googla, gdzie możesz podesłać link do filmu na yt i on odpowie tylko na podstawie treści zawartej w tym filmie. Bardzo pomocne urządzenie.
8
Nie wiem czy wiecie ale MIT ma kanał na YouTube i publikują tam bardzo dużo swoich kursów. Całe kursy, a nie tylko jeden wykład. Jest to uczelnia techniczna, więc większość tematów to matematyka, fizyka, programowanie, algorytmika, kryptografia itp. ale są też jakieś o ekonomii i finansach. Podaje link jakby ktoś był zainteresowany.
https://www.youtube.com/@mitocw
Dodatkowo w opisie macie link do pełnego kursu, gdzie są zadania z odpowiedziami, gdybyście chcieli się sprawdzić.
Widziałem też podobne kursy od harvardu, ale ten ich kanał jest chaotyczny i ciężko mi było znaleźć coś dla siebie. MIT jakoś lepiej ma to rozplanowane.
Niesamowite jest to, że mogę sobie oglądać wykład jakiegoś ziomeczka, który jest kilka tysięcy kilometrów dalej, na uczelni na którą zapewne by się nie dostał, a jak już bym się dostał to pewnie nie miałbym hajsu, żeby opłacić.
0
Zobaczcie jaki karny teraz dla Alaves xDDDD
1
@pt9 Oj jak najbardziej, że tak. To jest mój pierwszy switch i gram tylko w wersji przenośnej. Ja sobie za około 100-150 dokupiłem etui , które ma uchwyty na bokach i jest bardzo wygodny. W pozycji siedzącej mogę grać bez problemu i nie odczuwam "zmęczenia" , ale w pozycji leżącej bolą mnie ręce. W sumie nie wiem czemu xD, może jakoś nie umiem się ułożyć.
Ja czasami do pracy podróżuje pociągiem i świetnie się sprawdza.
Jedynie nad czym się zastanów to powerbank, bo on za długo na baterii nie uciągnie.
A z filmami to nie wiem. Nie sprawdzałem tego nigdy.
2
@mordini123 Ciekawe co by zrobili, jakby wyjął tłustego skurczybyka i odpaliło od ognia olimpijskiego. Aura milion xD
3
@Popitek12 Nie wiedziałem, że pracujesz na budowie
9
Co zdjęcie dobrane xD
1
Co to się wydarzyło w tej obronie ???
0
@Zoker To tylko jeden z wątków. Ale cała historia Draco, śmierć Albusa, Severus zamieszany w to wszystko. Poznawanie konceptu horcruxa. Klimat w 6 części też jest mega.
0
@Zoker Fajna, Fajna, ale do Księcia półkrwi to nie ma nic podjazdu.
0
@Kgorecki2500 Hahaha what a small dick energy text.
0
@Frimpong odpycham swoją kobietę i wypinam swój tyłek, żeby mnie klepnął ten w okularach.
0
@mrboom Dawać Monako, z Realem byli tak słabi, że głowa mała
1
W naszym meczu w Lizbonie też padł gol w ostatniej sekundzie, ale my strzelamy na wagę zwycięstwa, Oni tracą i wypadają poza top8. Nie jesteśmy tacy sami.
ABSOLUTE CINEMA !!!!!!!!!
1
@MesQueUnClub_87 Proszę mnie dopisać do tej niteczki.